خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      TRX
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question کسب رتبه زیر 1000 در تجربی با مدرسه عادی دولتی آیا ممکن است؟

سلام
      من وقتی رفتم زیر 1000 های قلم چی رو دیدم تو کنکور 98 همه یا تیزهوشان بودن یا غیرانتفاعی هایی با شهریه بالای 5 میلیون یا نمونه دولتی (که خیلی کمتر از دوتای قبلی بودن.)
      اصلا یه کورسوی امیدی هم انگار واسه منی که مدرسه عادی درس میخونم وجود نداره .
      اصلا شما کسی رو میشناسید تو تجربی تو مدرسه عادی خونده باشه پزشکی یا دندان روزانه قبول شده باشه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRX نمایش پست ها
      سلام
      من وقتی رفتم زیر 1000 های قلم چی رو دیدم تو کنکور 98 همه یا تیزهوشان بودن یا غیرانتفاعی هایی با شهریه بالای 5 میلیون یا نمونه دولتی (که خیلی کمتر از دوتای قبلی بودن.)
      اصلا شما کسی رو میشناسید تو تجربی تو مدرسه عادی خونده باشه پزشکی یا دندان روزانه قبول شده باشه؟
      شما میتونید خلأ مدرسه رو با مطالعه زیاد پر کنید .
      میتونید رتبه زیر 1000 بیارید کاری با لیست قلم چی نداشته باشید . فقط اگه شروع نکردید حتما از مدت باقیمانده در تابستان استفاده کنید تا پشیمان نشوید.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRX نمایش پست ها
      سلام
      اگه سالای قبل از کنکورم به صورت کنکوری درس خوندی امیدوار باش و میشه وگرنه بلند پروازی نکن که وسط راه کم بیاری در حد خودت برو
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پووووف کامان.
      بله درسته شانس شما کمتره. هیچکسی توی دنیا نمیگه دبیر خوب نمیتونه رتبه تو بهتر کنه.
      ولی, اینکه شدنی هست یا نه؟ بله. شدنیه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      TRX
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

اگه سالای قبل از کنکورم به صورت کنکوری درس خوندی امیدوار باش و میشه وگرنه بلند پروازی نکن که وسط راه کم بیاری در حد خودت برو
      آخه من فقط و فقط پزشکی و دندون میخوام وگرنه کارکردن تو بازار رو به پیراپزشکی ترجیح میدم .الان تکلیف رو مشخص کنید من الان صفر صفرم تو این چندروزه چیکارکنم چقدر درس بخونم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      هرچیزی شدنیه
      فقط باید بیشتر تلاش کنید.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انتظار داشتم بیام توی تاپیک ببینم بقیه بگن شدنیه و بابا مدرسه چیه و...
      اینکه یک رتبه برتر رو میبینید تو اینجور مدارسن به این دلیل نیست که مدرسه اونارو رتبه برتر کرده.در اصل خوده رتبه برترا اکثرا میرن این مدارس (یعنی از مدرسه بیشتر نقش جمع آوری داره
      مدرسه ما ک اسمش تیزهوشان بود یعنی یادم نمیاد اخرین باری که به سخنان معلمان گرامی گوش دادم.اصن عصبی میشدم گوش میدادم بهشون

با دوستام که توی مدرسه علامه حلی تهران هم بودن صحبت میکردم.چیزایی که تعریف میکردن نشون داد از مدرسه ماهم بدتر بود.
      100 درصد بدون اینا میشه رتبه شد.با همین کتابا(حرف انگیزشی نیستا.همه نشستن همین کتابارو خوندن دیگه).
      جزوه ی طلایی یا برنامه vip خاصی نداشتن.گول این حرفا رو نخورید.(این همه رتبه تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی تو دانشگاه هست.از اونا دارم میگم)
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم تو مدرسه دولتی بودم هم غیرانتفاعی.غیر انتفاعی و دولتی هیچ فرقی با هم نداره اگه خودت درس نخونی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تایپک های چیپ و بی محتوا

تا کی میخوایین خودتون با این چیزا سرگرم کُنید و گول بزنید.
      خداوند آن خویش خویش است

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این حرفو از یه کسی بشنوید که خودش دولتی خونده باشه و سال دوم کنکورش با زور و بدبختی یه رتبه پردیس برای پزشکی آورده
      خوندن تو مدرسه دولتی و آماده شدن برای کنکور یعنی اشتباه. چون بچه های مدارس دولتی معمولا ضعیفن معلم ها حوصله ندارن تدریس کنن چون انگیزه ندارن.من که خودم غیرحضوری خوندم و واقعااا هم تلاش میکردم نتونستم سال اول حتی رتبه نزدیکی بیارم برای قبولی ( 9 هزار)
      شما قبل از اینکه بخواید درس بخونید واقعا دودوتا چهارتا کید برید آمار قبولی قلمچی رو ببینید.میبینید که شاید از 1000 نفر 100 نفر هم دولتی نیستن. این نشون میده اونایی هم که قبول شدن واقعاااا استثنا بودن و یا کلاس شرکت میکردن ( بهتون قول میدم اکثرشون کلاس میرفتن) و بدونید که خیلی از دانش آموزان مدارس دولتی هستند که تلاش حرفه ای میکنن ولی میبینید که فقط 100 نفر!
      بنظر بنده وقتتو بصورت درست استفاده کنید و حتما از کلاس های خارج از مدرسه استفاده کنید. ( اگه خارج از تهران هستید از کلاس های آنلاین مجازی استفاده کنید زیاد با معمولیا فرقی ندارن) .
      انشاالله که دانش آموز استثنایی هستید و بدون کلاس موفق میشید ولی اگر خدایی نکرده قبول نشید خیلی حسرت میخورید از تلاشی که کردید.
      پ.ن : خودم سال اول فقط خودم میخوندم ولی سال دوم کلاس میرفتم. در ضمن مدرسه دولتی من یجوری بود که بچه های نسبتا خوبی هم داشت و اصلا آمار دانش آموز افتاده ی درسی تو امتحان نهایی هم نداشتیم ولییی تو 6 سال اخیر حتی 1 نفر هم پزشکی قبول نشده بود
      ویرایش توسط Nima_lovee : 15 شهریور 1398 در ساعت 01:23

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه من که ندیدم و به نظرم کسی که مدرسه عادی خونده هیچوقت موفق نمیشه و تو هم درس رو ول کن و برو تو حسرت پزشکی بمون
      coming soon...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      capture.png
      capture.png

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انسان تابع محیط اطراف خود است.
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2001 نمایش پست ها
      نه من که ندیدم و به نظرم کسی که مدرسه عادی خونده هیچوقت موفق نمیشه و تو هم درس رو ول کن و برو تو حسرت پزشکی بمون
      طرز صحبت کردنتون اصلا صحیح نیست شاید شما تو حسرتش موندین که میخواین بقیه روهم اضافه کنید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممکن بودن یا نبودن رو خود شما مشخص میکنین اگر تلاشتون رو بکنید زیر1000که چیزی نیست حتی میتونید به زیر100هم فکر کنید

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)