خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

غیبت یک ترم بدون مرخصی گرفتن.

سلام.یک ترم داشنجوی دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی بودم، ترم بعدی رو بدون این که مرخصی بگیرم غیبت کردم.خدمت نرفتم.مراجعه کردم به سایت دانشگاه دیدم شماره دانشجوییم رو قبول نمی کنه و ظاهرا حذف شدم. برای برگشتن به دانشگاه باید چی کار کنم؟میزان جریمه اش چه قدر هست؟پیشاپیش متشکرم از عزیزانی که راهنمایی می کنن.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم درخواست بازگشت به تحصیل باید بدی
      برو پیش مسئول رشته ات درست کنه
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط icelord نمایش پست ها
      سلام.یک ترم داشنجوی دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی بودم، ترم بعدی رو بدون این که مرخصی بگیرم غیبت کردم.خدمت نرفتم.مراجعه کردم به سایت دانشگاه دیدم شماره دانشجوییم رو قبول نمی کنه و ظاهرا حذف شدم. برای برگشتن به دانشگاه باید چی کار کنم؟میزان جریمه اش چه قدر هست؟پیشاپیش متشکرم از عزیزانی که راهنمایی می کنن.
      سلام داداش گل خوبین؟؟والا من که خدایی اطلاعی ندارم.الان میخوام پشت کنکور بشم شبانه یا نوبت دوم محرومیت از کنکور داره؟؟شبانه بهتره یا ازاد برای خوندن؟؟؟منم میخوام راحت باشم ولی شبانه فکر کنم اذیت بشم و نشه خیلی غیبت کرد.حالا اگه اینارو قبول نشم غیرانتفاعی و ازاد هنوزم بدون کنکور میگیرن؟؟ممنونم از جوابت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن