خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

##پشت کنکور بمونم یا نه##

سلام بچه ها امسال برای عمومی های کنکور وقت زیاد نزاشتم و می‌دونم با همین اختصاصی ها ولی عمومی بهتر می‌تونستم سه رشته رو بیارم یه حسرت بزرگی رو دلم میمونه که پشت کنکور بمونم و به آرزوم برسم بعد از اونور دیدم کسایی که یک سال موندن رتبشون بدتر شده بنظرتون از مهر با میانگین 10ساعت میتونم زیر 1000منطقه 1بیارم؟
      ویرایش توسط Mobham : 26 آبان 1398 در ساعت 17:16

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا بشین بخون اون عمومیای لامصبو سه ماهه غول عمومی میشی عمومی خوندن ک کاری نداره.. فقط شما نیستی که با وجود خیلی خوندن رتبت خراب شده..منم شرایط مشابهی دارم ولی خودمو جم کردم دارم کم کم میخونم دیگه همه چیز به روحیه خودت بستگی داره نه نظرات بقیه..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تنها کسی که میتونه جواب صد درصدی بهت بده خودتی آدما باید تصمیمای مهمشون رو تنهایی بگیرن و پاش بمونن
      نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      بابا بشین بخون اون عمومیای لامصبو سه ماهه غول عمومی میشی عمومی خوندن ک کاری نداره.. فقط شما نیستی که با وجود خیلی خوندن رتبت خراب شده..منم شرایط مشابهی دارم ولی خودمو جم کردم دارم کم کم میخونم دیگه همه چیز به روحیه خودت بستگی داره نه نظرات بقیه..
      می‌دونی خیلی ترس دارم که نکنه وسط راه شل کنم ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر درد ناکه این صحنه که انقدر میای پایین ولی بازم پرستاری لعنتی نگاهت میکنه

بمون تو ارزش موندن داری، بجنگ تو قدرت جنگیدن هم داری، برای دینی سوالات گزینه دو کار کن متن کتابم مهمه برای 100% دینی فکر کن
      یک اکانت لرنیتو هم بگیری خوبه نمیدونم شاید داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      چقدر درد ناکه این صحنه که انقدر میای پایین ولی بازم پرستاری لعنتی نگاهت میکنه

بمون تو ارزش موندن داری، بجنگ تو قدرت جنگیدن هم داری، برای دینی سوالات گزینه دو کار کن متن کتابم مهمه برای 100% دینی فکر کن
      یک اکانت لرنیتو هم بگیری خوبه نمیدونم شاید داشته باشی
      دینی من واقعا خوب بود ولی چون من بعد ادبیات رفتم دینی و ادبیات رو بد زده بودم دینی رو مرتب کردم وگرنه دینی کنکور هنر ۹۰ زدم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan379 نمایش پست ها
      دینی من واقعا خوب بود ولی چون من بعد ادبیات رفتم دینی و ادبیات رو بد زده بودم دینی رو مرتب کردم وگرنه دینی کنکور هنر ۹۰ زدم
      بازم برای روحیه دادنت ممنون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امسال برای عمومی های کنکور وقت زیاد نزاشتم و می‌دونم با همین اختصاصی ها ولی عمومی بهتر می‌تونستم سه رشته رو بیارم یه حسرت بزرگی رو دلم میمونه که پشت کنکور بمونم و به آرزوم برسم بعد از اونور دیدم کسایی که یک سال موندن رتبشون بدتر شده بنظرتون از مهر با میانگین 10ساعت میتونم زیر 1000منطقه 1بیارم؟فایل پیوست 89563

سلام سطحت واقعا خوبه و بنظرم اگه واقعا هدفت فقط و فقط یکی از سه تا رشته هس بمون ولی اگه پرستاری اینا دوس داری برو...
      پشت موندن واقعا خیلی خیلی سخته و فقط یه انگیزه قوی و تلاش و برنامه خوب می‌تونه کاری کنه که وسط راه کم نیاری و ادامه بدی... سخته...
      و همش بستگی ب خودت داره... ببین روحیه دوباره طی کردن یکساله ی این راهو داری؟. کم کاری نمی کنی؟ مغرور نمیشی؟ نا امید نمیشی از شکست خوردن؟
      اگه تصمیمت بر موندن باشه سعی کن تو برنامه ریزیت تجدید نظر کنی و عمومیت رو سرجای خودشون مطالعه کنی حتما برنامتو استاندارد کن ... ازمون دادن های کوتاه و زیاد رو هم تو برنامت بذار احتمالا توی عمومی ها تو مدیریت ازمون هم مشکل داشتی...تو استعدادشو داری خوب فکر کن...
      با یک مشاور خوب هم مشورت کنی بد نیست
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بحث موندن یا نموندنت که انتخابی نیست. انتخاب رشته صورت گرفته و تموم شده. بحث اینه قبول شی یا نه.
      حالا اگر که موندنی شدی, قطعا میتونی. چرا که نه؟
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امسال برای عمومی های کنکور وقت زیاد نزاشتم و می‌دونم با همین اختصاصی ها ولی عمومی بهتر می‌تونستم سه رشته رو بیارم یه حسرت بزرگی رو دلم میمونه که پشت کنکور بمونم و به آرزوم برسم بعد از اونور دیدم کسایی که یک سال موندن رتبشون بدتر شده بنظرتون از مهر با میانگین 10ساعت میتونم زیر 1000منطقه 1بیارم؟فایل پیوست 89563
      سلام
      چرا نتونی، اگر به قول خودت وسطش شل نکنی و هدفمند و با برنامه بخونی بیای جلو حتی میتونی رتبه بهتری بیاری
      یک نکته دیگه هم بگم که همیشه کیفیت مطالعه برات مهم باشه و نه کمیتش
      شما روزی 7 ساعت بخون ولی واقعا با کیفیت بخون که بازدهی داشته باشه نه اینکه مثلا 12 ساعت بخونی اندازه 6 ساعت هم بازدهی و کیفیت نداشته باشه
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از نظر من بمون چون پتانسیلش رو داری. عمومی ها رو وقت بیشتری بذار و اگر برات سخته برو کلاس. ولی من مطمئنم اگر مثل سال قبل بخونی البته با دید باز تر، و تست بیشتر، قطعاً میتونی حتی به دو رقمی فکر کنی.
      To the hope of it all..

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

از نظر من بمون چون پتانسیلش رو داری. عمومی ها رو وقت بیشتری بذار و اگر برات سخته برو کلاس. ولی من مطمئنم اگر مثل سال قبل بخونی البته با دید باز تر، و تست بیشتر، قطعاً میتونی حتی به دو رقمی فکر کنی.
      بنظر شما اگه با برنامه کانون که ۱۹ مهر شروع میشه پیش برم خوبه؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنظر شما اگه با برنامه کانون که ۱۹ مهر شروع میشه پیش برم خوبه؟
      برای تو عالیه. من خیلی دیدم مثل تو حتی دو رقمی آوردن. خیلی مهمه استعداد که تو داری. لیاقتت خیلی بیشتر از پرستاری. با قلمچی از هر وقت بری عالیه. به خصوص از مهر. موفق باشی.
      To the hope of it all..

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

برای تو عالیه. من خیلی دیدم مثل تو حتی دو رقمی آوردن. خیلی مهمه استعداد که تو داری. لیاقتت خیلی بیشتر از پرستاری. با قلمچی از هر وقت بری عالیه. به خصوص از مهر. موفق باشی.
      ممنون
      شرمنده یه سوال دیگه هزینه قلمچی چنده ؟بعد من وضع مالی خوبی ندارم میتونم بورسیه شم؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتخاب رشته چیارو زدی؟؟امیدوارم تعهدی و پردیس نزده باشی که عمرت بر فناست..خب اول اینکه برای شروع روی نقطه ضعفات کار کن زیست و شیمی و ادبیاتو تو برنامه اصلی روزانت بزار ..چون خب معلومه بار اول خوب خوندی و شاید یکم حالت تهوع بت دست بده از مباحثی شروع کن ک کمتر خوندی یا منابعی بزن ک قبلا نزدی ..هروقت شل کردی به این فک کن با این کارت داری کلی زحمتو به باد میدی اولاش یکم سخته ولی بعد عادت میکنی و میفهمی چیزی معمولیه و شاید برای همه اتفاق بیفته..موضوع بعدی ازمون اگر وضع مالیت خوب نیست آیه نیومده که قلمچی بدی شرایط بورسیه شدن قلمچیو سرچ بزنی تو نت میاره ولی خیلی سخته..جدا از این همه تاپیک ک میگن کدوم ازمون ازمایشی خوبه اگه واقعا نمیتونی گزینه دو ام خوبه ...من سوالای همه ی ازمونا رو نزدیک کنکور میزدم (جامع هاشونو) به جرئت میگم گزینه دو عاااااااااااالی بود خصوصا تو زیست و قیمت ازموناشم خیلی بهتر از قلمچیه..میتونی قلمچی رو تو خونه از خودت امتحان بگیری.اصل فرقی نداره چه ازمونی بدی مهم اینه که یکسری مباحثو بخونی و امتحان بدی و خودتو بسنجی ک کجا ضعف یادگیری داشتی.سعی کردم خلاصه توضیح بدم امیدوارم برات مفید باشه موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن