خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question بهترین مشاور در شیراز

سلام
      از دوستانی که در شیرازهستن کسی مشاور خوب سراغ داره...ممنون میشم بهم بگین!!!
      توی نت سرچ میکنم اکثرا مهندس زرگوش و اقای مستغنی رو میاره...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moohaamad نمایش پست ها
      سلام
      سلام
      شهر شیراز مشاور خیلی زیاد داره ولی حقیقتا من هیچ کدوم رو برای مشاوره دوست نداشتم . آقای رازقی نژاد هم مشاور هستن که دفتر کارشون فلکه گاز هست . خیلی مشهورن و فک کنم تا الان لیست دانش آموزانشون رو تکمیل کرده باشن ولی من اصلا اصلا کارشون رو قبول ندارم . فوق العاده ایده آل برنامه میریزن . روزی 12/5 تا 13 ساعت . فقط جمعه ها 10/5 ساعت . حق هیچ گونه سوالی نداری. اگر برنامه اش رو اجرا نکنی اخراجت میکنه . مناسب کسایی هست که خودشون درس خون هستن و پایه قوی دارن
      اگر شما پایه درسیتون قوی باشه و مشکلی با ساعت مطالعه بالا نداشته باشی ، حتما یه سر به دفتر ایشون بزن چون جز ایشون دیگه مشاوری خوب نیست توی شیراز ولی فقط برای کسی خوبه که پایه درسیش فوق خوب هست . اگر ضعیف باشی و بری پیش ایشون ، نمیتونی بیشتر از دو ماه مشاوره رو ادامه بدی
      ویرایش توسط melodii : 10 شهریور 1398 در ساعت 11:25

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام من یه نفر میشناسم قبلا تو شیراز مشاوره میداد خودم ازش مشاوره می گرفتم رتبه ام 500 خورده ای شد اما یه نفر تو همین انجمن می گفت تو جشن تک رقمی ها شیراز می گفت برای سال 99 شیراز دیگه مشاوره ندارد حالا خودتون می تونید بیشتر تحقیق کنید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه اسم و ادرس سابقشو لطف کنین؟ ممنون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه اسم و ادرس سابقشو لطف کنین؟ ممنون
      اینجا نمی تونم اسم ببرم به خدا اکثر شهرها بگردی مشاور درست حسابی پیدا میشه الان هم که تکنولوژی کار رو خیلی ساده کرده یکی از آشناهامون امسال داره از مشاور سابق خودم مشاوره تلفنی میگیره راضی هم هست تو حاشیه هم اصلا نیست نشسته درست حسابی درسشو می خونه به این که چی خوب چی بد هم کاری نداره وقتی مشاور تاثیر زیادی داره که خودتون با تمام وجودتون تلاش کنید مشاور هم درست حسابی باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن