خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan379 نمایش پست ها
      ممنون
      شرمنده یه سوال دیگه هزینه قلمچی چنده ؟بعد من وضع مالی خوبی ندارم میتونم بورسیه شم؟
      اگه خیلی وضع مالی خانواده ات بد باشه و معدلت بالای ۱۸ بورسیه میشی. تو شهرهای مختلف فرق داره شهر ما ۱ میلیون و دویست عه.
      To the hope of it all..

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ارتش سه رشته با تراز بالا 9000 میگیره
      زدی؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من روحیه ندادم
      تو اختصاصیت خوبه ولی مغرور نشو سال بعد از ریز نکات کتابتون امکان داره سوالای سختی بدن
      افت علم فراموشی، و چه بد فراموشی که داشته های تو مثل سنجاقکی از دستانت رها شوند!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiina نمایش پست ها
      انتخاب رشته چیارو زدی؟؟امیدوارم تعهدی و پردیس نزده باشی که عمرت بر فناست..خب اول اینکه برای شروع روی نقطه ضعفات کار کن زیست و شیمی و ادبیاتو تو برنامه اصلی روزانت بزار ..چون خب معلومه بار اول خوب خوندی و شاید یکم حالت تهوع بت دست بده از مباحثی شروع کن ک کمتر خوندی یا منابعی بزن ک قبلا نزدی ..هروقت شل کردی به این فک کن با این کارت داری کلی زحمتو به باد میدی اولاش یکم سخته ولی بعد عادت میکنی و میفهمی چیزی معمولیه و شاید برای همه اتفاق بیفته..موضوع بعدی ازمون اگر وضع مالیت خوب نیست آیه نیومده که قلمچی بدی شرایط بورسیه شدن قلمچیو سرچ بزنی تو نت میاره ولی خیلی سخته..جدا از این همه تاپیک ک میگن کدوم ازمون ازمایشی خوبه اگه واقعا نمیتونی گزینه دو ام خوبه ...من سوالای همه ی ازمونا رو نزدیک کنکور میزدم (جامع هاشونو) به جرئت میگم گزینه دو عاااااااااااالی بود خصوصا تو زیست و قیمت ازموناشم خیلی بهتر از قلمچیه..میتونی قلمچی رو تو خونه از خودت امتحان بگیری.اصل فرقی نداره چه ازمونی بدی مهم اینه که یکسری مباحثو بخونی و امتحان بدی و خودتو بسنجی ک کجا ضعف یادگیری داشتی.سعی کردم خلاصه توضیح بدم امیدوارم برات مفید باشه موفق باشی
      سلام تو انتخاب رشته که اصلا پردیس و تعهدی رو نزدم

بعد من سال پیش گزینه دو میدادم و پشیمونم بخاطر جمعیت کمش چون من بدترین رتبه منطقه ام تو گزینه دو ۳۰۰ بود و فکر می کردم اوضاع پرسیم خوبه و تلاشم رو بیشتر نکردم ولی برای این می‌خوام قلمچی بدم برای جامع آماریش که بفهمم کجای کارم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      ارتش سه رشته با تراز بالا 9000 میگیره
      زدی؟
      نه تعهدی دوست نداشتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن