خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      ميدونم شايد عنوان تاپيكم تكرارى باشه ولى واقعا با توجه به شرايطى كه دارم خيلى نياز به مشورت و راهنمايى دارم.
      من پشت كنكورى نظام قديم هستم و چند سال هست كه دارم كنكور ميدم ولى فقط همون سال اول كنكورم با مدرسه آزمون سنجش شركت كردم و سال هاى بعدش به دلايلى نتونستم آزمون شركت كنم.ولى امسال ميخوام حتما یک آزمون شرکت کنم.
      بين گاج و قلمچى موندم.يه سرى ميگن جامعه آمارى مهمه و يه سرى ميگن سطح سوالات.من هفته اى يكبار نظرم رو بين اين دوتا عوض ميكردم ولى چون خيلى از كسانى كه خودشون كنكور داده بودن و موفق بودن ميگفتن قلمچى الان نظرم يكم روى قلم چى بيشتره.ضمن اينكه چون سال پيش با برنامه اش پيش رفتم به نظرم برنامه ى راهبرديش خوب بود.
      ولى خب هزينه ى قلم چى الان نزديک دو میلیون شده و براى من هزينه ى زياديه.با خودم گفتم انلاين شركت كنم حداقل هزينه اش كمتر باشه.
      يكى از دلايلى هم كه گاج رو يه مدت انتخاب كرده بودم علاوه بر سوالاتش قيمت كمتر نسبت به قلم چى بود.ولى تا حالا با برنامه اش پيش نرفتم ببينم چه طوريه.
      ازتون خيلى ممنون ميشم اگه ميتونيد راهنمايى كنيد اگر جاى من بوديد چه كار ميكرديد؟
      درود
      پیشنهاد من بین گاج و قلمچی، آزمون گاج هستش
      برنامه راهبردی هر دو تاشون مشابه هم هستش تقریبا
      قیمت گاج خیلی کمتره از قلمچی
      سوالات گاج خیلی استاندارد تر و باکیفیت تر و بهتره نسبت به قلمچی
      خیلی کمتر سوالاتش لو میره نسبت به قلمچی (ترازهای فیک کمتره)
      جامعه آماری قلمچی بیشتره نسبت به گاج ولی شما آزمون شرکت میکنی تا نقاط ضعف و قوت خودت رو بفهمی و روش مدیریت آزمون رو کم کم یاد بگیری و ...
      به نظر من جامعه آماری چندان فاکتور تعیین کننده ای نیست با توجه به افزایش ترازهای فیک و جعلی قلمچی
      جمع بندی : من خودم باشم شرایط شما رو داشته باشم گاج شرکت میکنم
      بدرود

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه کنکور امسال رو با قلمچی مقابسه کنی ، کانون واقعا فضایی سوال میداد . حتی جامع ۳۱ خرداد گاج هم فوق العاده فضایی بود ! ولی پوشش دروسه هیچ ازمونی مثل قلمچی نیست ... اگه گاج هم ثبت نام کردید ، حتما سوالات قلمچی رو توی خونه از خودتون ازمون بگیرید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      جامعه آماری قلمچی بیشتره نسبت به گاج ولی شما آزمون شرکت میکنی تا نقاط ضعف و قوت خودت رو بفهمی و روش مدیریت آزمون رو کم کم یاد بگیری و ...
      به نظر من جامعه آماری چندان فاکتور تعیین کننده ای نیست با توجه به افزایش ترازهای فیک و جعلی قلمچی
      بدرود

واقعا ممنونم ازتون بابت وقتى كه گذاشتيد و توضيحات كاملى كه داديد.
      به نظر من هم سوالات با كيفيت از جامعه آمارى مهم تره ولى انقدر شنيدم كه همه روى جامعه آمارى تاكيد ميكنند گفتم شايد من اشتباه ميكنم.(راستش دليليش رو هم با وجود تقلب هاى زياد نفهميدم.).از چند نفر كه پرسيدم ميگفتند سوالات قلمچى بهتر شده ولى نميدونم غلطه يا درسته؟ولى ميگفتند برنامه اش از جايى به بعد خيلى فشرده است.برنامه ى گاج اينطورى نيست؟
      باز هم ممنونم بابت راهنماييتون.حتما استفاده ميكنم.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TranQuility نمایش پست ها
      اگه کنکور امسال رو با قلمچی مقابسه کنی ، کانون واقعا فضایی سوال میداد . حتی جامع ۳۱ خرداد گاج هم فوق العاده فضایی بود ! ولی پوشش دروسه هیچ ازمونی مثل قلمچی نیست ... اگه گاج هم ثبت نام کردید ، حتما سوالات قلمچی رو توی خونه از خودتون ازمون بگیرید
      ممنون از راهنماييتون.يعنى با وجود اين مدل سوال دادن ، پيشنهاد شما قلم چى هست؟ اين كه ميگن از جايى به بعد خيلى فشرده ميشه و فقط براى افراد سطح بالا خوبه يا مرور هاش كمه درسته؟

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم ازتون بابت وقتى كه گذاشتيد و توضيحات كاملى كه داديد.
      به نظر من هم سوالات با كيفيت از جامعه آمارى مهم تره ولى انقدر شنيدم كه همه روى جامعه آمارى تاكيد ميكنند گفتم شايد من اشتباه ميكنم.(راستش دليليش رو هم با وجود تقلب هاى زياد نفهميدم.).از چند نفر كه پرسيدم ميگفتند سوالات قلمچى بهتر شده ولى نميدونم غلطه يا درسته؟ولى ميگفتند برنامه اش از جايى به بعد خيلى فشرده است.برنامه ى گاج اينطورى نيست؟
      باز هم ممنونم بابت راهنماييتون.حتما استفاده ميكنم.
      درود مجدد
      شما آزمون میدید که با تیپ سوالات استاندارد در آزمون آشنا بشید و خودتون رو محک بزنید، مهم ترین پارامتر درصدهای شما هستش و نه رتبه و تراز شما
      من بهتر شدنی نمیبینم راستش، حالا شاید دیگران نظر دیگری دارند که قابل احترامه
      من برنامه گاج رو یه نگاه سطحی که کردم مشابه برنامه راهبردی کانون بودش، حالا از کانون بهتر نباشه بدتر نیست حداقل به نظرم
      خواهش میکنم عزیز
      موفق باشی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      بدرود
      عالی
      صندوقت چرا پره

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خيلى خيلى ممنونم از راهنماييتون.
      اينكه قلم چى قبل از عيد درس ها رو تموم نميكنه براى يه پشت كنكورى بد نيست؟مشكلى براى مرور پيش نمياد؟
      بعد ببخشيد يک سواب دیگه اینکه میگن برنامه اش خیلی فشرده میشه و به درد کسانی میخوره که سطح بالایی دارن که کم نمیارن درسته؟توی تاپیک قلم چی یا گزینه دو گفتند این رو.
      ازمون انلاين رو به خاطر قيمت كمترش ميخواستم برم كه ممنونم توضيح داديد درباره اش.
      من از خيلى ها درباره ى گاج و قلمچى پرسيدم.نظرات تقريبا برابر بود براى همين نمیتونستم اصلا تصمیم بگیرم ولى اكثر دانشجو ها قلمچى رو پيشنهاد ميدادند.ممنون كه گفتيد حتما زنگ ميزنم دفتر مركزى اميدوارم راه بيان.
      بازم تشكر ميكنم ازتون.
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      نه عزیزم. اتفاقا و از قضا درستش همینه. چه دلیلی داره قبل عید تموم کنین؟ یادتون باشه
      اگه زود تموم کنین باید بازم مرور کنین. 3 ماه مرور پشت سر هم به شدت ملال آوره. تازه به فرض اینکه شما توی 4 5 ماه تموم کنین درسارو که یه چیز محاله.

نه عزیز! فشرده نیست. یعنی هست. ولی نه اونقد که نتونین.
      شما بخونین و منظم هم بخونین. به ترتیب بخونین و با یه برنامه ریز به ریز(به جز برنامه کلی که میشه آزمون) پیش برید. مشاور هم خواستید هستم : )
      اگه زنگ زدین هم بگید که من کتابا و بقیه رو دارم و دوباره نمیخوام بخرمشون(یه جور دروغ مصلحتی) و الان سمت ما, اضافه میگیرن اینارو.
      اگر امکان داره اینارو واسه ما کم کنین وگرنه ما مجبور میشیم که بریم یه آزمون دیگه و این صحبتا... یه جورایی تهدید کنین.
      نمیدونم چرا هر چی از تراوشات ذهن " خلاق " ! کاظم قلمچی بیرون بیاد باید مث ایه قبولش کرد ! ؟

طرف تو گوگل سرچ میکنه ی سری مقاله روانشناسی و راهکار های موفقیت به روز رو میده ترجمه کنن براش بیاد جمعه ها بالا منبر روضه بخونه برا بچه ها !

طرف همه این کارا رو میکنه که بگه ما طبق برنامه مدرسه ( آموزش پرورش ) درس هارو تموم نمیکنیم تا اخر اردیبهشت بعدش سه هفته بعد بووووم ! ( سه ازمون جامع مطابق

کنکور ) ( اصلن طرف تو جو آزمون جامع نبوده به لطف تموم نکردن درس ها تا اردیبهشت ! ) همین جاست که خیلی هانمیفهمن از کجا ضربه خوردند !

ازمون قلمچی یک مزیت داره ( به لطف بورسیه ) صد تا معایب (تقلب در پخش سوالات و به تبع اون وجود تراز فیک / طرح سوال ازتیپ بندی های کتاب های ابی و طرح سوال از زرد عمومی و

حفظ جواب ها توسط داوطلبان و به تبع اون تراز فیک /کپی سوالات گذشته کانون و برگزاری ازمون مثال ازمون 15 شهریور98 فیزیک نظام قدیم تجربی که شش سوال از 10 سوال از ازمون های

گذشته کانون عینا ! اورده شده بودند!! ) که همه واقفن ! اینا رو دارم میگم ولی نه سودی به من میرسه نه ضرری به قلمچی !(هستند زیاد طرفداران چشم و گوش بسته ای که هر چی هم بگی بازم میگن قلمچی ایز پرفکت اند دیس کانورسیشن ایز اور ) ولی حق بچه هاست حقیقت رو بدونن

دوست عزیز سنجش و گاج تا قبل عید درسا رو تموم میکنن اگه نظر من رو میخوای حتی زودتر تموم کردی چه بهتر ! درجواب دوست عزیزمون هم که گفتند مرور ملال اوره باید بگم اره اگه یه کتاب

رو سیصد بار بخونی ملال اوره ولی اگه چند کتاب تست رو تموم کنی تو دوران بعد عید که مرورت رو انجام میدی نه تنها ملال اور نیست بلکه معجزه میکنه ! (یعنی مرور مطلب با زدن تست ! ) ( مثلن مبتکران شیمی تموم کنی تا قبل عید

بعدش بری سراغ موج ازمون بعدش ای کیو بعدش فار این کجاش ملال اوره ؟؟

دوستان ! قلمچی یه دروغ خیلی قشنگه که خیلیا من جمله خود من 2 سال باورش کردم ولی دیگه نه...

به نظر من سه جامع سنجش بهترین گزینه برای شرکته

گاج هم به نسبت گزینه 2 بهتره

ویرایش توسط UNI7ED : 18 شهریور 1398 در ساعت 00:27

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سطح کیفیت سوالات گاج بهتر از قلمچیه....و شما باید هدفت از شرکت در آزمونای آزمایشی پیشرفتت نسبت به قبل خودت باشه و باید از کارنامه فقط به درصدایی که زدی اهمیت بدی و سعی کنی آزمون بعدی درصدات رو افزایش بدی ..... تراز هیچ اهمیتی نداره.... وقتی شما یه فصلی رو کامل کار میکنی و درصدت در آزمون بالای 70 هستش خیلی اهمیتش زیاده حالا ترازت هر چقد میخواد باشه.... نسبت به جامعه آماری هم زیاد حساسیت به خرج نده چون هیچ اهمیتی نداره تو فقط باید با خودت در رقابت باشی و اگه امروزت از دیروزت بهتر بود اونوقت موفقی.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rkomm نمایش پست ها
      نمیدونم چرا هر چی از تراوشات ذهن " خلاق " ! کاظم قلمچی بیرون بیاد باید مث ایه قبولش کرد ! ؟

طرف تو گوگل سرچ میکنه ی سری مقاله روانشناسی و راهکار های موفقیت به روز رو میده ترجمه کنن براش بیاد جمعه ها بالا منبر روضه بخونه برا بچه ها !

طرف همه این کارا رو میکنه که بگه ما طبق برنامه مدرسه ( آموزش پرورش ) درس هارو تموم نمیکنیم تا اخر اردیبهشت بعدش سه هفته بعد بووووم ! ( سه ازمون جامع مطابق

کنکور ) ( اصلن طرف تو جو آزمون جامع نبوده به لطف تموم نکردن درس ها تا اردیبهشت ! ) همین جاست که خیلی هانمیفهمن از کجا ضربه خوردند !

ازمون قلمچی یک مزیت داره ( به لطف بورسیه ) صد تا معایب (تقلب در پخش سوالات و به تبع اون وجود تراز فیک / طرح سوال ازتیپ بندی های کتاب های ابی و طرح سوال از زرد عمومی و

حفظ جواب ها توسط داوطلبان و به تبع اون تراز فیک /کپی سوالات گذشته کانون و برگزاری ازمون مثال ازمون 15 شهریور98 فیزیک نظام قدیم تجربی که شش سوال از 10 سوال از ازمون های

گذشته کانون عینا ! اورده شده بودند!! ) که همه واقفن ! اینا رو دارم میگم ولی نه سودی به من میرسه نه ضرری به قلمچی !(هستند زیاد طرفداران چشم و گوش بسته ای که هر چی هم بگی بازم میگن قلمچی ایز پرفکت اند دیس کانورسیشن ایز اور ) ولی حق بچه هاست حقیقت رو بدونن

دوست عزیز سنجش و گاج تا قبل عید درسا رو تموم میکنن اگه نظر من رو میخوای حتی زودتر تموم کردی چه بهتر ! درجواب دوست عزیزمون هم که گفتند مرور ملال اوره باید بگم اره اگه یه کتاب

رو سیصد بار بخونی ملال اوره ولی اگه چند کتاب تست رو تموم کنی تو دوران بعد عید که مرورت رو انجام میدی نه تنها ملال اور نیست بلکه معجزه میکنه ! (یعنی مرور مطلب با زدن تست ! ) ( مثلن مبتکران شیمی تموم کنی تا قبل عید

دوستان ! قلمچی یه دروغ خیلی قشنگه که خیلیا من جمله خود من 2 سال باورش کردم ولی دیگه نه...

خيلى ممنونم بابت وقتى كه گذاشتيد ر توضيحاتى كه داديد.
      درسته مرورى با با حل تست هاى مختلف انجام بگيره اذيت كننده نيست.
      شما خودتون گاج رفتيد؟براى طول سال گاج و جامع ها سنجش رو پيشنهاد ميكنيد؟ به نظرتون اگه فقط جامع هاى سنجش رو شركت كنم ضرر ميكنم؟يعنى در طول سال سوالات سال هاى گذشته ى ازمون رو تو خونه بزنم.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      سطح کیفیت سوالات گاج بهتر از قلمچیه....و شما باید هدفت از شرکت در آزمونای آزمایشی پیشرفتت نسبت به قبل خودت باشه و باید از کارنامه فقط به درصدایی که زدی اهمیت بدی و سعی کنی آزمون بعدی درصدات رو افزایش بدی ..... تراز هیچ اهمیتی نداره.... وقتی شما یه فصلی رو کامل کار میکنی و درصدت در آزمون بالای 70 هستش خیلی اهمیتش زیاده حالا ترازت هر چقد میخواد باشه.... نسبت به جامعه آماری هم زیاد حساسیت به خرج نده چون هیچ اهمیتی نداره تو فقط باید با خودت در رقابت باشی و اگه امروزت از دیروزت بهتر بود اونوقت موفقی.
      ممنون از راهنمايى و توضيحاتتون .درست ميگيد.ولى اكثر بچه ها به شدت روى تراز و جامعه امارى متمركز هستند براى همين دچار ترديد شدم.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من یک سوالی برام پیش اومده این هست که اکثر کسانی الان دانشجوی رشته های خوبی هستند قلم چی رو پیشنهاد میکنند در صورتی که من کسی رو ندیدم از سطح سوالات گاج ایراد بگیره.چرا گاج رو نميگند.مثلا گاج سال ٩٦ يا ٩٥ در حد امسالش نبوده؟يا...واقعا نميدونم.حتى يكيششون هم نگفتند گاج بهتره.در صورتى به جز جامعه ى امارى كمش هيچ ايرادى نشنيدم.

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خيلى ممنونم بابت وقتى كه گذاشتيد ر توضيحاتى كه داديد.
      درسته مرورى با با حل تست هاى مختلف انجام بگيره اذيت كننده نيست.
      شما خودتون گاج رفتيد؟براى طول سال گاج و جامع ها سنجش رو پيشنهاد ميكنيد؟ به نظرتون اگه فقط جامع هاى سنجش رو شركت كنم ضرر ميكنم؟يعنى در طول سال سوالات سال هاى گذشته ى ازمون رو تو خونه بزنم.
      من خودم امسال گاج میرم ولی وظیفه من اینه حقیقت رو بگم مثلن معایب قلمچی رو گفتم حالا معایب گاج هم میگم : تو نظام قدیم ( نظام جدید در جریان نیستم ) زوج درس وجود نداره نیم سال اول رو باید دوم بخونی سوالات شیمی گاج سخته خیلی هم سخته حتی از قلمچی، سطح سوالات زیستش هم سخته
      معایب سنجش : یک قانون نا نوشته ای میگه فقط سه تای جامع به درد بخورن بقیه ازمون هاش چنگی به دل نمیزنه

همه اینا رو گفتم چون سرنوشت هر کس رو خودش تعیین میکنه وظیفه من گفتن یه سری واقعیت بود تصمیم انتخاب به عهده خودتون

موفق باشی دوست عزیز

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم امسال گاج میرم ولی وظیفه من اینه حقیقت رو بگم مثلن معایب قلمچی رو گفتم حالا معایب گاج هم میگم : تو نظام قدیم ( نظام جدید در جریان نیستم ) زوج درس وجود نداره نیم سال اول رو باید دوم بخونی سوالات شیمی گاج سخته خیلی هم سخته حتی از قلمچی، سطح سوالات زیستش هم سخته
      معایب سنجش : یک قانون نا نوشته ای میگه فقط سه تای جامع به درد بخورن بقیه ازمون هاش چنگی به دل نمیزنه

همه اینا رو گفتم چون سرنوشت هر کس رو خودش تعیین میکنه وظیفه من گفتن یه سری واقعیت بود تصمیم انتخاب به عهده خودتون

موفق باشی دوست عزیز
      خيلى ممنونم از توضيحات كاملتون .اميدوارم شما هم موفق باشيد.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

آی نوو آی نوو.
      بحث اینه من خودم این راهو رفتم و انتخابم اینه. انتخابمم به کسی ننداختم که بگم لزوما این آزمونو برید.
      ولی گفتم در کل بهتره.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)