خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question ُسؤال در مورد حداکثر سنوات تحصیلی مجاز

سلام دوستان،
      من 19 سالمه و 29 مهر 98، تولد 20 سالگیم هست و دیپلمم رو دی ماه 97 گرفتم ولی هنوز پیش دانشگاهیم رو تموم نکردم و تو سخا معافیتمو تا تاریخ تولد 20 سالگیم زده. الان با توجه به حرفای نظام وظیفه شهرمون نمیتونم دیگه پیش دانشگاهیم رو تموم کنم چون شهریور امسال، آخرین فرصتم بوده. (که امتخان معارف رو غایب بودم) اونا گفتن که فقط تا 20 سالگی میتونم به تحصیل ادامه بدم ولی تو تاپیک قبلی که زدم یکی از دوستان کفتن که تا 22 سالگی میتونم ادامه تحصیل بدم و پیش دانشگاهیم رو بگیرم و تا اون موقع بهم معافیت میدن. منم رفتم این بخشنامه های معافیت روی اینترنت رو خوندم ولی واقعا خیلی مبهمن :/ الان نمیدونم حرفای این دوستمون درسته یا نظام وظیفه شهرمون :/ کسی در این مورد اطلاع داره؟ در مورد حداکثر سنوات تحصیلی مجاز؟ چون باید یه جوری گواهی پیش دانشگاهیمو بگیرم رای انتخاب رشته کنکور 99. حالا اگه فرضا حرفای نظام وظیفه شهرمون درست باشه، به نظرتون این کار شدنیه که امسال برم دانشگاه آزاد و معافیتمو بگیرم و انصراف بدم و بعد کنکور تو شهریور 99 پیش دانشگاهیمو بگیرم؟
      دوستان ممنون میشم جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up - دوستان لطفا جواب بدید چون فردا صبح خیلی حیاتیه برای بنده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام.
      دوست عزیز شما باید دانشگاه پیام نور بدون ازمون انتخاب رشته کنید کنید تو سایت سنجش. بعد دوترم مرخصی بگیری و سال بعدم‌اگه قبول شدی انصراف بدی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza6564 نمایش پست ها
      با سلام.
      دوست عزیز شما باید دانشگاه پیام نور بدون ازمون انتخاب رشته کنید کنید تو سایت سنجش. بعد دوترم مرخصی بگیری و سال بعدم‌اگه قبول شدی انصراف بدی.
      پیام نور که کاردانی پیوسته رو حذف کرده و نمیشه مثل سالای قبل با دیپلم ثبت نام کرد. تنها دانشگاهی که میتونم ثبت نام، آزاده. تا جایی که اطلاع دارید، میتونم بعد انصراف از دانشگاه آزاد پیش دانشگاهیمو تو مدرسه بزرگسالان بگیرم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن