خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات

آیا میشه....؟ چند سوال مهم.......؟؟

سلام بچه ها امید وارم حالتون خوب باشه من پشت کنکوری نظام جدیدم قصد داشتم که از فردای کنکور شروع به خوندن کنم . این کار رو انجام دادم اما دست و پا شکسته و بیشتر درگیر حاشیه شدم حالا یه سوال دارم آیا من میتونم با شروع کردن از مهر + این چند روز باقی مونده تا اتمام تابستون رتبه زیر 400 بگیرم ؟؟؟؟ به نظرتون برای یه پشت کنکوری مهر زمان دیری برای شروعه؟؟؟؟؟
      چند تا سوال دیگم دارم ..... من میخوام از 3 آبان آزمون های قلمچی شرکت کنم به نظرتون توی این حدود 40 روز چیکار کنم بهتره؟؟؟ خودم تصمیمم اینه اختصاصی های پایه ( دهم و یازدهم) + قرابت معنایی کار کنم میخوام نظرتون رو بدونم.
      یه سوال دیگه آیا اگه با برنامه آزمون پیش برم میتونم با روزی 10 ساعت خوندن به بودجه بندی برسم؟؟؟؟ سوال آخر اینکه در ادبیات چطور درصدامو ببرم بالا ( روش خوندنم چطوری باشه؟) ؟؟؟؟ دمتون گرم ببخشید یکم سوالام زیاد شد...

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      سلام بچه ها امید وارم حالتون خوب باشه من پشت کنکوری نظام جدیدم قصد داشتم که از فردای کنکور شروع به خوندن کنم . این کار رو انجام دادم اما دست و پا شکسته و بیشتر درگیر حاشیه شدم حالا یه سوال دارم آیا من میتونم با شروع کردن از مهر + این چند روز باقی مونده تا اتمام تابستون رتبه زیر 400 بگیرم ؟؟؟؟ به نظرتون برای یه پشت کنکوری مهر زمان دیری برای شروعه؟؟؟؟؟
      چند تا سوال دیگم دارم ..... من میخوام از 3 آبان آزمون های قلمچی شرکت کنم به نظرتون توی این حدود 40 روز چیکار کنم بهتره؟؟؟ خودم تصمیمم اینه اختصاصی های پایه ( دهم و یازدهم) + قرابت معنایی کار کنم میخوام نظرتون رو بدونم.
      یه سوال دیگه آیا اگه با برنامه آزمون پیش برم میتونم با روزی 10 ساعت خوندن به بودجه بندی برسم؟؟؟؟ سوال آخر اینکه در ادبیات چطور درصدامو ببرم بالا ( روش خوندنم چطوری باشه؟) ؟؟؟؟ دمتون گرم ببخشید یکم سوالام زیاد شد...

امسال راحت بود واستون باید قبول میشدی میرفتی سال بعد فک نکنم مثه امسال واستون آبکی سوال بزارن
      تو این اوایل خوندن درگیر حاشیه شدی؟ اگه بخاطر محرم و هییت هاس که آره منم گذاشتم بعد عاشورا بخونم اگه واقعا بخون باشی 400 که هیچ رتبه 1 رو میتونی برسی
      نه مهر دیر نیست واسه شروع اگه غفلت کنی ممکنه دیر بشه
      رفیق من روزی که کنکورو داد از فرداش استارت زد دوباره

تو این مدت 40 روز مطالبی که ضعیفی یا از برنامه ش عقب افتادی بخون برسی یا اگه باهاش جلو هستی بیشتر بخون جلو بزنی (ولی معمولا مطالب سخت رو تمرین میکنن و همچنین زیست رو میخونن )

روزی 10 ساعت خوندن دیگه خودت بهتر میدونی میرسی یا نه
      در مورد ادبیات باید بگم
      ادبیات موضوعی هست بیشتر درصدش از قرابته شبی 10-20 تا قرابت بزن و تاریخ ادبیات فراموش نشه که خیلی مهمه

روش خوندن ادبیات رو توی سایت و انجمن به صورت حرفه ایی گذاشتن برو پیداش کن بخون اونو کسی نوشته که 90 زده رو بخون
      روششم منطقیه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بقیه تونستن، تو هم قطعاً میتونی. مهرماه نه زوده نه دیر ولی نباید دیگه دست دست کنی زمان محدوده. اگر سال قبل رتبه زیر ده هزار داشتی، و رِوال مطالعه ات قبلاً ۱۰ ساعت بوده، بله قطعاً میتونی با قلمچی پیش بری. ولی اگر دانش آموزش نبودی که تمرکزش روی درس باشه و کم کار بودی و امیدواری روزی ۱۰ ساعت بخونی، احتمالش کمه که به حرفات عمل کنی و یهو میبینی آبان شده و هیچی نخوندی. ادبیات هوش ادبی بالا می‌خواد، اگر شعر رو خوب میفهمی و دوست داری میتونی به خیلی درصدای بالا برسی . اول باید مبحثی بخونی بعد درس به درس. مبحثی یعنی آرایه ادبی، قرابت معنایی، لغت و املا، تاریخ ادبیات و زبان فارسی. من نقطه ی قوتم در کل دوران زندگیم ادبیات بوده..تنها درصد بالام تو قلمچی بود که بالای ۷۰ میزدم...هعی جوونی کجایی که یادت بخیر
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. قطعا میشه رسوند چون شما مثل دوازدهمیا مدرسه نداری.
      به نظرم من بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که قبل از مهر با ساعت مطالعه ای که بهش عادت داری شروع کنی کم کم زیادش کنی.
      بعدشم اینکه حتما از اشتباهای سال پیشت درس بگیر.
      و یه سوال اینکه چرا از 3 آبان شرکت میکنی؟19 مهر پیشروی شروع میشه ها...
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      امسال راحت بود واستون باید قبول میشدی میرفتی سال بعد فک نکنم مثه امسال واستون آبکی سوال بزارن
      تو این اوایل خوندن درگیر حاشیه شدی؟ اگه بخاطر محرم و هییت هاس که آره منم گذاشتم بعد عاشورا بخونم اگه واقعا بخون باشی 400 که هیچ رتبه 1 رو میتونی برسی
      نه مهر دیر نیست واسه شروع اگه غفلت کنی ممکنه دیر بشه
      رفیق من روزی که کنکورو داد از فرداش استارت زد دوباره

تو این مدت 40 روز مطالبی که ضعیفی یا از برنامه ش عقب افتادی بخون برسی یا اگه باهاش جلو هستی بیشتر بخون جلو بزنی (ولی معمولا مطالب سخت رو تمرین میکنن و همچنین زیست رو میخونن )

روزی 10 ساعت خوندن دیگه خودت بهتر میدونی میرسی یا نه
      در مورد ادبیات باید بگم
      ادبیات موضوعی هست بیشتر درصدش از قرابته شبی 10-20 تا قرابت بزن و تاریخ ادبیات فراموش نشه که خیلی مهمه

روش خوندن ادبیات رو توی سایت و انجمن به صورت حرفه ایی گذاشتن برو پیداش کن بخون اونو کسی نوشته که 90 زده رو بخون
      روششم منطقیه
      آقا دمت گرم بابت نظرت ممنونم آره اتفاقا حاشیه هام مربوط به محرم بود بیشتر چون خودم مداحی میکردم و .....

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

بقیه تونستن، تو هم قطعاً میتونی. مهرماه نه زوده نه دیر ولی نباید دیگه دست دست کنی زمان محدوده. اگر سال قبل رتبه زیر ده هزار داشتی، و رِوال مطالعه ات قبلاً ۱۰ ساعت بوده، بله قطعاً میتونی با قلمچی پیش بری. ولی اگر دانش آموزش نبودی که تمرکزش روی درس باشه و کم کار بودی و امیدواری روزی ۱۰ ساعت بخونی، احتمالش کمه که به حرفات عمل کنی و یهو میبینی آبان شده و هیچی نخوندی. ادبیات هوش ادبی بالا می‌خواد، اگر شعر رو خوب میفهمی و دوست داری میتونی به خیلی درصدای بالا برسی . اول باید مبحثی بخونی بعد درس به درس. مبحثی یعنی آرایه ادبی، قرابت معنایی، لغت و املا، تاریخ ادبیات و زبان فارسی. من نقطه ی قوتم در کل دوران زندگیم ادبیات بوده..تنها درصد بالام تو قلمچی بود که بالای ۷۰ میزدم...هعی جوونی کجایی که یادت بخیر
      متشکر از شما

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Psycho نمایش پست ها
      سلام. قطعا میشه رسوند چون شما مثل دوازدهمیا مدرسه نداری.
      به نظرم من بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که قبل از مهر با ساعت مطالعه ای که بهش عادت داری شروع کنی کم کم زیادش کنی.
      بعدشم اینکه حتما از اشتباهای سال پیشت درس بگیر.
      و یه سوال اینکه چرا از 3 آبان شرکت میکنی؟19 مهر پیشروی شروع میشه ها...
      ممنون بابت راهنمایی راستش میخوام تو پایه یکم قوی تر باشم و تو دو هفته مونده به آزمون بیشتر رو دوازدهم تمرکز کنم و از پایه فقط تست بزنم دیگه نیاز به خوندن نباشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)