خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question حرف آخر‌..به راهنماییتون نیاز دارم

مشاورم گفت تو که صفری زیست و ریاضی و فیزیکو دی وی دی حرف اخر بگیر ..کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن واقعا به درد میخوره؟؟ (نظام جدیدم)
      شیمی هم گفتم دی وی دی بگیرم گفت نه شیمیو نمیشه با دی وی دی خوند باید کلاس بری

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      مشاورم گفت تو که صفری زیست و ریاضی و فیزیکو دی وی دی حرف اخر بگیر ..کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن واقعا به درد میخوره؟؟ (نظام جدیدم)
      ای کاش همه میومدن نظراتشونو میگفتن
      کسیایی که واقا از dvd حرف اخر استفاده کامل کردن

من خودم شیمی مفاهیمشو تایید میکنم
      چون تا حدودی دیدم
      عربی ترجمه حرف اخر خیلی خوبه
      ریاضی احتمالشو دیدم بی نظیره
      فیزیکش متوسطه(یه چیزی در حد کتاب میکرو گاج) چیز خوبیه
      زیستش خیلی عالیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      ای کاش همه میومدن نظراتشونو میگفتن
      کسیایی که واقا از dvd حرف اخر استفاده کامل کردن

من خودم شیمی مفاهیمشو تایید میکنم
      چون تا حدودی دیدم
      عربی ترجمه حرف اخر خیلی خوبه
      ریاضی احتمالشو دیدم بی نظیره
      فیزیکش متوسطه(یه چیزی در حد کتاب میکرو گاج) چیز خوبیه
      زیستش خیلی عالیه
      شما نظام جدید هستین؟؟هر درس فقط یک مدرس داره درسته؟
      عمومی هارو خود مشاور‌گفت رایگان میدم بهت مشکل اختصاصی هاست..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعیتش اینه که من هیچ کسیو ندیدم که با دی وی دی موفق شده باشه ,
      دوم , الان همه میدونن که حرف آخر فقط وقت تلف کردنه dvd هاش
      سوم , یه تجدید نظر درمورد مشاورت کن , قطعا اگه سوادی در این کار داشت شمارو مستقیم سمت dvd هدایت نمیکرد , اول به شما پیشنهاد میکرد ک خودتون بخونید بعد از چند بار که از اون مبحث خوندین و دیدین که نمیتونید بفهمید مبحثو , تازه میتونید dvd میبینید تازه توصیه برترا اینه که از سایت آلا کمک بگیرید ( من خودم امتحانش کردم , واقعا کیفیت تدریس نسبت به بقیه بالاتره )
      سوم دیدین که در این درس به مدت دوماه دارین تلاش میکنید ولی نتیجه ای نمیگیرید میتونید کلاس بگیرین
      به طور خیلی صریح عرض میکنم که وقتتتت و با dvd کامل هدر میدی .
      و توصیه ام اینه که هر کسی و به عنوان مشاور قبول نکنید .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      واقعیتش اینه که من هیچ کسیو ندیدم که با دی وی دی موفق شده باشه ,
      دوم , الان همه میدونن که حرف آخر فقط وقت تلف کردنه dvd هاش
      سوم , یه تجدید نظر درمورد مشاورت کن , قطعا اگه سوادی در این کار داشت شمارو مستقیم سمت dvd هدایت نمیکرد , اول به شما پیشنهاد میکرد ک خودتون بخونید بعد از چند بار که از اون مبحث خوندین و دیدین که نمیتونید بفهمید مبحثو , تازه میتونید dvd میبینید تازه توصیه برترا اینه که از سایت آلا کمک بگیرید ( من خودم امتحانش کردم , واقعا کیفیت تدریس نسبت به بقیه بالاتره )
      سوم دیدین که در این درس به مدت دوماه دارین تلاش میکنید ولی نتیجه ای نمیگیرید میتونید کلاس بگیرین
      به طور خیلی صریح عرض میکنم که وقتتتت و با dvd کامل هدر میدی .
      و توصیه ام اینه که هر کسی و به عنوان مشاور قبول نکنید .
      همون رتبه برتری ک میگه دی .وی دی نبیند خودش در ترهران سرکلاس همین استادا بوده...دقیقا عین کسی ک شمال تهران زندگی میکنه و میگه با قناعت زندگی کنید
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم تهرانی هستم و سمپادی هستم , دیگه بحث کردن در مورد این ک طرف کلاس رفته و بهترین مدرسه و بهترین معلما , واقعا مضخرفه , بهترین معلما رو داشتیم ولللللیییی هیچ کدوم از اینا یک درصد تو موفقیت ما اثری نداشت , چون بچه ها انقدر قوی بودن که اصلا نیازی به معلم نداشتن و فقط سره کلاس میومدن که رفع اشکال کنن و گاهی تازه بچه ها هم از معلما ایراد میگرفتن میخوام اینو بگم تو مدرسه سمپاد هیچ اتفاقی نمی افته جز رقابت سنگین
      رفیق میخوای در کنکور موفق بشی باید زحمت بکشی باید جرات داشته باشی که خودت درسو بخونی و خودت تست کار کنی

لقمه اماده بزارن جلوت 10000 هزارم نمیشی
      درموردش فک کن
      dvd چیزی هست که خیلی راحت میفهمی و خیلی راحت تست و اوکی میکنی ولی دوروز بعد میری سره جلسه قلم چی میگی خدایا اینا همون سوال راحتا بودن که فلانی حل میکرد, چرا یادم رفته چرا نمیتونم حل کنم
      فرمول راحته چیزی که با اسونی بدست بیاد ب اسونی هم از دست میره
      و لطفا به حاشبه توجه نکن و کتابای درسیتو بخون
      و زحمت بکش
      رقبای تجربی کسایی هستن که اصلا به این چیزا فک نمیکنن
      موفق باشی دوست
      ویرایش توسط BARONI : 10 شهریور 1398 در ساعت 11:39

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون مشاور احتمالا بیشتر بازاریاب حرف اخره. توجه نکنید ب چیزایی که میگه
      از رو کتاب بخونید. جایی رو هم متوجه نشدید کلاس های آلا رایگان هست تو نت

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه انقد ضعیفی که اگه تشریحی حل کنی زیر ۱۰ میگیری بگیر ولی فقط مباحث خیلییی پایه مثل نامعادله و تصاعد و..
      واسه زیست که نهایت وقت تلف کردنه،چون تو یه ساعت میشه حداقل ۲۰ تا تست زد و نکته جدید پیدا کرد تا فقط یادگیری کتاب
      شیمی ن.جدیدم بیشتر مفهومیه تا مسئله
      در کل dvd بیشتر استرس زاست...یهو میبینی از همه عقب افتادی
      یه روز حوصله ات نمیگیره ببینی،کلا متکلف نیستی هی میخوای بگی میرسم ببینم و از دست بهانه ها
      تو انتخاب مشاور بیشتر دقت کن
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام من نمیتونم تاپیک بزنم نمیدونم چرا ثبت نمیشه اصلا ������ مجبور شدم اینجا بگم ، میدونید چرا ؟!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر توانایی مالی داری در وحله اول از کلاس خصوصی استفاده کن...
      دی وی دی نمیشه گفت یه موسسه همشون خوبه...
      مثلا برای بخش هایی از فیزیک از دی وی دی های آقاي یحیوی استفاده کردم که خیلی خیلی مفید بود... بعد از استفاده از دی وی دی باید تست زیادی زد تا به تسلط رسید...
      براي ریاضی از کلاس خصوصی استفاده کردم و همزمان دو کتاب تست رو کار میکردم اینطوری درصدم از 20 به 70 رسید...
      براي زیست فقط و فقط خودت بخون البته من تعریف دی وی های استاد کرامت رو برای افرادی که از صفر شروع میکنن شنیدم...
      شیمی هم کلاس خصوصی البته من تو شهرم دبیر شیمی خوبی نداشتم پس خودم با تست ها کلنجار می رفتم و درصدم از 30 به 70 رسید... اگر یه دبیر کمک میکرد به 90 هم می رسیدم...
      دی وی دی نه خیلی خوبه، نه خیلی بد... اگر به اندازه و درست استفاده کنی خیلی مفیده...
      موفق باشی دوست عزیز

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگ دو وی دی میخواستید از چن تا کانال دانلود کنید الکی پول ندید ب این موسسات..اگرم نگران حلال حرومشید{ک اصلا نباشید} اون دنیا اگ بهتون گیر دادن ایدی منو بدید بهشون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 95 بود نشستم یکم با دی وی دی های کنکور اسان است درس خوندم. به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا واسه منی که استرس داشتم یکی درسارو برام توضیح میداد خیلی خوب بود، انگار یه معلم دلسوز کنارته و تنها نیستی ولی، سال بعدش کتابای کمک اموزشی خریدم دیدم هرچی تو دی وی ها درس میدادن، تو کتابای کمک درسی هست. مثلا واسه شیمیش خط به خط مبتکرانو توضیح داده بود
      نتیجه:بستگی به خودت داره دی وی دی ها چیز جدیدی بهت یاد نمیدن دقیقا مثل زمان مدرست تو خودت بشینی درس بخونی راحت تری یا معلم برات توضیح بده؟؟
      اگه خودت درس بخونی یاد میگیری، برو کتابای کنکوری مثل گاج و... بخر کامل توضیح دادن، اگه یکی برات توضیح بده راحت تر یاد میگیری حتما دی وی دی بخر
      از من میشنوی به حرف کسایی که میگن خودت بشین بخون گوش نکن، از هر روشی که باعث موفقیتت تو کنکور میشه استفاده کن، الان مثل کنکورای دهه هشتاد نیست یکی از روستا با خوندن فقط کتابای درسی قبول بشه، اگه مشاورت با وجدانه و به نظرت صلاحتو میخواد و قصد‌ش تبلیغات نیست، دی وی دی بخر

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      سال 95 بود نشستم یکم با دی وی دی های کنکور اسان است درس خوندم. به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا واسه منی که استرس داشتم یکی درسارو برام توضیح میداد خیلی خوب بود، انگار یه معلم دلسوز کنارته و تنها نیستی ولی، سال بعدش کتابای کمک اموزشی خریدم دیدم هرچی تو دی وی ها درس میدادن، تو کتابای کمک درسی هست. مثلا واسه شیمیش خط به خط مبتکرانو توضیح داده بود
      نتیجه:بستگی به خودت داره دی وی دی ها چیز جدیدی بهت یاد نمیدن دقیقا مثل زمان مدرست تو خودت بشینی درس بخونی راحت تری یا معلم برات توضیح بده؟؟
      اگه خودت درس بخونی یاد میگیری، برو کتابای کنکوری مثل گاج و... بخر کامل توضیح دادن، اگه یکی برات توضیح بده راحت تر یاد میگیری حتما دی وی دی بخر
      از من میشنوی به حرف کسایی که میگن خودت بشین بخون گوش نکن، از هر روشی که باعث موفقیتت تو کنکور میشه استفاده کن، الان مثل کنکورای دهه هشتاد نیست یکی از روستا با خوندن فقط کتابای درسی قبول بشه، اگه مشاورت با وجدانه و به نظرت صلاحتو میخواد و قصد‌ش تبلیغات نیست، دی وی دی بخر
      والا من با خوندن کتاب ها همش حواسم پرت میشه فک میکنم دی وی دی خیلی بهتره برام.. مشاور من اصصلا اونجوری نیستن ک فکر تبلیغو این چیزا باشن حتی واسه کلاس شیمی اموزشگاه خودشونو معرفی نکردن گفتن هرجا که راحتی برو چون شیمی با دی وی دی نمیشه..

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من با خوندن کتاب ها همش حواسم پرت میشه فک میکنم دی وی دی خیلی بهتره برام.. مشاور من اصصلا اونجوری نیستن ک فکر تبلیغو این چیزا باشن حتی واسه کلاس شیمی اموزشگاه خودشونو معرفی نکردن گفتن هرجا که راحتی برو چون شیمی با دی وی دی نمیشه..
      اگه با خوندن کتاب حواست پرت میشه فقط یه مبحثو بشین با فیلم برو جلو ببین دی وی دی به دردت میخوره یا نه. با دی وی دی هم مشکلت حل نشد معلم خصوصی بگیر
      خلاصه خیلی سریع راهتو پیدا کن مخصوصا اگه مشکل مالی نداری کارت راحت تره
      خودم مبحث احتمال و حد ریاضی رو از رو دی وی دی دیدم چند سال پیشا، هنوز تو ذهنمه.به نظر من میتونه مفید باشه. من خودم با خوندن کتاب راحت ترم وگرنه حتما با دی وی دی پیش میرفتم

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما نظام جدید هستین؟؟هر درس فقط یک مدرس داره درسته؟
      عمومی هارو خود مشاور‌گفت رایگان میدم بهت مشکل اختصاصی هاست..
      نظام قدیمم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)