خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      من از شهریور ۹۵ با انجمن آشنا شدم و خب..خارج شدم از انجمن تا ۹۷. حساب قبلیم رو اخراج کرده بودن به خواست خودم، چون خیلی وقتم رو میگرفت. خیلی وابسته شده بودم به فضایی که پر بود از آدمایی مثل خودم که درکم میکردن و پر بود از امید و همدلی. سال قبل که دوباره وارد انجمن شدم، متوجه شدم چقدر همه چیز شکل دیگه ای گرفته. نظام جدیدی ها و کسانی که سال اول پست کنکور بودنشونه حسِ مالکیت به کنکور و دانشگاه دارن و همه در حال ناامید کردن همدیگه و تحقیر بقیه هستن. شاید با این کار حس خوشایند برتر و خوشبخت بودن بهشون دست میده.اکثر این دسته از من حداقل ۵سال کوچکترن.. تنها چیزی که براشون دارم اینه: خوشبختی مثل تلفنه،تا بقیه نداشته باشنش به درد شما هم نمیخوره، از کارما بترسید. برای هم آرزوهای خوب بکنید. هیچ کنکوریی جای شما رو تنگ نکرده، همه حق تحصیل دارن. یک مقدار قدرت درکتون رو بالا ببرید و خودتونو بذارین جای کسی که آرزوهای بزرگ برای زندگیش داره و می‌خواد براشون تلاش کنه. این هدف به زندگیش جهت میده و این هدفمندی و در مسیر عشقشون بودن قلبشونو به شادی میاره. کسی که تلاشگر باشه به هدفش میرسه چه صد هزار رقیب باشه چه پانصد هزار شرکت کننده. شما اگر تلاش نکنید به موفقیت نمیرسید تقصیر رو گردن بقیه شرکت کننده ها نندازین. همه ی ما قربانی سهمیه ها و پارتی بازی ها شدیم و محروم بودن محل سکونتمون. نظام قدیمی ها هم خیلیاشون رو از ۹۵ میشناسم که هنوز قبول نشدن ولی از کاربر انجمن به کاربر برتر و مدیر و...تبدیل شدن و ۵،۶ هزار نوشته دارن و به همه توصیه های موفقیت میکنن و تو تاپیک های کدوم منابع خوبه و آزمون لازمه برای موفقیت یا نه و در کل همه ی تاپیکهای روش های موفقیت در کنکور اظهار فضل میکنن انگار که خودشون رسیدن به موفقیت. برادر من شما اول نسخه ات رو رو خودت اجرا کن، اگر نتیجه داد بیا به بقیه بگو. این امتیاز ها و تشکرها و عناوین انجمن برای شما نون و آب نمیشه. همیشه هم تو این کمپین و اون کمپین هستن و التماس عدالت میکنن.من اصلا قصد بی احترامی ندارم فقط دارم حقیقت رو میگم و حقیقت همیشه تلخه. بیاین به جای اینهمه تاپیک تکراری و بیخود و پرسیدن واضحات، بشینین پایِ درستون و مثل یک کنکوری فقط به کنکور فکر کنین و تلاش کنید. بهترین منابع رو دیگه هممون میدونیم، تموم کنید دنبال خرید منابع بودنو. یک راه فرار از استرس و تلاش همین حواشی عه! باعث میشه فکر کنین دارین جهت موفقیت تلاش می‌کنین و بیهوده نیست نت گردی و وِل گردیتون! یا بحث سر کدوم آزمون بهتره و کلاهبرداری و کلاس کنکور و...! همه اینا اتلاف وقتی هست که به بهانه ی آماده شدن برای یک شروع طوفانی اتفاق میفته و بهتون عذاب وجدان نمیده و اتفاقاً امیدبخشه و خییییلی غلطه. شما هیچی نمیخونید ولی فکر میکنید موفق خواهید شد چون تو مسیر کارهای کنکوری هستین. من خودم این مسیر رو رفتم و میبینم اکثر کنکورهای به ویژه اونهایی که خیلی ساله پشت کنکورن هم این روش غلط رو دارن. ممکنه بعضیاتون این متنو بخوانید بهتون بر بخوره و بعضیا جو گیر میشن و می‌رن منابع بخرن که دیگه واقعاً شروع کنن(مثلاً به خودشون اومدن ). لطفاً تموم کنید خرید منبع و انتخاب آزمون و تماشای ویدیوهای انگیزشی و خوندن روش های مطالعه و مصاحبه ی رتبه های برتر رو. تصور کنین فقط شما تو این جهان هستین با همین منابع و آزمون معروف. بدون هیچ بهانه ای کنکوری بخونین، که سال بعد دوباره همین نقطه از زندگی نباشین. زندگی فقط پزشکی نیست، به علایقتون هم فکر کنید و نگید وقت کمه پس اصلا نمیخونم. بخونین که رتبه ی خوبی بیارین و دانشگاه خوبی رشته مورد علاقتونو بخوانید. برای خودتونو زمانتون ارزش قائل بشین..موفق باشین. یاعلی.

عااالی بود دختر حرف حق رو زدی و مطمین باش هرکسی تحمل شنیدن حرف حق رو نداره! آدم تا از حواشی و اطرافیانش و حرف های بی مصرف دوره ی کنکور دوری نکنه موفق نمیشه... خیلیا انقددددررر درگیر این کلاس و اون کلاس میشن که وقت نمیکنن درس بخونن!! خیلیا انقدرررر دنبال اینن ک کی معلم بهتریه، وقت نمیکنن بشینن تست بزنن!! (نمونه اش رو خودم دیدم ک آخرش رد داد)

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      تو سایت فقط دو نفر بالای 5 هزارتا ارسال دارن.
      اگه میخواین کسیو راهنمایی کنین یا انتقاد کنین بهتره تو خصوصی اینکارو انجام بدین نه تو تاپیکی که برای نگرانی از آینده بچه ها زدین.
      بقیه مطالبتون هم به نظر پراکنده میاد.
      سوال برای انتخاب منبع خوب کار اشتباهی نیست همینطور خوندن و دیدن مطالب انگیزشی در طول سال کنکور.
      خودتونم میدونید منظور من کسانی هست که از این کارها برای فرار از کنکور استفاده میکنن. نه کسی که میخونه. کسی که درس میخونه باید انگیزه خودشو بالا ببره به هر روشی. حالا می‌خواد مشاوره باشه یا مصاحبه برترها یا ویدیو انگیزشی. در مورد پراکندگی مطالب.. اولاً من نویسنده حرفه ای نیستم، دوماً پراکنده نیست اصلاً. قسمت اول راجع به کارهای بیهوده ی نظام جدید هاست و قسمت دوم کارهای بیهوده ی نظام قدیم.
      To the hope of it all..

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط julian نمایش پست ها
      -برو بشین دوره درست اینقد تاپیک هوا نکن
      خودتم زیاد درگیره حاشیه ایی
      من هنوز مطمئن نیستم دوباره کنکور بدم. احتمال زیاد میرم دانشگاه امسال.
      To the hope of it all..

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توصیه هات خوب بود ولی مقدمه ...

بسه دیگه کم برچسب بزنید به هم نظام جدیدی قدیمی
      حس مالکیت به کنکور رو همه سال اولیا دارن چیز عجیبی نیست اصلا
      Success is what you make it

Take it how it come

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من از شهریور ۹۵ با انجمن آشنا شدم و خب..خارج شدم از انجمن تا ۹۷. حساب قبلیم رو اخراج کرده بودن به خواست خودم، چون خیلی وقتم رو میگرفت. خیلی وابسته شده بودم به فضایی که پر بود از آدمایی مثل خودم که درکم میکردن و پر بود از امید و همدلی. سال قبل که دوباره وارد انجمن شدم، متوجه شدم چقدر همه چیز شکل دیگه ای گرفته. نظام جدیدی ها و کسانی که سال اول پست کنکور بودنشونه حسِ مالکیت به کنکور و دانشگاه دارن و همه در حال ناامید کردن همدیگه و تحقیر بقیه هستن. شاید با این کار حس خوشایند برتر و خوشبخت بودن بهشون دست میده.اکثر این دسته از من حداقل ۵سال کوچکترن.. تنها چیزی که براشون دارم اینه: خوشبختی مثل تلفنه،تا بقیه نداشته باشنش به درد شما هم نمیخوره، از کارما بترسید. برای هم آرزوهای خوب بکنید. هیچ کنکوریی جای شما رو تنگ نکرده، همه حق تحصیل دارن. یک مقدار قدرت درکتون رو بالا ببرید و خودتونو بذارین جای کسی که آرزوهای بزرگ برای زندگیش داره و می‌خواد براشون تلاش کنه. این هدف به زندگیش جهت میده و این هدفمندی و در مسیر عشقشون بودن قلبشونو به شادی میاره. کسی که تلاشگر باشه به هدفش میرسه چه صد هزار رقیب باشه چه پانصد هزار شرکت کننده. شما اگر تلاش نکنید به موفقیت نمیرسید تقصیر رو گردن بقیه شرکت کننده ها نندازین. همه ی ما قربانی سهمیه ها و پارتی بازی ها شدیم و محروم بودن محل سکونتمون. نظام قدیمی ها هم خیلیاشون رو از ۹۵ میشناسم که هنوز قبول نشدن ولی از کاربر انجمن به کاربر برتر و مدیر و...تبدیل شدن و ۵،۶ هزار نوشته دارن و به همه توصیه های موفقیت میکنن و تو تاپیک های کدوم منابع خوبه و آزمون لازمه برای موفقیت یا نه و در کل همه ی تاپیکهای روش های موفقیت در کنکور اظهار فضل میکنن انگار که خودشون رسیدن به موفقیت. برادر من شما اول نسخه ات رو رو خودت اجرا کن، اگر نتیجه داد بیا به بقیه بگو. این امتیاز ها و تشکرها و عناوین انجمن برای شما نون و آب نمیشه. همیشه هم تو این کمپین و اون کمپین هستن و التماس عدالت میکنن.من اصلا قصد بی احترامی ندارم فقط دارم حقیقت رو میگم و حقیقت همیشه تلخه. بیاین به جای اینهمه تاپیک تکراری و بیخود و پرسیدن واضحات، بشینین پایِ درستون و مثل یک کنکوری فقط به کنکور فکر کنین و تلاش کنید. بهترین منابع رو دیگه هممون میدونیم، تموم کنید دنبال خرید منابع بودنو. یک راه فرار از استرس و تلاش همین حواشی عه! باعث میشه فکر کنین دارین جهت موفقیت تلاش می‌کنین و بیهوده نیست نت گردی و وِل گردیتون! یا بحث سر کدوم آزمون بهتره و کلاهبرداری و کلاس کنکور و...! همه اینا اتلاف وقتی هست که به بهانه ی آماده شدن برای یک شروع طوفانی اتفاق میفته و بهتون عذاب وجدان نمیده و اتفاقاً امیدبخشه و خییییلی غلطه. شما هیچی نمیخونید ولی فکر میکنید موفق خواهید شد چون تو مسیر کارهای کنکوری هستین. من خودم این مسیر رو رفتم و میبینم اکثر کنکورهای به ویژه اونهایی که خیلی ساله پشت کنکورن هم این روش غلط رو دارن. ممکنه بعضیاتون این متنو بخوانید بهتون بر بخوره و بعضیا جو گیر میشن و می‌رن منابع بخرن که دیگه واقعاً شروع کنن(مثلاً به خودشون اومدن ). لطفاً تموم کنید خرید منبع و انتخاب آزمون و تماشای ویدیوهای انگیزشی و خوندن روش های مطالعه و مصاحبه ی رتبه های برتر رو. تصور کنین فقط شما تو این جهان هستین با همین منابع و آزمون معروف. بدون هیچ بهانه ای کنکوری بخونین، که سال بعد دوباره همین نقطه از زندگی نباشین. زندگی فقط پزشکی نیست، به علایقتون هم فکر کنید و نگید وقت کمه پس اصلا نمیخونم. بخونین که رتبه ی خوبی بیارین و دانشگاه خوبی رشته مورد علاقتونو بخوانید. برای خودتونو زمانتون ارزش قائل بشین..موفق باشین. یاعلی.
      عالی بود...

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اینجا چه خوب دشمن تراشی میکنه آدم
      جناب، آقا، برادر، شخصِ محترم، کنکوری گرامی.
      بارها گفتم بازم میگم کسی که من اونجا توصیف کردم شما نیستید.
      بذار کنار این کینه ی شتری رو.

این حاشیه نیست، کمپین هم نیست.
      تو خصوصی آی دی کانالو میدم به کسانی که میخوان بشناسن حق خور ها رو.
      درود
      گرامی من نه قصد دشمن تراشی دارم و نه کینه ای هستم و نه از شما کینه دارم که حالا بخواد از نوع علمی شتریش باشه (!)
      از این جهت هم شما رو در اون تاپیک که مدیر بستش نقل قول گرفتم که گفتار قبلی و بعدی شما تماما پاردوکسیکال بود (!)
      از یه طرف دوستان رو مخاطب قرار میدید و میفرمایید
      " اصلا وارد حاشیه نشید و بدون هیچ بهانه ای برای کنکور درس بخونید " از طرف دیگر هم " در مورد ظلم و حق خوری کسانی که سهمیه دارن " صحبت میکنین (!)
      من نمیگم حرف شما اشتباهه، کاملا هم درسته، در رقابت علمی سهمیه داشتن معنی نداره، اصلا هم دو سه صد لعنت به همه کسانی که حق خوری میکنن و با سهمیه و به ناحق سر کلاس دانشگاه نشستن
      در هر صورت من قصد و منظور بدی نداشتم، اگر از این بابت ناراحت شدید عذر خواهی من رو پذیرا باشید
      موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن