خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب که چی؟:/
      الان میخوان مثلا واسه سال بعد کاری کنن؟
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali2200 نمایش پست ها
      آقامن یه چیزی روبه عنوان یه نظام جدیدتوکنکور امسال که رتبم دورقمی شدبگم!دوستان نظام قدیم فکرمیکنید اینکه کنکور نظام جدیدآسون بوده ماخیلی خوشحالیم؟من کلی وقت صرف کردم ومنابع گوناگونی روخوندم چون آماده یه کنکورسخت مثه آزمونای کانون بودم.اگه کنکور سختتر میشد چه بسا یکی مثه من رتبش تک رقمی میشد.به نظرمن اگه سوالا یخورده سختترم میشدند بازم اکثرنظام جدیدیا میتونستن درصدخوبی بیارن.کاری به تعداد صفحات کتابا ندارم چون تقصیر وزارت .....اموزش و پرورشه!!!!ماهم درعوض بجای شما که سال خودتون ۴روز میرفتید مدرسه،ما۵روز میرفتیم وباید درسای چرت وپرت میخوندیم!الان با همترازی به درصدشما اضافه کزدن!اگه کمک دیگه ای دوباره شامل حالتون بشه،اونموقع به ما ظلم شده چون ما هیچوقت یه کنکور آسون رونمیخواستیم!خودمم وقتی ازجلسه بیرون اومدم ودیدم بچه هایی با وضع درسی متوسط وسطح پایینتر خوشحال بودند ازاین کنکور اعصابم خوردشد!اونطورم که میگین نسبت رتبه ها دربازه رتبه های خوب درکنکور امسال بین کنکوراولیها وپشت کنکوریها تقریبا ثابت مونده!واقعا این حجم از اعتراض واسه چیه؟؟چوب بی لیاقتی مسئولین رو ما بایدبخوریم؟؟؟امیدوارم ازحرفام ناراحت نشده باشید������������
      عجب بابا عجب

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali2200 نمایش پست ها
      آقامن یه چیزی روبه عنوان یه نظام جدیدتوکنکور امسال که رتبم دورقمی شدبگم!دوستان نظام قدیم فکرمیکنید اینکه کنکور نظام جدیدآسون بوده ماخیلی خوشحالیم؟من کلی وقت صرف کردم ومنابع گوناگونی روخوندم چون آماده یه کنکورسخت مثه آزمونای کانون بودم.اگه کنکور سختتر میشد چه بسا یکی مثه من رتبش تک رقمی میشد.به نظرمن اگه سوالا یخورده سختترم میشدند بازم اکثرنظام جدیدیا میتونستن درصدخوبی بیارن.کاری به تعداد صفحات کتابا ندارم چون تقصیر وزارت .....اموزش و پرورشه!!!!ماهم درعوض بجای شما که سال خودتون ۴روز میرفتید مدرسه،ما۵روز میرفتیم وباید درسای چرت وپرت میخوندیم!الان با همترازی به درصدشما اضافه کزدن!اگه کمک دیگه ای دوباره شامل حالتون بشه،اونموقع به ما ظلم شده چون ما هیچوقت یه کنکور آسون رونمیخواستیم!خودمم وقتی ازجلسه بیرون اومدم ودیدم بچه هایی با وضع درسی متوسط وسطح پایینتر خوشحال بودند ازاین کنکور اعصابم خوردشد!اونطورم که میگین نسبت رتبه ها دربازه رتبه های خوب درکنکور امسال بین کنکوراولیها وپشت کنکوریها تقریبا ثابت مونده!واقعا این حجم از اعتراض واسه چیه؟؟چوب بی لیاقتی مسئولین رو ما بایدبخوریم؟؟؟امیدوارم ازحرفام ناراحت نشده باشید������������
      دوست عزیز مسئله اصلا آسون و سخت نیست مسئله اینه کلا سبک و تعداد سوالات نظام قدیمو ترکوندن مدل کتابهای شما بما دادن بدون اینکه بگن قراره ۷۰درصد مشترک بیاد بعد در کمال وقاحت بگن ما قبلا گفتیم
      درضمن اضافه کردن یک درصد به ریاضی که فرق دو نظام از زمین تا آسمان بود به چه دردی میخوره؟؟؟
      شما میفهمی یهو کل بودجه بندی سوالارو کن فیکون کردن یعنی چی؟؟برو خوشحال باش از دو رقمی بودنت لذت ببر بذار ما هم غصه هامونو بخوریم فرزندم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      دوست عزیز مسئله اصلا آسون و سخت نیست مسئله اینه کلا سبک و تعداد سوالات نظام قدیمو ترکوندن مدل کتابهای شما بما دادن بدون اینکه بگن قراره ۷۰درصد مشترک بیاد بعد در کمال وقاحت بگن ما قبلا گفتیم
      درضمن اضافه کردن یک درصد به ریاضی که فرق دو نظام از زمین تا آسمان بود به چه دردی میخوره؟؟؟
      شما میفهمی یهو کل بودجه بندی سوالارو کن فیکون کردن یعنی چی؟؟برو خوشحال باش از دو رقمی بودنت لذت ببر بذار ما هم غصه هامونو بخوریم فرزندم
      دوست عزیز من هیچوقت توزندگیم ازبی عدالتی خوشم نیومده ونخواهد اومد!اون یک درصدی هم که میگی،علتش این بوده که اکثرسوالات ریاضی مشترک بودندوگرنه به بعضی درسای شماها ۳یا۴درصد اضافه کردند!اگه میگید بیس بعضی ازسوالات ریاضی تمارین کتابهای درسی مابوده خب اینکه باید واسه شما آب خوردن بوده باشه!چون شما بقول خودتون کتاب درسی سختتری داشتید وبعضی ازفصول روهم کاملترازماداشتید پس قاعدتا کارشما راحت تر بوده چون آماده تر بودیددرحالی که مابه دنبال منبع خوب میگشتیم.حرف من اینه که نباید چیزی بیش ازهمترازی شامل حال نظام قدیمابشه چون دراون صورت بچه های جدید ضررمیکنن!گناهشونم این بوده که کنکورشون آسون بوده درصورتی که چنین چیزی رونخواستن! رتبه هایی که دوستان واطرافیانم کسب کردن،حقیقتا قابل انتظاربوده وتوی یه کنکورسختم همونا براشون پیش بینی میشد!به هرحال امیدوارم هراتفاقی که میفته جدیدیاقدیم کسی ضررنکنه

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه شون برن به درک
      حالا که بر اساس رتبه ها انتخاب رشته انجام شده و رشته های نیمه متمرکز مصاحبه شون تموم شده میخوان چیکار کنن
      عدالت که تو این مملکت شوخی بیش نیست
      فکر میکنن بقیه هم عین خودشون راحت خر میشن
      اگه راست میگه چرا قبل نتایج که اعتراضات زیاد بود دستور نداد؟
      اینا فقط بلدن ماس مالی کنن
      این فقط واسه اینه که اعلام کنن کار سنجش عادلانه و قانونی بوده
      فقط دارن کار خودشونو توجیه میکنن
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینیم چی میشه...دست کم ظرفیت رشته های پُر طرفدار رو عادلانه تقسیم کُنند.
      خداوند آن خویش خویش است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)