خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهاجرت با فوریت های پزشکی (ems)

سلام هرکس از شرایط مهاجرت و اینکه ایا مدرک دانشگاه ایران مورد تایید کشور های خارج هست هر اطلاعی داره بده

من تو یه مقاله ای دیدم تو کانادا درامد متوسط یه فوریت چیزی حدود 32 هزار دلاره - با دلار 10 هزار تومنی ماهیانه 320 میلیون تومن - و اگه خرج ماهیانه چیزی حدود 7 تا 8 هزار باشه باز یه رقم فوق العاده بالاست درامد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ازین رقمی که شما گفتی پایین تر هستش
      باید اینو در نظر بگیری اگر سالانه هم حدود 300 هزار دلار دربیاری در حالت خوبش,باید نصف اون رو مالیات به دولت تقدیم کنی
      حالا اگر بچه پولدارم نباشی که دیگه واویلا.باید 10 سالی بیشتر اونجا سختی بکشی تا راه بیوفتی
      من یه دوست دارم کانادا زندگی میکنن با خانوادش.چندوقت پیش که گفتم بهش گوشی خریدم که میشه 1000 دلار فر خورده بود.تازه پدرش رییس شعبه یه شرکت خصوصیه اونور.باید در شرایطش قرار بگیری اینطوری با ضرب و تقسیم نمیشه
      ماهیت کانادا اینه که نخبه های جهان سوم رو جذب کنه تا اجازه پیشرفت به اون کشورها رو نده
      اگر ادمی هستی با اسلام و قوانین اسلامی سازگاری نداری مثل اون خل و چلایی که تو بفرمایید شام نشون میدن,خوبه که بری
      ولی در غیر این صورت حتی اگر شرایط خیلی وقف مرادت هم باشه ترک وطن بیماریه حداقل برای من

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سلام هرکس از شرایط مهاجرت و اینکه ایا مدرک دانشگاه ایران مورد تایید کشور های خارج هست هر اطلاعی داره بده

من تو یه مقاله ای دیدم تو کانادا درامد متوسط یه فوریت چیزی حدود 32 هزار دلاره - با دلار 10 هزار تومنی ماهیانه 320 میلیون تومن - و اگه خرج ماهیانه چیزی حدود 7 تا 8 هزار باشه باز یه رقم فوق العاده بالاست درامد

داداش اون درامد سالیانس !!! پزشک الان تو امریکا و کانادا نهایت سالی ۲۳۰ هزار دلار درامد داره ! درامد قطعا سالیانس! نه ماهیانه کلا خارج درامد رایجو سالیانه ریپورت میکنن.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

داداش اون درامد سالیانس !!! پزشک الان تو امریکا و کانادا نهایت سالی ۲۳۰ هزار دلار درامد داره ! درامد قطعا سالیانس! نه ماهیانه کلا خارج درامد رایجو سالیانه ریپورت میکنن.
      سالیانه نیست
      ماهانه ست.
      خداوند آن خویش خویش است

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امکان نداره یه رشته درجه 3 تجربی بتونه ماهیانه انقد در بیاره
      خود جراح هم انقد نمیتونه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matthias نمایش پست ها
      باید اینو در نظر بگیری اگر سالانه هم حدود 300 هزار دلار دربیاری در حالت خوبش,باید نصف اون رو مالیات به دولت تقدیم کنی
      حالا اگر بچه پولدارم نباشی که دیگه واویلا.باید 10 سالی بیشتر اونجا سختی بکشی تا راه بیوفتی
      من یه دوست دارم کانادا زندگی میکنن با خانوادش.چندوقت پیش که گفتم بهش گوشی خریدم که میشه 1000 دلار فر خورده بود.تازه پدرش رییس شعبه یه شرکت خصوصیه اونور.باید در شرایطش قرار بگیری اینطوری با ضرب و تقسیم نمیشه
      ماهیت کانادا اینه که نخبه های جهان سوم رو جذب کنه تا اجازه پیشرفت به اون کشورها رو نده
      اگر ادمی هستی با اسلام و قوانین اسلامی سازگاری نداری مثل اون خل و چلایی که تو بفرمایید شام نشون میدن,خوبه که بری
      ولی در غیر این صورت حتی اگر شرایط خیلی وقف مرادت هم باشه ترک وطن بیماریه حداقل برای من
      اون خل و چل های بفرمایید شام
      ویرایش توسط amir.t34 : 17 فروردین 1399 در ساعت 14:54

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

ماهیانه هم باشه بازم نسبت به درامد ایران خوبه
      میتونی بگی هزینه ماهیانه خوراک و پوشاک و مسکن در بهترین و بدترین حالت چقدر میشه?

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      اون خل و چل های بفرمایید شام همون بچه های نماینده مجلس و حکومتی هستن... آخوند کرواتی ها
      که سازگاری صد درصد دارن با اسلامی که شما میگین
      داداش حاشیه نریم
      قطعا تجربه شما در مورد مهاجرت بالاست
      بنظرت ماهیانه چقدر هزینه زندگی میشه واسه یگنفر فرد مجرد

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

عزیز، اون 32 هزار دلار درآمد یک سال هست

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چه گوشی خریدی که 1000 دلار شده ؟

ایفون ایکس 500 تاس

اون خل و چلا بفرماید شام که از دماغ فیل افتادن قیافه میگیرن انگار فقد خودشون آدمن

وقتی تو کشور خودت نتونی کاری انجام بدی و راحت نیستی باید بری، باید قایقتو بسازی و بری

سختی که داره قطعا ولی خب چاره ایی نیست
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش حاشیه نریم
      قطعا تجربه شما در مورد مهاجرت بالاست
      بنظرت ماهیانه چقدر هزینه زندگی میشه واسه یگنفر فرد مجرد
      از این که من جواب میدم شرمنده تا اون بالا بیاد

هزینه زندگی برای هر کس و هر منطقه فرق میکنه
      مرکز شهر باشی گرون تر دورتر باشی ارزون تره

معمولا با کم خرجی هزینه هر ماه برای یک نفر ماهی تقریبا 5000 تاس شایدم کم تر
      بخش بیشتر هزینه ش برمیگرده به اجاره خوابگاه یا اصن رهن یک جایی واسه زندگی

برای اطلاعات بیشتر یا مطالب تکمیلی میتونی بری لینک زیر و بخونی کامل نترسید تبلیغ نمیکنم فقد جوابشه
      https://nilgam.com/living-expenses-in-canada-in-2019/

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      چه گوشی خریدی که 1000 دلار شده ؟

ایفون ایکس 500 تاس

اون خل و چلا بفرماید شام که از دماغ فیل افتادن قیافه میگیرن انگار فقد خودشون آدمن

وقتی تو کشور خودت نتونی کاری انجام بدی و راحت نیستی باید بری، باید قایقتو بسازی و بری

سختی که داره قطعا ولی خب چاره ایی نیست
      s10 plus
      البته من هدفم این بود بگم اگه این ها ماهی چندهزار دلار درمیارن پس هرکسی باید تو اونجا شاهانه زندگی کنه
      تو رشته های علوم پزشکی بعیده ما بیکار داشته باشیم همین کشور خودمون
      بدی ش اینه بری بعد پشیمون بشی دیگه نمیتونی برگردی سر اینکه آبروت نره

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      s10 plus
      البته من هدفم این بود بگم اگه این ها ماهی چندهزار دلار درمیارن پس هرکسی باید تو اونجا شاهانه زندگی کنه
      تو رشته های علوم پزشکی بعیده ما بیکار داشته باشیم همین کشور خودمون
      بدی ش اینه بری بعد پشیمون بشی دیگه نمیتونی برگردی سر اینکه آبروت نره
      گوشی رو کردن تو پاچه ت سایت آمازون 700 دلار گذاشته

ما زندگی شاهانه نمیخایم به زندگی معمولی هم راضی هستیم که متاسفانه همون زندگی معمولی رو نداریم

چرا نمیتونی برگردی؟ آبرو؟؟؟ از کی؟ فامیلای احمق ؟ خودت؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام

بیشتر کشورها کلا مدرک هیچ جای رو قبول ندارن و خودشون جدا دوره برگزار می کنن و باید دانشگاه برید از اول.

کانادا هم هر ایالت یا شهر فرق داره. شما کبک رو انتخاب کن. هزینه اولیه مهاجرتت 150 هزار تایی می شه. اگر بتونید سختی تحمل کنید با 50 هزارتا هم بعضی شرکت ها از طریق ایران هستن که درست کنن براتون.

درآمد هم سالانه هست نه ماهیانه. البته فکر و نظر و تجربه من هست و شاید اشتباه کنم.

یه سرچ تو گوگل بزنید مهاجرت کاری به کانادا سایت ها رو بخونید من لینک بدم تبلیغ می شه. خودتون می تونید راحت تحقیق کنید.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      گوشی رو کردن تو پاچه ت سایت آمازون 700 دلار گذاشته

ما زندگی شاهانه نمیخایم به زندگی معمولی هم راضی هستیم که متاسفانه همون زندگی معمولی رو نداریم

چرا نمیتونی برگردی؟ آبرو؟؟؟ از کی؟ فامیلای احمق ؟ خودت؟
      الان قیمت ش پایین اومده من وقتی اومد تو بازار خریدمش البته شاید شما یه نسخه دیگه شو دیدی چون یهو که 300 دلار پایین نمیادالان note 10 حدود هزار دلاره
      کل زندگی تو بدی که بری اونور بعد اگه اونجام ساییده شی و برگردی خودت حس و حال شو درک میکنی.مثل اینه که پنج بار کنکور بدی و قبول نشی
      برنی سندرز چندروز پیش میگفت ما کشوری که رتبه یک اقتصاد دنیا هستیم ولی چطور میشه 40 میلیون از مردم مون زیر خط فقرهستن؟
      بنظرم مستند میراث آلبرتا رو این دوست عزیزمون ببینه خودش متوجه میشه مهاجرت اون هم به هوای شغل فوریت های پزشکی به نفعش نیست

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن