خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 116
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز سوال خوبی پرسیدی
      ببین سال 81 تازه ماکسیما اومده بود 40 میلیون .شما باید پول نزدیک به 300 تا سکه میدادی براش
      الان سال 98 هستیم و اون ماکسیما بیشتر از 100 میلیون نمیرزه ... میشه پول 25 تا سکه تمام... اما اگه همون تعداد سکه میخریدی یه پونزده سال نگه میداشتی میلیاردر بودی
      بهترین و عالی ترین خرید سکه هستش...
      دلار هم خوبه... یه عده میگن دلار 18 تومنی خریدیم ای وای بیچاره شدیم. عزیز من شما یه 5 سال نگه دار ببین چه سود تپلی میکنی
      خونه نخر که ضرره
      فقط سکه و دلار

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا یه سوال
      300میل از کجا واست اومد تو دستت؟

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من اگه جای شما بودم توی بورس سرمایه گذاری میکردم اما اگه سواد بورسی ندارید و نمیتونید ریسک کنید میتونید پولتون رو توی صندوق های سرمایه گذاری با درامد ثابت بذارید که سالیانه بین 20-25 درصد سود دارن خودتون میتونید حساب کنید که ماهیانه چقدر به حسابتون واریز میشه
      بعضی از صندوق ها ضامن نقد شوندگی هم دارن که بعضا بانک هستن مثل صندوق توسعه صادرات که ضامنش بانک توسعه صادراته
      ویرایش توسط ali.nanok : 16 شهریور 1398 در ساعت 16:08

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safwan نمایش پست ها
      حالا درسته ایسگا کرده مارو ولی خوشم میاد مام براش کم نزاشتیم خیلی شیک داریم راهنمایی میکنیم
      وقتش لب تاپو باز کنم یه چند تا فیک نثار فروم کنیم
      (فک کنم استارتر فیکه)
      ای بابا کرم دارم مگه راسته والا

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      ببین سال 81 تازه ماکسیما اومده بود 40 میلیون .شما باید پول نزدیک به 300 تا سکه میدادی براش
      الان سال 98 هستیم و اون ماکسیما بیشتر از 100 میلیون نمیرزه ... میشه پول 25 تا سکه تمام... اما اگه همون تعداد سکه میخریدی یه پونزده سال نگه میداشتی میلیاردر بودی
      دلار هم خوبه... یه عده میگن دلار 18 تومنی خریدیم ای وای بیچاره شدیم. عزیز من شما یه 5 سال نگه دار ببین چه سود تپلی میکنی
      خونه نخر که ضرره
      فقط سکه و دلار
      خونه اصلا زیر 400 -500 نیست . اره همون سکه و طلا بهترین فکره به نظرم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      حالا یه سوال
      300میل از کجا واست اومد تو دستت؟
      نوشتم که چجور اومده

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من حدود 300 تومن پول اومده دستم ولی نمیدونم چطور سرمایه گذاری کنم که بی ارزش نشه . اگه پیشنهادی چیزی دارین بگین لطفا
      بانک نذارمن ده میلیون سه ساله بانک گذاشتم ماهی ۱۵۰تومن واسم میادبانک نذارسودی نمیده اصن

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمین بخر هرچقدر که میشه. هرجایی خوبه، ولی اگه بتونی پیش بینی‌کنی كه شهرتون کدوم سمت پیشرفت میکنه بهتره.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      خونه نخر که ضرره
      فقط سکه و دلار
      میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کن لااقل.
      ماکسیمای اون موقع که به روز ترین ماشین بود رو با بروز ترین ماشین حال حاضر مقایسه کن.

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کن لااقل.
      ماکسیمای اون موقع که به روز ترین ماشین بود رو با بروز ترین ماشین حال حاضر مقایسه کن.
      عزیز قشنگ خوندی متنو ؟ مقایسه ماشین نیست که
      صرفا دارم میگم شما با خرید هر چیزی به جز طلا و ارز ضرر میکنی
      متوجه منظورت نشدم !!!

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      خونه اصلا زیر 400 -500 نیست . اره همون سکه و طلا بهترین فکره به نظرم
      داداش کف قیمتو شناسایی کن بعد خرید بزن....

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نوشیدنی ماعشیعیر آلیس بگیر
      بعد اون میگه کدومو بدم
      تو میگی همشو بده

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پژو پارس مشکی بگیر برو دم دبیرستان های دخترونه ....
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

منم فکر میکردم آسونه ولی بیشتر که پرس و جو کردم یه دوره پادفک داره که امتحان میگیرن آخرش که معدل دیپلمه، بعدش یه آزمون ورودی میگیره دانشگاه و اگر نمره قبولی آوردی پذیرش میشی. خیلیا می‌رن و پشیمون برمیگردن.
      سلام

یکی از اقواممون بود که ابتدا واسه هند واسه رشته داروسازی اقدام کرد ، یه یک سال و نیمی اونجا بود....

بعد رفت روسیه و اون مدتی که هند بود رو به جای دوره ی کالج ازش قبول کردن و داخل روسیه توی رشته ی پزشکی ثبت نام کرد .... (ازش نشنیدم که امتحانی چیزی ازش گرفته باشن ... )

به گفته خودش هزینه اش سالانه 12000 دلاری در میومد .... ( با غذا و خونه ) _ البته موقعی ک ایشون روسیه بود دلار نهایتش 4150 بود قیمتش ...

بعد تقریبا دو یا سه ترم که روسیه موند ، اومد ایران و کارای انتقالش به ایران رو داره پیگیری می کنه واحتمالا از مهر داخل یکی از دانشگاه های بین الملل وارد رشته پزشکی می شه ....
      ( البته بحث انتقال دانشجویان ایرانی فعلا و بازم تاکید می کنم فعلا فقط واسه کسایی هست که قبل از 2019 رفته باشن خارج و یه سری شرایط آبکی دیگه رو هم داره مثل دیپلم و ... )

یادمه که وقتی دانش آموز بود زبان انگلیسی رو من بهش یاد میدادم ... و سطح زبانش اونقدرا خوب نبود ...

به گفته خودش دانشگاه روسیه ،( اون دانشگاهی که خودش ثبت نام کرده ) ، دروسش رو بیشتر به زبان انگلیسی بهشون ارائه میدادن ....

ولی من نمیدونم که ایشون چجوری دروسش رو پاس می کرده ... ( آخه بعضی وقت ها که بر میگشت ایران طی اون مدت ، بعضا ازش چنتا اصطلاح انگلیسی ساده رو می پرسیدم و جددن بعضیاش رو اصلا بلد نبود .... مثلا بهش می گفتم ساق پا به انگلیسی چی میشه ؟ می گفت نمی دونم ... منم دهنم باز میموند که دقیقا اونجا چی به اینا یاد میدن ... )

ایشون قبل اینکه بره خارج ، کنکور تجربی ایران روداده بود ، ولی از آوردن رشته های تاپ که مایوس شد رفت اونور ، و الآن هم براحتی هر چه تمام تر کنکور رو دور زده و از مهر روی یکی از صندلی های پزشکی می شینه ... ( البته انصفا بچه ی خوبیه ... )

تازه جالبیش اینجاست که خودش می گه که لازم نیست از ابتدا همه دروس رو پاس کنیم ... و هر درسی که اینور و اونور با هم مشابه باشن و پاس کرده باشه رو دانشگاه ایران ازشون قبول می کنن ...
      بعد یه سری آدم باید عین چی، یه سال ، بلکه چند سال زحمت بکشن واسه همون صندلی که ایشون بدون کنکور روش می شینه ... . ( قصه جالبیه ... !!!)

به نظر هر کسی پول اونور رفتن رو داشته باشه ، حداقل واسه روسیه خوبه که اقدام کنه ... ( البته بنده که خودم نرفتم ولی از گفته های ایشون بنظر نمی یاد که خیلی از لحاظ علمی بهشون سخت گرفته باشن )

تازه این بحثی که می گن فقط هر کی قبل از 2019 رفته می تونه برگرده و کسای دیگه باید تا آخر اون جا بشن ، بحث الآنه ... خدا رو چه دیدی ؟! شاید چند مدت دیگه یه سری از نماینده هایی که بچه هاشونو به تازگی فرستادن اونور طرح دو برابر شدن پذیرش پزشکی رو تصویب کنن و به جای اینکه این ظرفیت رو به کنکور های خودمون بدن ، شاید دادنش به نور چشمی های خودشون تا نکنه خدای ناکرده فرهنگ خارج نشینی ، روحیه ی لطیف و حساسشون رو آزرده کنه ... )

زیباست مگه نه ... !!!
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 16 شهریور 1398 در ساعت 18:52

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

یکی از اقواممون بود که ابتدا واسه هند واسه رشته داروسازی اقدام کرد ، یه یک سال و نیمی اونجا بود....

بعد رفت روسیه و اون مدتی که هند بود رو به جای دوره ی کالج ازش قبول کردن و داخل روسیه توی رشته ی پزشکی ثبت نام کرد .... (ازش نشنیدم که امتحانی چیزی ازش گرفته باشن ... )

به گفته خودش هزینه اش سالانه 12000 دلاری در میومد .... ( با غذا و خونه ) _ البته موقعی ک ایشون روسیه بود دلار نهایتش 4150 بود قیمتش ...

بعد تقریبا دو یا سه ترم که روسیه موند ، اومد ایران و کارای انتقالش به ایران رو داره پیگیری می کنه واحتمالا از مهر داخل یکی از دانشگاه های بین الملل وارد رشته پزشکی می شه ....
      ( البته بحث انتقال دانشجویان ایرانی فعلا و بازم تاکید می کنم فعلا فقط واسه کسایی هست که قبل از 2019 رفته باشن خارج و یه سری شرایط آبکی دیگه رو هم داره مثل دیپلم و ... )

یادمه که وقتی دانش آموز بود زبان انگلیسی رو من بهش یاد میدادم ... و سطح زبانش اونقدرا خوب نبود ...

به گفته خودش دانشگاه روسیه ،( اون دانشگاهی که خودش ثبت نام کرده ) ، دروسش رو بیشتر به زبان انگلیسی بهشون ارائه میدادن ....

ولی من نمیدونم که ایشون چجوری دروسش رو پاس می کرده ... ( آخه بعضی وقت ها که بر میگشت ایران طی اون مدت ، بعضا ازش چنتا اصطلاح انگلیسی ساده رو می پرسیدم و جددن بعضیاش رو اصلا بلد نبود .... مثلا بهش می گفتم ساق پا به انگلیسی چی میشه ؟ می گفت نمی دونم ... منم دهنم باز میموند که دقیقا اونجا چی به اینا یاد میدن ... )

ایشون قبل اینکه بره خارج ، کنکور تجربی ایران روداده بود ، ولی از آوردن رشته های تاپ که مایوس شد رفت اونور ، و الآن هم براحتی هر چه تمام تر کنکور رو دور زده و از مهر روی یکی از صندلی های پزشکی می شینه ... ( البته انصفا بچه ی خوبیه ... )

تازه جالبیش اینجاست که خودش می گه که لازم نیست از ابتدا همه دروس رو پاس کنیم ... و هر درسی که اینور و اونور با هم مشابه باشن و پاس کرده باشه رو دانشگاه ایران ازشون قبول می کنن ...
      بعد یه سری آدم باید عین چی، یه سال ، بلکه چند سال زحمت بکشن واسه همون صندلی که ایشون بدون کنکور روش می شینه ... . ( قصه جالبیه ... !!!)

به نظر هر کسی پول اونور رفتن رو داشته باشه ، حداقل واسه روسیه خوبه که اقدام کنه ... ( البته بنده که خودم نرفتم ولی از گفته های ایشون بنظر نمی یاد که خیلی از لحاظ علمی سختی کشیده باشه و واقعا سطحش از خیلی از نسخه خونها پایینتره )

تازه این بحثی که می گن فقط هر کی قبل از 2019 رفته می تونه برگرده و کسای دیگه باید تا آخر اون جا بشن ، بحث الآنه ... خدا رو چه دیدی ؟! شاید چند مدت دیگه یه سری از نماینده هایی که بچه هاشونو به تازگی فرستادن اونور طرح دو برابر شدن پذیرش پزشکی رو تصویب کنن و به جای اینکه این ظرفیت رو به کنکور های خودمون بدن ، شاید دادنش به نور چشمی های خودشون تا نکنه خدای ناکرده فرهنگ خارج نشینی ، روحیه ی لطیف و حساسشون رو آزرده کنه ... )

زیباست مگه نه ... !!!
      سلام؛ یک لحظه فکر کردم دارم رمانِ تخیلی میخونم | چقدر وحشت کردم یک لحظه..خدایا نکنه من آینده برم زیر دست چنین پزشکی؟ امیدوارم هوش و استعداد کافی برای پزشک لایق شدن رو داشته باشه و صد البته وجدان کاری و شرافت انسانی. براش خوشحالم که به هدفش رسید. حالا با هر روشی. مبارکش باشه. ایشاا...منم بتونم
      To the hope of it all..

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن