خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

داروسازی شهید بهشتی

سلام روزتون بخیر من منطقه سه ام و رتبه کشوریم 6100رتبه در منطقه 1363و رتبه در زیر گروه دومم 1282 و در زیر گروه اول 2019توی تخمین رتبه ها میدیدم یسریا مثلا با 1800یا 1500منطقه سه داروی بهشتی میخوندن بنظرتون امسال داروی بهشتی یا تهران ممکنه بیارم ؟اینده شغلی داروسازی چطوره راسش فک کنم با این رتبه تو زیر گروه یک امکان دندون پ پزشکی خوندن نداشته باشم تو سراسری و با توجه به انتخاب رشته ای که کردم 😅

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دیگه چیزی تا اعلام نتایج نهایی نمونده صبر کن جوابا بیاد از الان بهتون تبریک میگم
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      پارسال با ي رتبه مشابه اين، رفيقم و يكي از اشناها از پرديس داروي تهران و بهشتي قبول شدن
      البته داروي بهشتي از خيلي جهات از تهران بهتره
      شما هم از داروي تهران قبول ميشيد
      حتي امكان قبولي دندان از شهراي دور و هم دارين، بخاطر كشوريتون!!
      بهتون هم تبريك ميگم..
      اما شرايط كاري داروسازي:
      امسال محدوديت داروخونه با جمعيت و(يك داروخانه براي ٧٠٠٠ نفر) و برداشتن
      يني همه داروسازا ميتونن هرجا ك بخان داروخونه بزنن و داروسازي عمومي ميشه مثل پزشكي و دندون عمومي= اشباع!
      دوره phd داروسازي هم فعلا تو ايران جا نيفتاده و بجز چن تا دانشگا، پذيرش ديگه ندارن
      خيلي از شركتها و بيمارستانها هم متخصص و قبول نميكنن تا هزينه كمتري براشون داشته باشه
      ولي خب ممكنه ١٠ سال ديگه جا بيفته!!(٦سال عمومي و ٤ سال تخصص.. يني تا درست و تموم كني اينم احتمالا جا بيفته)

ي طرح نظام سلامت هم بود ك بازم عملي نشده ولي اگه بشه.. براي هر خانواده ي دكتر داروساز نياز هس ك ديگه عمومي ها هم بيكار نميمونن

پ.ن: تخصصاي داروسازي و با توضيح مختصر اگه خاستي ميفرستم!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      پارسال با ي رتبه مشابه اين، رفيقم و يكي از اشناها از پرديس داروي تهران و بهشتي قبول شدن
      البته داروي بهشتي از خيلي جهات از تهران بهتره
      شما هم از داروي تهران قبول ميشيد
      حتي امكان قبولي دندان از شهراي دور و هم دارين، بخاطر كشوريتون!!
      بهتون هم تبريك ميگم..
      اما شرايط كاري داروسازي:
      امسال محدوديت داروخونه با جمعيت و(يك داروخانه براي ٧٠٠٠ نفر) و برداشتن
      يني همه داروسازا ميتونن هرجا ك بخان داروخونه بزنن و داروسازي عمومي ميشه مثل پزشكي و دندون عمومي= اشباع!
      دوره phd داروسازي هم فعلا تو ايران جا نيفتاده و بجز چن تا دانشگا، پذيرش ديگه ندارن
      خيلي از شركتها و بيمارستانها هم متخصص و قبول نميكنن تا هزينه كمتري براشون داشته باشه
      ولي خب ممكنه ١٠ سال ديگه جا بيفته!!(٦سال عمومي و ٤ سال تخصص.. يني تا درست و تموم كني اينم احتمالا جا بيفته)

ي طرح نظام سلامت هم بود ك بازم عملي نشده ولي اگه بشه.. براي هر خانواده ي دكتر داروساز نياز هس ك ديگه عمومي ها هم بيكار نميمونن

پ.ن: تخصصاي داروسازي و با توضيح مختصر اگه خاستي ميفرستم!
      از چه جهاتی داروی بهشتی از تهران بهتره؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا چرا پیامام دوبار میاد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یچیزی بپرسم😂من پردیسشو نمیخوام برما ینی دولتیشو قبول نمیشم ایا؟😂

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راسش من هدفم زدن داروخونه نیست بیش تر دوس دارم تو شرکتای تحقیقاتی و لابراتورا کار کنم یا حتی تو یه داروخونه استخدام باشم عجبه ای برا داروخونه زدن ندارم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راسی از همه کسایی که تبریک گفتن ممنونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دندون یسری شهرارو زدم با این که فک میکردم نیارم شاید :تهران کرج زنجان قزوین کاشان اراک سمنان گیلان قم نمیدونم شانس کدومشو داشته باشم خودم تهرانم سعی کردم شهرای نزدیکو بیش تر بزنم ولی کلا فک نمیکنم بین اینا شانسم بالا باشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهتون تبریک میگم به نظر من بهترین انتخاب ها داروسازی بینایی سنجی هست برا کنکور تجربی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا میشه بگید چرا داروی بهشتی بهتره

12. Top | #12
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط panda501 نمایش پست ها
      یچیزی بپرسم������من پردیسشو نمیخوام برما ینی دولتیشو قبول نمیشم ایا؟������
      منطقه ٣
      دولتي امكان نداره!!

13. Top | #13
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      از چه جهاتی داروی بهشتی از تهران بهتره؟
      امكانات و اساتيد و جو دانشگاه و h index استادا و...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس چرا مثلا از سال گذشته نگا میکنم از منطقه سه با 1500یا 1800و 1134اینا قبول شدن؟اشتباهه ینی؟البته من داروی شهرای دیگرم زدم ولی تهران و بهشتیم زدم اینایی که گفتمم دولتیش بودن یکم گیج شدم

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بومی بودن خیلی مهمه. شاید یکی تو منطقه ۳ بومی ایلام رتبش ۸۰۰ باشه یکی دیگه تو همین منطقه ۳ ولی بومی تهران رتبش ۹۰۰. برای قبولی دانشگاههای تهران فرد با رتبه ۹۰۰ ولی بومی تهران شانسش به مراتب بیشتر از رتبه ۸۰۰ غیر بومیه. این یه جور بی عدالتیه ولی خب سالهاست اعمال میشه‌.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن