خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRX نمایش پست ها
      سلام
      من وقتی رفتم زیر 1000 های قلم چی رو دیدم تو کنکور 98 همه یا تیزهوشان بودن یا غیرانتفاعی هایی با شهریه بالای 5 میلیون یا نمونه دولتی (که خیلی کمتر از دوتای قبلی بودن.)
      اصلا یه کورسوی امیدی هم انگار واسه منی که مدرسه عادی درس میخونم وجود نداره .
      اصلا شما کسی رو میشناسید تو تجربی تو مدرسه عادی خونده باشه پزشکی یا دندان روزانه قبول شده باشه؟

سلام
      این چه سوالیه اخه
      معلومه که میشه قطعن میشه خود من تومصاحبمم اشاره کردم ! مدرسم خیلی داغووووون بود خیلی ...ولی این مدرسه نیست که شمارو رتبه برتر میکنه بلکه خودتونید! کنکور به تست زیادهو تلاش و سمج بودن هست نه اموزش خوب میدونید چرا؟؟؟چون الان کلی منبع داریم که آموزششون حتی فوق خوبه از کتاب بگیرید تا...دی وی دی و کلاس و ....و تقریبن در اختیار اکثر بچه ها هستن این منابع ولی چند نفر موفق شدن؟؟؟
      من بعد از کنکورم با فراد زیادی سرو کله زدم کسی که الان داره تو بهترین مدرسه تهران درس می خونه و کسی که داره تو ی مدرسه خیلی عادی درس میخونه شاید باورتون نشه ولی اونی که تو بهترین مدرسس هرروز درگیر مدرسشه(بهترین استادا دارنا)که استادمون این تکلیفو ازمون خواست باید تا فلان موقع انجامش بدم و کلن یادش رفته که هدف بزرگتری جز سربلندی جلو استادا هست ولی اون یکی از تست روزی 5تا ریاضی شروع کرد تو دوساعت الان رسیده به روزی 30تا ولی دانش اموز اولیه هنوز تو25تا واسه دوساعته گیر کرده!
      اینو گفتم که بدونید مدرسه های خاصم مشکلات خودشونو دارناااا و خب خداروشکر الان میشه با کتابایی که توبازار موجوده به درصدای عالی رسید بدون کلاس خصوصی حتی فقط میطلبه سمج باشید و صبور!
      و اینو یادتون باشه که نگرش شما تاثیر خیلی زیادی توی موفقیتتون میذاره جالبه بدونید که بعضی از تحقیقا نشون داده قسمتی از مغز که چیزی که میبینید رو تفسیر میکنه با قسمتی که تصوراتو تفسیر میکنه تقریبن یکیه..!!!!این ینی چی ینی وقتی تصورت اینه که نمیتونی و نمیشه مغزت فک میکنه ارع واقعن همچین چیزی رخ داده و اون حالت دپرسیه میاد سراغتون اصن علت اینکه وقتی به چیزای خوب و اینکه به هدفتون رسیدین فک میکنید یه شور و شغف خاصی شمارو فرا میگیره همینه
      امیدوارم زود تر خودتو از این فکرا خلاص کنید و بشینید سر درس
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

2. Top | #62
      sjm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRX نمایش پست ها
      سلام
      من وقتی رفتم زیر 1000 های قلم چی رو دیدم تو کنکور 98 همه یا تیزهوشان بودن یا غیرانتفاعی هایی با شهریه بالای 5 میلیون یا نمونه دولتی (که خیلی کمتر از دوتای قبلی بودن.)
      اصلا یه کورسوی امیدی هم انگار واسه منی که مدرسه عادی درس میخونم وجود نداره .
      اصلا شما کسی رو میشناسید تو تجربی تو مدرسه عادی خونده باشه پزشکی یا دندان روزانه قبول شده باشه؟
      سلام (تمام حرف هایی که میزنم راجع به تهرانه و راجع به شهرستانهای دیگه نظری ندارم)
      من خودم انرژی اتمی درس میخونم شما فکر میکنید برای ما چیکار میکنن؟
      درسته معلماش خوبن اما تمام اون چیز هایی که معلما میگن رو میشه با چند تا کتاب کمک اموزشی خوب یا خوندن یه مقدار بالا تر از سطح کتاب یا حتی دیدن فیلمهای آلا پیدا کرد ولی دلیل اینکه مدارس خاص موفقیت بیشتری دارن اینه که بچه هایی که موفق میشن خیلی هاشون (نه همه) عادت به درس خوندن دارن از قبل بنابراین درسشون توی دوران راهنمایی هم خوبه و والدینشون و خود مدارس خاص نمیذارن یه همچین ادمهایی توی مدارس عادی درس بخونن اینکه شما الان دارین توی یه مدرسه ی عادی درس میخونین به خاطر اینه که هنوز شکوفا نشدین وگرنه میتونین کاری کنین که از لحاظ علمی از اون مدارس خاص هیچی کم نداشته باشین
      چیز دیگه ای هم که بنظر من باعث بهتر شدن رتبات توی این مدارس میشه اینه که بچه هاشون دلشون به اینده روشنه و امیدوارن یعنی هر اتفاقی هم که بیفته ته دلشون میدونن که به چیزی که میخوان میرسن و تمرکزشون روی درسشونه ولی مدارس عادی درگیر حاشیه ها میشن و خیال میکنن چون برگ برنده ای نسبت به بقیه ندارن اگر تلاش بکنن هم بی فایدست( در حالی که اینطوری نیست ) بنابراین درس نمیخونن و خودشون رو به کار دیگه ای مشغول میکنن اکثرا(نه همه) تا اضطراب ازمونی که پیش رو دارن از یادشون بره که البته این هم برای شما یه برگ برنده محسوب میشه بدونید که نباید گول رفم بالای تعداد شرکت کننده های کنکورو بخورید چون که توی هر منطقه کسایی که بالای ده هزار میشن اصلا درس نخوندن بنابر این شما دارین بین ده هزار نفر رقابت میکنین ...
      از حاشیه ها دور باشید و با قوی ترین بچه های مدرستون (از لحاظ درسی) دوست بشین و همیشه چیزهایی که میدونین رو با اونها درمیون بذارن تا اونها هم همینکار رو انجام بدن (البته از دوست شدن با ادم های از خود راضی و رقابت طلب به شدت دوری کنید) و تلاشتون رو روز به روز بیشتر کنید و خودتون رو با خودتون مقایسه کنید و بعد از خوندن هر درس پیش خودتون فکر کنید که چجوری ممکنه توی تستها گیر بیفتین و خودتون خودتون رو باور داشته باشین

3. Top | #63
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا. من فکر میکردم امتحان گسستم رو خوب دادم.
      روز تحویل کارنامه ایشون حتی زحمت وارد کردن نمره ها رو به خودش نداده بود و یه سری برگه به دفتر تحویل داد و رفت!
      وقتی دیدم تو کارنامم گسسته نیست جویا شدم از معاون.
      اونم رفت برگه ها رو چک کرد گفت خوبه پاس شدی با ۱۱ ! من مطمين بودم دیگه حداقل ۱۶ میشم‌:/
      کلی بچه ی کنکوری رو انداخته بود اصلا افتضاحی بود که نمیشه گفت!

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)