خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فروش کتب درسی پایه یازدهم تجربی چاپ 97

سلام دوستان چند روز قبل هم اعلام کردم که کتابای پایه یازدهم تجربی چاپ 97 رو دارم وقصد فروش دارم اونجا عکس کتابارو نذاشته بودم اما تو این تاپیک عکس میذارم. چند نفر گفتن که میخان ولی هنوز آنلاین نشدن الان عکس کتابارو هم میذارم اگه کسی میخاد پیام خصوصی بده.

در ضمن این کتاب ها نو هستند و استفاده نشده.من فارغ تحصیل بودم پارسال همینطوری خریدمشون. عکس میذارم ببینید

پایه یازدهم تجربی 13 جلد کتاب هست.همشو با چسب 5 سانتی جلد کردم.6 تاشم فنری کردم که شامل شیمی- زیست شناسی-فیزیک-عربی-زبان انگلیسی.دین وزندگی.

عکس کتاب ها.
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B7%DB%B2%DB%B3.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B4.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B4%DB%B1.jpg

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B8_%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B6%DB%B4%DB%B5.jpg

لازم به ذکر است که کتابا به صورت تکی فروخته نمیشود .

چون میدونم سوال میکنید که کدوم شهر هستید الان میگم شهرستان نیشابورهستم.

قیمت پک کامل یازدهم 75 تومن+هزینه پست با خودتونه.

در صورتی که تعداد متقاضیان خرید این پک زیاد باشه کتابا به کسی که بالاترین قیمت بگه فروخته میشه. لطفا در صورتی که قصد خرید دارید بهم پیام خصوصی بدید.

دوستانی که عضو انجمن نیستن و قصد خرید دارن میتونن به تلگرام این شماره 09391933368 پیام بدن. لطفا فقط پیام بدید زنگ نزنید.

پاینده و مستدام باشید.
      ویرایش توسط mohamad19 : 17 شهریور 1398 در ساعت 17:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من می خوامشون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jaber98 نمایش پست ها
      من می خوامشون
      ​سلام خصوصی پیام بدید.به غیر از شما چند نفر دیگم کتابارو میخان.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابا فروخته شد
      ویرایش توسط mohamad19 : 24 شهریور 1398 در ساعت 14:07

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن