خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خیلی مهم و:لطفاً اگر آینده تون براتون مهمه بیاین تو⭕️

من از شهریور ۹۵ با انجمن آشنا شدم و خب..خارج شدم از انجمن تا ۹۷. حساب قبلیم رو اخراج کرده بودن به خواست خودم، چون خیلی وقتم رو میگرفت. خیلی وابسته شده بودم به فضایی که پر بود از آدمایی مثل خودم که درکم میکردن و پر بود از امید و همدلی. سال قبل که دوباره وارد انجمن شدم، متوجه شدم چقدر همه چیز شکل دیگه ای گرفته. نظام جدیدی ها و کسانی که سال اول پست کنکور بودنشونه حسِ مالکیت به کنکور و دانشگاه دارن و همه در حال ناامید کردن همدیگه و تحقیر بقیه هستن. شاید با این کار حس خوشایند برتر و خوشبخت بودن بهشون دست میده.اکثر این دسته از من حداقل ۵سال کوچکترن.. تنها چیزی که براشون دارم اینه: خوشبختی مثل تلفنه،تا بقیه نداشته باشنش به درد شما هم نمیخوره، از کارما بترسید. برای هم آرزوهای خوب بکنید. هیچ کنکوریی جای شما رو تنگ نکرده، همه حق تحصیل دارن. یک مقدار قدرت درکتون رو بالا ببرید و خودتونو بذارین جای کسی که آرزوهای بزرگ برای زندگیش داره و می‌خواد براشون تلاش کنه. این هدف به زندگیش جهت میده و این هدفمندی و در مسیر عشقشون بودن قلبشونو به شادی میاره. کسی که تلاشگر باشه به هدفش میرسه چه صد هزار رقیب باشه چه پانصد هزار شرکت کننده. شما اگر تلاش نکنید به موفقیت نمیرسید تقصیر رو گردن بقیه شرکت کننده ها نندازین. همه ی ما قربانی سهمیه ها و پارتی بازی ها شدیم و محروم بودن محل سکونتمون. نظام قدیمی ها هم خیلیاشون رو از ۹۵ میشناسم که هنوز قبول نشدن ولی از کاربر انجمن به کاربر برتر و مدیر و...تبدیل شدن و ۵،۶ هزار نوشته دارن و به همه توصیه های موفقیت میکنن و تو تاپیک های کدوم منابع خوبه و آزمون لازمه برای موفقیت یا نه و در کل همه ی تاپیکهای روش های موفقیت در کنکور اظهار فضل میکنن انگار که خودشون رسیدن به موفقیت. برادر من شما اول نسخه ات رو رو خودت اجرا کن، اگر نتیجه داد بیا به بقیه بگو. این امتیاز ها و تشکرها و عناوین انجمن برای شما نون و آب نمیشه. همیشه هم تو این کمپین و اون کمپین هستن و التماس عدالت میکنن.من اصلا قصد بی احترامی ندارم فقط دارم حقیقت رو میگم و حقیقت همیشه تلخه. بیاین به جای اینهمه تاپیک تکراری و بیخود و پرسیدن واضحات، بشینین پایِ درستون و مثل یک کنکوری فقط به کنکور فکر کنین و تلاش کنید. بهترین منابع رو دیگه هممون میدونیم، تموم کنید دنبال خرید منابع بودنو. یک راه فرار از استرس و تلاش همین حواشی عه! باعث میشه فکر کنین دارین جهت موفقیت تلاش می‌کنین و بیهوده نیست نت گردی و وِل گردیتون! یا بحث سر کدوم آزمون بهتره و کلاهبرداری و کلاس کنکور و...! همه اینا اتلاف وقتی هست که به بهانه ی آماده شدن برای یک شروع طوفانی اتفاق میفته و بهتون عذاب وجدان نمیده و اتفاقاً امیدبخشه و خییییلی غلطه. شما هیچی نمیخونید ولی فکر میکنید موفق خواهید شد چون تو مسیر کارهای کنکوری هستین. من خودم این مسیر رو رفتم و میبینم اکثر کنکورهای به ویژه اونهایی که خیلی ساله پشت کنکورن هم این روش غلط رو دارن. ممکنه بعضیاتون این متنو بخوانید بهتون بر بخوره و بعضیا جو گیر میشن و می‌رن منابع بخرن که دیگه واقعاً شروع کنن(مثلاً به خودشون اومدن ). لطفاً تموم کنید خرید منبع و انتخاب آزمون و تماشای ویدیوهای انگیزشی و خوندن روش های مطالعه و مصاحبه ی رتبه های برتر رو. تصور کنین فقط شما تو این جهان هستین با همین منابع و آزمون معروف. بدون هیچ بهانه ای کنکوری بخونین، که سال بعد دوباره همین نقطه از زندگی نباشین. زندگی فقط پزشکی نیست، به علایقتون هم فکر کنید و نگید وقت کمه پس اصلا نمیخونم. بخونین که رتبه ی خوبی بیارین و دانشگاه خوبی رشته مورد علاقتونو بخوانید. برای خودتونو زمانتون ارزش قائل بشین..موفق باشین. یاعلی.
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 17 شهریور 1398 در ساعت 11:55

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نی نی برخلاف اسمت خیلی خردمندانه بود توصیه هات از ما که گذشت اما بچه های کنکوری و سایرین آدم باشین....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      كنكوري جماعت اگر قرار بود اينهمه نوشته رو بخونه ميشست درسشو ميخوند ك پشت كنكور نمونه
      به هر حال حق با شماست متشكرم ازتون
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      كنكوري جماعت اگر قرار بود اينهمه نوشته رو بخونه ميشست درسشو ميخوند ك پشت كنكور نمونه
      والا به خدا..ولی اینو میخونن چون حاشیه است..هر چیزی غیر از درس رو میخونن.
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the bad police نمایش پست ها
      نی نی برخلاف اسمت خیلی خردمندانه بود توصیه هات از ما که گذشت اما بچه های کنکوری و سایرین آدم باشین....
      اسمم لقب یک خواننده خارجیه، اونی نیست که فکر می‌کنی از منم گذشت ولی نمیخوام بقیه هم به بن بست بخورن..
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

اسمم لقب یک خواننده خارجیه، اونی نیست که فکر می‌کنی از منم گذشت ولی نمیخوام بقیه هم به بن بست بخورن..
      این حسن نیتت رو هیچوقت فراموش نمیکنیم
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Y.3.R نمایش پست ها
      این حسن نیتت رو هیچوقت فراموش نمیکنیم
      To the hope of it all..

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      دمت گرم!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از شهریور ۹۵ با انجمن آشنا شدم و خب..خارج شدم از انجمن تا ۹۷. حساب قبلیم رو اخراج کرده بودن به خواست خودم، چون خیلی وقتم رو میگرفت. خیلی وابسته شده بودم به فضایی که پر بود از آدمایی مثل خودم که درکم میکردن و پر بود از امید و همدلی. سال قبل که دوباره وارد انجمن شدم، متوجه شدم چقدر همه چیز شکل دیگه ای گرفته. نظام جدیدی ها و کسانی که سال اول پست کنکور بودنشونه حسِ مالکیت به کنکور و دانشگاه دارن و همه در حال ناامید کردن همدیگه و تحقیر بقیه هستن. شاید با این کار حس خوشایند برتر و خوشبخت بودن بهشون دست میده.اکثر این دسته از من حداقل ۵سال کوچکترن.. تنها چیزی که براشون دارم اینه: خوشبختی مثل تلفنه،تا بقیه نداشته باشنش به درد شما هم نمیخوره، از کارما بترسید. برای هم آرزوهای خوب بکنید. هیچ کنکوریی جای شما رو تنگ نکرده، همه حق تحصیل دارن. یک مقدار قدرت درکتون رو بالا ببرید و خودتونو بذارین جای کسی که آرزوهای بزرگ برای زندگیش داره و می‌خواد براشون تلاش کنه. این هدف به زندگیش جهت میده و این هدفمندی و در مسیر عشقشون بودن قلبشونو به شادی میاره. کسی که تلاشگر باشه به هدفش میرسه چه صد هزار رقیب باشه چه پانصد هزار شرکت کننده. شما اگر تلاش نکنید به موفقیت نمیرسید تقصیر رو گردن بقیه شرکت کننده ها نندازین. همه ی ما قربانی سهمیه ها و پارتی بازی ها شدیم و محروم بودن محل سکونتمون. نظام قدیمی ها هم خیلیاشون رو از ۹۵ میشناسم که هنوز قبول نشدن ولی از کاربر انجمن به کاربر برتر و مدیر و...تبدیل شدن و ۵،۶ هزار نوشته دارن و به همه توصیه های موفقیت میکنن و تو تاپیک های کدوم منابع خوبه و آزمون لازمه برای موفقیت یا نه و در کل همه ی تاپیکهای روش های موفقیت در کنکور اظهار فضل میکنن انگار که خودشون رسیدن به موفقیت. برادر من شما اول نسخه ات رو رو خودت اجرا کن، اگر نتیجه داد بیا به بقیه بگو. این امتیاز ها و تشکرها و عناوین انجمن برای شما نون و آب نمیشه. همیشه هم تو این کمپین و اون کمپین هستن و التماس عدالت میکنن.من اصلا قصد بی احترامی ندارم فقط دارم حقیقت رو میگم و حقیقت همیشه تلخه. بیاین به جای اینهمه تاپیک تکراری و بیخود و پرسیدن واضحات، بشینین پایِ درستون و مثل یک کنکوری فقط به کنکور فکر کنین و تلاش کنید. بهترین منابع رو دیگه هممون میدونیم، تموم کنید دنبال خرید منابع بودنو. یک راه فرار از استرس و تلاش همین حواشی عه! باعث میشه فکر کنین دارین جهت موفقیت تلاش می‌کنین و بیهوده نیست نت گردی و وِل گردیتون! یا بحث سر کدوم آزمون بهتره و کلاهبرداری و کلاس کنکور و...! همه اینا اتلاف وقتی هست که به بهانه ی آماده شدن برای یک شروع طوفانی اتفاق میفته و بهتون عذاب وجدان نمیده و اتفاقاً امیدبخشه و خییییلی غلطه. شما هیچی نمیخونید ولی فکر میکنید موفق خواهید شد چون تو مسیر کارهای کنکوری هستین. من خودم این مسیر رو رفتم و میبینم اکثر کنکورهای به ویژه اونهایی که خیلی ساله پشت کنکورن هم این روش غلط رو دارن. ممکنه بعضیاتون این متنو بخوانید بهتون بر بخوره و بعضیا جو گیر میشن و می‌رن منابع بخرن که دیگه واقعاً شروع کنن(مثلاً به خودشون اومدن ). لطفاً تموم کنید خرید منبع و انتخاب آزمون و تماشای ویدیوهای انگیزشی و خوندن روش های مطالعه و مصاحبه ی رتبه های برتر رو. تصور کنین فقط شما تو این جهان هستین با همین منابع و آزمون معروف. بدون هیچ بهانه ای کنکوری بخونین، که سال بعد دوباره همین نقطه از زندگی نباشین. زندگی فقط پزشکی نیست، به علایقتون هم فکر کنید و نگید وقت کمه پس اصلا نمیخونم. بخونین که رتبه ی خوبی بیارین و دانشگاه خوبی رشته مورد علاقتونو بخوانید. برای خودتونو زمانتون ارزش قائل بشین..موفق باشین. یاعلی.
      شما وقتی موفق بشی خیلی مشاور خوبی خواهی شد ازون بهتریناش ... لطفا موفق شو :‌)

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      شما وقتی موفق بشی خیلی مشاور خوبی خواهی شد ازون بهتریناش ... لطفا موفق شو :‌)
      من هیچ میلی به مشاوره شدن ندارم. اصلاً بدم میاد از نصیحت بقیه..این تاپیک هم جهت نصیحت و مشورت و...نیست. صرفاً تجربه ی خودمو به اشتراک گذاشتم چون دلم نمیخواد بقیه مسیرشون برسه به جایی که من هستم. ولی من ناظر اعمال بقیه نیستم و در نهایت صلاح مملکت خویش خسروان دانند. برداشت بدی از جوابت دارم که امیدوارم اشتباه کرده باشم. به هر صورت، خدا ازم راضی باشه، بنده اش کیه دیگه
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 17 شهریور 1398 در ساعت 18:46

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.هرچند میشد خلاصه تر بگی.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظام قدیمی ها هم خیلیاشون رو از ۹۵ میشناسم که هنوز قبول نشدن ولی از کاربر انجمن به کاربر برتر و مدیر و...تبدیل شدن و ۵،۶ هزار نوشته دارن و به همه توصیه های موفقیت میکنن و تو تاپیک های کدوم منابع خوبه و آزمون لازمه برای موفقیت یا نه و در کل همه ی تاپیکهای روش های موفقیت در کنکور اظهار فضل میکنن انگار که خودشون رسیدن به موفقیت. برادر من شما اول نسخه ات رو رو خودت اجرا کن، اگر نتیجه داد بیا به بقیه بگو. این امتیاز ها و تشکرها و عناوین انجمن برای شما نون و آب نمیشه. همیشه هم تو این کمپین و اون کمپین هستن و التماس عدالت میکنن.من اصلا قصد بی احترامی ندارم فقط دارم حقیقت رو میگم و حقیقت همیشه تلخه. بیاین به جای اینهمه تاپیک تکراری و بیخود و پرسیدن واضحات، بشینین پایِ درستون و مثل یک کنکوری فقط به کنکور فکر کنین و تلاش کنید. بهترین منابع رو دیگه هممون میدونیم، تموم کنید دنبال خرید منابع بودنو. یک راه فرار از استرس و تلاش همین حواشی عه! باعث میشه فکر کنین دارین جهت موفقیت تلاش می‌کنین و بیهوده نیست نت گردی و وِل گردیتون! یا بحث سر کدوم آزمون بهتره و کلاهبرداری و کلاس کنکور و...! همه اینا اتلاف وقتی هست که به بهانه ی آماده شدن برای یک شروع طوفانی اتفاق میفته و بهتون عذاب وجدان نمیده و اتفاقاً امیدبخشه و خییییلی غلطه. شما هیچی نمیخونید ولی فکر میکنید موفق خواهید شد چون تو مسیر کارهای کنکوری هستین. من خودم این مسیر رو رفتم و میبینم اکثر کنکورهای به ویژه اونهایی که خیلی ساله پشت کنکورن هم این روش غلط رو دارن. ممکنه بعضیاتون این متنو بخوانید بهتون بر بخوره و بعضیا جو گیر میشن و می‌رن منابع بخرن که دیگه واقعاً شروع کنن(مثلاً به خودشون اومدن ). لطفاً تموم کنید خرید منبع و انتخاب آزمون و تماشای ویدیوهای انگیزشی و خوندن روش های مطالعه و مصاحبه ی رتبه های برتر رو. تصور کنین فقط شما تو این جهان هستین با همین منابع و آزمون معروف. بدون هیچ بهانه ای کنکوری بخونین، که سال بعد دوباره همین نقطه از زندگی نباشین. زندگی فقط پزشکی نیست، به علایقتون هم فکر کنید و نگید وقت کمه پس اصلا نمیخونم. بخونین که رتبه ی خوبی بیارین و دانشگاه خوبی رشته مورد علاقتونو بخوانید. برای خودتونو زمانتون ارزش قائل بشین..موفق باشین. یاعلی.
      تو سایت فقط دو نفر بالای 5 هزارتا ارسال دارن.
      اگه میخواین کسیو راهنمایی کنین یا انتقاد کنین بهتره تو خصوصی اینکارو انجام بدین نه تو تاپیکی که برای نگرانی از آینده بچه ها زدین.
      بقیه مطالبتون هم به نظر پراکنده میاد.
      سوال برای انتخاب منبع خوب کار اشتباهی نیست همینطور خوندن و دیدن مطالب انگیزشی در طول سال کنکور.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 18 شهریور 1398 در ساعت 00:58

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من هیچ میلی به مشاوره شدن ندارم. اصلاً بدم میاد از نصیحت بقیه..این تاپیک هم جهت نصیحت و مشورت و...نیست. صرفاً تجربه ی خودمو به اشتراک گذاشتم چون دلم نمیخواد بقیه مسیرشون برسه به جایی که من هستم. ولی من ناظر اعمال بقیه نیستم و در نهایت صلاح مملکت خویش خسروان دانند. برداشت بدی از جوابت دارم که امیدوارم اشتباه کرده باشم. به هر صورت، خدا ازم راضی باشه، بنده اش کیه دیگه
      عجب ... دوست عزیز خیلی سخته که از همچین کامنت خیرخواهانه مهربونانه و تحسین کننده ای برداشت بدی انجام داد :/ در کل من هیچگونه منظور بد طعنه کنایه و ازین قبیل مسائل نه بلدم و نه اگه بلد بودم استفاده میکردم اگه هم مطابق با برداشت شخصیه خودتون از حرفم ناراحت شدید من عذر میخوام ...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      -برو بشین دوره درست اینقد تاپیک هوا نکن
      خودتم زیاد درگیره حاشیه ایی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن