خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

انتقالی از شهرکرد به اصفهان

سلام دوستان
      من احتمالا امسال پزشکی شهرکرد قبول میشم
      میخواستم بدونم چگونه میتوانم به اصفهان انتقالی یا مهمانی و بعد انتقالی بگیرم اصلا میشه انتقالی گرفت؟ آیا تا ترم ۲ حتما باید صبر کنم؟ آیا شهریه میگیرن؟
      خودم ساکن اصفهان ام و یکی از والدین کارمند وزارت بهداشت هستند

2. Top | #2
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام،شما مطمئنی اصفهان قبول میشی در اولویت های بعدی؟
      آیا در اولویت های بعدی شما اصلا اصفهان هست؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام،شما مطمئنی اصفهان قبول میشی در اولویت های بعدی؟
      آیا در اولویت های بعدی شما اصلا اصفهان هست؟
      سلام
      اصفهان تو انتخاب رشته قبول نمیشم و گرنه که از همون اول میرفتم اصفهان غیر اون میخوام ببینم چخوری میشه بیام اصفهان

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیروز یه جا خوندم که شهرکرد ممنوعیت نقل و انتقال داره،به هر حال کارشون معلوم نیست من در همین حد می دونستم،شما نیمسال دوم قبول میشی یا اول؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.n.p نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من احتمالا امسال پزشکی شهرکرد قبول میشم
      میخواستم بدونم چگونه میتوانم به اصفهان انتقالی یا مهمانی و بعد انتقالی بگیرم اصلا میشه انتقالی گرفت؟ آیا تا ترم ۲ حتما باید صبر کنم؟ آیا شهریه میگیرن؟
      خودم ساکن اصفهان ام و یکی از والدین کارمند وزارت بهداشت هستند
      واسه انتقالی اول باید ببینی ممنوعیت انتقال نخورده باشه واسه رشته و شهری که هستید.
      بعد اگه خواستید درخواست انتقال پرمیکنید . اگه سهمیه بالای 25 درصد داشته باشید 99 درصد موافقت میشه !

برای موارد دیگه هم موافقت میشه معمولا ! شاید بپرسید فرق چیه !؟
      فرقش بیشتر مربوط میشه به دانشگاه مقصد . یعنی شما دانشگاهی که هستید معمولا موافقت میکنه ، ولی دانشگاه مقصد یا قبول نمیکنه یا میگه 2 ترم بیا ببینیم وضعیت معدلت چطوریه . اگه خیلی خوب باشه دائمت میکنن..
      اگه پارتی داشته باشید هم که همه چی حله...
      برای پول هم فکر کنم ( دقت کنید مطمئن نیستم ) میگن برداشته شده و پولی نمیگیرن . و البته این قضیه یخورده به ضرر اونایی که میخوان انتقالی بگیرن شد . چون دانشگاه مقصد میگه به من که پولی نمیرسه چرا الکی دانشجو بگیرم !

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

واسه انتقالی اول باید ببینی ممنوعیت انتقال نخورده باشه واسه رشته و شهری که هستید.
      بعد اگه خواستید درخواست انتقال پرمیکنید . اگه سهمیه بالای 25 درصد داشته باشید 99 درصد موافقت میشه !

برای موارد دیگه هم موافقت میشه معمولا ! شاید بپرسید فرق چیه !؟
      فرقش بیشتر مربوط میشه به دانشگاه مقصد . یعنی شما دانشگاهی که هستید معمولا موافقت میکنه ، ولی دانشگاه مقصد یا قبول نمیکنه یا میگه 2 ترم بیا ببینیم وضعیت معدلت چطوریه . اگه خیلی خوب باشه دائمت میکنن..
      اگه پارتی داشته باشید هم که همه چی حله...
      برای پول هم فکر کنم ( دقت کنید مطمئن نیستم ) میگن برداشته شده و پولی نمیگیرن . و البته این قضیه یخورده به ضرر اونایی که میخوان انتقالی بگیرن شد . چون دانشگاه مقصد میگه به من که پولی نمیرسه چرا الکی دانشجو بگیرم !
      سلام،شنیدم با کارنامه سبز اگه انتقالی بگیری در صورت موافقت باید از بهمن رفت سر کلاس....
      هیچ راهی وجود نداره که به دانشگاهی که نیمسال دوم نداره با کارنامه‌ سبز انتقالی گرفت؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام،شنیدم با کارنامه سبز اگه انتقالی بگیری در صورت موافقت باید از بهمن رفت سر کلاس....
      هیچ راهی وجود نداره که به دانشگاهی که نیمسال دوم نداره با کارنامه‌ سبز انتقالی گرفت؟
      کارنامه سبز یکی از بچه هامون داشت ، انتفالی میخواست بگیره سر قضیه پول و اینا نرفت...
      در مورد نیمسال دوم اینطور نیست که شما وقتی میرید از نیمسال دوم درساتون شروع بشه . شما درسای نیمسال اول رو همون دانشگاه مبدا میخونید . بعد که انتقالی گرفتید دانشگاه مقصد بقیه درسارو پاس میکنید. مثل دانشجوهای معمولی که از نیمسال اول رفتن !
      ولی اگه تو انتخاب رشته دانشگاه ، نیمسال دوم قبول شدید فکر نکنم امکان پذیر باشه ، یا اگه بشه خیلی خیلی سخته . چون واحداتون باهم نمیخونه ، یه سری درسارو باید شما پاس کنید تا بتونید ترم دوم بقیه درسارو بگیرید ( بهش میگن پیش نیاز ، یعنی پیش از برداشتن یه درسی ، شما نیازه درس دیگه رو پاس کرده باشی )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن