خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      سی چهل درصد مالیات فقط برای یه سری کشورای خاصه و همه جا اینطوری نیست. مثلا نروژ 36 درصد مالیات داره که ظاهرا در مقایسه با آمریکا و کانادا خیلی زیاده.
      کانادا کشوریه که مث خیلی از کشورا بخش عمده ای از اقتصادش با مالیات مردم میچرخه
      حالا باشه گییییرم که مالیاتشون فقط25 درصد باشه، ینی یک چهارم درآمد این بنده خدا صرف مالیات میشه که در این صورت خالص درآمدش باز همون حول و حوش 2000 دلار میشه
      ینی کمترین حقوق ممکن...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samar_98 نمایش پست ها
      حداققققققل حقوق تو اروپا و آمریکا 2000 دلار در ماهه
      با توجه به حقوقی ک شما نوشتی تقریبا میشه 2500 دلار در ماه که قاعدتا درآمدی نیس که آدم بخاد بخاطرش این همه سختی رو برا رفتن تحمل کنه
      حالا اینکه 30 الی 40 درصدشم مالیاته بماااند.
      2500دلار به پول خودمون میشه 30 ملیون تومن در ماه...
      البته اونجا خرج هم به دلار هست،ولی باز هم با 2500 دلار درآمد میشه یک زندگی معمولی با استاندارد های اونجا داشت.
      در مورد مالیات بهتره بیشتر تحقیق کنی

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از دوستان که تاپیک رو بالا اوردیدولی من کلا منصرف بحث شدمبنظرم اینجا هم این شغل پردرامده (به رقم نمیخوام چیزی بگم ولی فیش حقوقی هایی که دیدم چیزی بین دو تا سه برابر کارمندا و کارگرا) و تازه یه خوبی ای هم که داره کلی وقت اضافی داری که واقعا میشه باهاش زندگی کردراستش من بشدت عاشق تحقیقم و از الانم عضو تحقیقات شدم پلن ام اینه مطالعاتمو قوی کنم تا تو زمینه طب اورژانس بتونم مقاله بدم وقتمم ازادهرشته ایه که خیلی جای کار داره چون بشدت تازه است

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      2500دلار به پول خودمون میشه 30 ملیون تومن در ماه...
      البته اونجا خرج هم به دلار هست،ولی باز هم با 2500 دلار درآمد میشه یک زندگی معمولی با استاندارد های اونجا داشت.
      در مورد مالیات بهتره بیشتر تحقیق کنی
      جالب اینجاس همه عادت کردن اول تبدیل کنن به ریال
      خب خودتونم فرمودین بهرحال خرج هم به دلاره منتهی آخه کسی مهاجرت میکنه که بدونه اون پولی که قراره خرج کنه برا رفتنش رو اون ور راحت و خیلی زود به دست میاره.
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امکان اپلای برای دانشجوی پزشکی سراسری از سال دوم یا سوم وجود داره؟برای کدوم کشورها؟کسی اطلاعی داره؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کانادا کشوریه که با پول کم نمیشه رفت

مراقب باشین من خودم مهاجرت کردم یکبار باید وضع مالی خوبی داشته باشین به عنوان مثال

دوست خودم زمانی که دلار 6 تومن 4 میلیارد تومن برد کانادا تا الان زندگی خوبی نداره و تازگیا ی کم خونه بهتری رو اجار کرده و حالا تازه چشمم به یک چیزی خورده

دنبال پناهندگیم نباشید اینا رو تا نرین اونجا نمیفهمین فک میکنین اونجا بنز و آئودی گذاشتن واستون ی ویلا هم گذاشتن نمیدونن به کی بدن

کسی که مهاجرت میکنه یکی کشور خودش نمیخاتش یا مشکلی داره پس توقع نداشته باشین با دسته گل بیان استقبال سختی زیاد داره

کانادا هر کس خواست بره بیاد من ده تا اشنا دارم اصلا دو ریال مدرک پزشکی های ایران رو قبول ندارن و تقریبا نصف همونا رو باید همونجا بخونین و امتحان سه مرحله ای بدین

اینا رو هم نمیخاستم بگم حیفم اومد چون حوصله بحث و یک به دو ندارم از ما گذشته دیگه

خوددانین

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      کانادا کشوریه که با پول کم نمیشه رفت

مراقب باشین من خودم مهاجرت کردم یکبار باید وضع مالی خوبی داشته باشین به عنوان مثال

دوست خودم زمانی که دلار 6 تومن 4 میلیارد تومن برد کانادا تا الان زندگی خوبی نداره و تازگیا ی کم خونه بهتری رو اجار کرده و حالا تازه چشمم به یک چیزی خورده

دنبال پناهندگیم نباشید اینا رو تا نرین اونجا نمیفهمین فک میکنین اونجا بنز و آئودی گذاشتن واستون ی ویلا هم گذاشتن نمیدونن به کی بدن

کسی که مهاجرت میکنه یکی کشور خودش نمیخاتش یا مشکلی داره پس توقع نداشته باشین با دسته گل بیان استقبال سختی زیاد داره

کانادا هر کس خواست بره بیاد من ده تا اشنا دارم اصلا دو ریال مدرک پزشکی های ایران رو قبول ندارن و تقریبا نصف همونا رو باید همونجا بخونین و امتحان سه مرحله ای بدین

اینا رو هم نمیخاستم بگم حیفم اومد چون حوصله بحث و یک به دو ندارم از ما گذشته دیگه

خوددانین

شما در مورد اپلای پزشکی اطلاعی ندارین؟البته نه با لیسانس

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پدرام ا نمایش پست ها
      شما در مورد اپلای پزشکی اطلاعی ندارین؟البته نه با لیسانس
      اپلای شرایط خیلی متنوعی داره توصیه من اینه که مدرکتون رو کامل کنید

مقاله و معدل خوب داشته باشین

تافل و ایلتس هم جفتش رو بگیرین

بعدش فک کنین بهش

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      اپلای شرایط خیلی متنوعی داره توصیه من اینه که مدرکتون رو کامل کنید

مقاله و معدل خوب داشته باشین

تافل و ایلتس هم جفتش رو بگیرین

بعدش فک کنین بهش

عذر میخوام امکان پذیر هست ؟یا حتما باید تموم کرد و رفت؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن