خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      مشاورم گفت تو که صفری زیست و ریاضی و فیزیکو دی وی دی حرف اخر بگیر ..کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن واقعا به درد میخوره؟؟ (نظام جدیدم)
      شیمی هم گفتم دی وی دی بگیرم گفت نه شیمیو نمیشه با دی وی دی خوند باید کلاس بری
      به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته از درسنامه استفاده کنی بهتره اونی هم که گفته دی وی دی بگیر مشاور نیست بازار یاب هست من هم وقتی کنکور دادم چند موسسه دیگه که نمی خوام اسم ببرم بود که دی وی دی میفروختن یه چند مبحث هم تهیه کردم اما مشاورم که از طریق رتبه تک رقمی باش آشنا شدم (اگه می خوای یه مشاور درست حسابی پیدا کنی برو از رتبه ها برتر شهرتون که بی طرف هستند بپرس )یه سری درسنامه معرفی کردند برای درس ها مختلف منی که از شهرستان بودم و پایه ضعیفی داشتم تمام مشکل آموزشیم حل شد دی وی دی خیلی وقت ادمو میگیره کسانی هم بودند که گوش نکردند شدند پشت کنکوری
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda88 نمایش پست ها
      واقعیتش اینه که من هیچ کسیو ندیدم که با دی وی دی موفق شده باشه ,
      دوم , الان همه میدونن که حرف آخر فقط وقت تلف کردنه dvd هاش
      سوم , یه تجدید نظر درمورد مشاورت کن , قطعا اگه سوادی در این کار داشت شمارو مستقیم سمت dvd هدایت نمیکرد , اول به شما پیشنهاد میکرد ک خودتون بخونید بعد از چند بار که از اون مبحث خوندین و دیدین که نمیتونید بفهمید مبحثو , تازه میتونید dvd میبینید تازه توصیه برترا اینه که از سایت آلا کمک بگیرید ( من خودم امتحانش کردم , واقعا کیفیت تدریس نسبت به بقیه بالاتره )
      سوم دیدین که در این درس به مدت دوماه دارین تلاش میکنید ولی نتیجه ای نمیگیرید میتونید کلاس بگیرین
      به طور خیلی صریح عرض میکنم که وقتتتت و با dvd کامل هدر میدی .
      و توصیه ام اینه که هر کسی و به عنوان مشاور قبول نکنید .
      آره راس میگه منم توصیه ام اینه که شما یکبار یک مبحث رو انتخاب کنینو بعد از خوندن چندباره بصورت روزنامه وار ، بین مفاهیم اون با فلش بهم ارتباط بدین
      ( البته با توجه به معنی مفهوم )

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلم من فقط تیتر تاپیک رو خوندم و نمیدونم مشکلت چیه ولی اگه میخای دی وی دی بخری توصیه میکنم هرگز این کارو نکنی و وقت خودت رو با دی وی دی تلف نکنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته از درسنامه استفاده کنی بهتره اونی هم که گفته دی وی دی بگیر مشاور نیست بازار یاب هست من هم وقتی کنکور دادم چند موسسه دیگه که نمی خوام اسم ببرم بود که دی وی دی میفروختن یه چند مبحث هم تهیه کردم اما مشاورم که از طریق رتبه تک رقمی باش آشنا شدم (اگه می خوای یه مشاور درست حسابی پیدا کنی برو از رتبه ها برتر شهرتون که بی طرف هستند بپرس )یه سری درسنامه معرفی کردند برای درس ها مختلف منی که از شهرستان بودم و پایه ضعیفی داشتم تمام مشکل آموزشیم حل شد دی وی دی خیلی وقت ادمو میگیره کسانی هم بودند که گوش نکردند شدند پشت کنکوری
      موفق باشید
      داداش میشه منابع اموزشی شیمی و ریاضیتو بگی؟ که بت گفتن اموزشت اکی شد؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      داداش میشه منابع اموزشی شیمی و ریاضیتو بگی؟ که بت گفتن اموزشت اکی شد؟
      سلام برای ریاضی مهر وماه برای شیمی هم مبتکران و خیلی سبز

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      سال 95 بود نشستم یکم با دی وی دی های کنکور اسان است درس خوندم. به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا واسه منی که استرس داشتم یکی درسارو برام توضیح میداد خیلی خوب بود، انگار یه معلم دلسوز کنارته و تنها نیستی ولی، سال بعدش کتابای کمک اموزشی خریدم دیدم هرچی تو دی وی ها درس میدادن، تو کتابای کمک درسی هست. مثلا واسه شیمیش خط به خط مبتکرانو توضیح داده بود
      نتیجه:بستگی به خودت داره دی وی دی ها چیز جدیدی بهت یاد نمیدن دقیقا مثل زمان مدرست تو خودت بشینی درس بخونی راحت تری یا معلم برات توضیح بده؟؟
      اگه خودت درس بخونی یاد میگیری، برو کتابای کنکوری مثل گاج و... بخر کامل توضیح دادن، اگه یکی برات توضیح بده راحت تر یاد میگیری حتما دی وی دی بخر
      از من میشنوی به حرف کسایی که میگن خودت بشین بخون گوش نکن، از هر روشی که باعث موفقیتت تو کنکور میشه استفاده کن، الان مثل کنکورای دهه هشتاد نیست یکی از روستا با خوندن فقط کتابای درسی قبول بشه، اگه مشاورت با وجدانه و به نظرت صلاحتو میخواد و قصد‌ش تبلیغات نیست، دی وی دی بخر
      هرکس تلاش کنه قبول ميشه يني چي کسي نميتونه از روستا بالا بياد؟

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزيز من دوسال از همه دی ویای حرف آخر استفاده کردم.دی وی دیای جامع،دی وی دیای جمع بندی،دی وی دیای پروژه شصت چهل.با اینکه تیزهوشان درس میخوندم و معدلم بالا بود ولی از لحاظ تستی زیاد خوب نبودم.این دی وی دیا منو به درصد حدود چهل پنجاه رسوند ولی رتبم تو کنکور اصلا اوني نشد که میخواستم یعنی به سه تا رشته برتر نرسید.چون من روزی دوازده ساعت فقط واسه دی وی دی دیدن وقت میذاشتمو تایمم ديگه واسه کتابای کمک درسی تستی نمیرسید.به هر حال به نظرم فقط با دی وی دی نمیشه به درصد هفتاد هشتاد رسید باید کلی کتاب تست بخونین و تست کار کنین.روشیم که تو دی وی دیای حرف آخر واسه حل تستا آموزش داده میشه کاملا با کتابای کمک درسی متفاوته.به نظرم واسه یاد گرفتن مفهوم این دی وی دیا خیلیی عالین به خصوص به خاطر اینکه تو کلاسای کنکور اکثرا نکته ميگن و مفهومو یاد نمیدن ولی واسه رسیدن به سه رشته برتر باید يه سری نکات ریزم بلد باشین به خاطر همین در کنارش حتما باید یا کلاس برین یا از کتابا نکات زیادی رو بخونین.امیدوارم يه کمک کوچیکی به دوستانی که ميخوان دی وی دیاشونو تهیه کنن کرده باشن.شرمنده اگه طولانی شد و سرتونو درد آوردم
      ویرایش توسط nafas78 : 19 شهریور 1398 در ساعت 16:12

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafas78 نمایش پست ها
      دوست عزيز من دوسال از همه دی ویای حرف آخر استفاده کردم.دی وی دیای جامع،دی وی دیای جمع بندی،دی وی دیای پروژه شصت چهل.با اینکه تیزهوشان درس میخوندم و معدلم بالا بود ولی از لحاظ تستی زیاد خوب نبودم.این دی وی دیا منو به درصد حدود چهل پنجاه رسوند ولی رتبم تو کنکور اصلا اوني نشد که میخواستم یعنی به سه تا رشته برتر نرسید.چون من روزی دوازده ساعت فقط واسه دی وی دی دیدن وقت میذاشتمو تایمم ديگه واسه کتابای کمک درسی تستی نمیرسید.به هر حال به نظرم فقط با دی وی دی نمیشه به درصد هفتاد هشتاد رسید باید کلی کتاب تست بخونین و تست کار کنین.روشیم که تو دی وی دیای حرف آخر واسه حل تستا آموزش داده میشه کاملا با کتابای کمک درسی متفاوته.به نظرم واسه یاد گرفتن مفهوم این دی وی دیا خیلیی عالین به خصوص به خاطر اینکه تو کلاسای کنکور اکثرا نکته ميگن و مفهومو یاد نمیدن ولی واسه رسیدن به سه رشته برتر باید يه سری نکات ریزم بلد باشین به خاطر همین در کنارش حتما باید یا کلاس برین یا از کتابا نکات زیادی رو بخونین.امیدوارم يه کمک کوچیکی به دوستانی که ميخوان دی وی دیاشونو تهیه کنن کرده باشن.شرمنده اگه طولانی شد و سرتونو درد آوردم
      دی وی دی هاشون در کنار 20 آزمونشون کامل نمیشه؟ و به اضافهکنکور های اخیر

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      دی وی دی هاشون در کنار 20 آزمونشون کامل نمیشه؟ و به اضافهکنکور های اخیر
      من سال اول دی وی دیای جامعشونو کار کردم.سال دومم پروژه شصت چهلو که قسمت شصتش میشه دی وی دیای جمع بندی قسمت چهلش بیست آزمون به اضافه کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاجو کار کردم به نظرم برا درصد چهل پنجاه خوبه چون شما مفهمومو کامل یاد میگیرین ولی اگه درصد بیشتر میخواین باید تست بیشتری کار کنین و درسنامه های بیشتری بخونین.چون این دی وی دیا مفهومو کامل به شما میرسونه ولی باید خودتون يه سری مطالب حفظی و نکات ریزو از کتابای کمک درسی بخونین

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال اول دی وی دیای جامعشونو کار کردم.سال دومم پروژه شصت چهلو که قسمت شصتش میشه دی وی دیای جمع بندی قسمت چهلش بیست آزمون به اضافه کتاب دور دنیا در چهار ساعت گاجو کار کردم به نظرم برا درصد چهل پنجاه خوبه چون شما مفهمومو کامل یاد میگیرین ولی اگه درصد بیشتر میخواین باید تست بیشتری کار کنین و درسنامه های بیشتری بخونین.چون این دی وی دیا مفهومو کامل به شما میرسونه ولی باید خودتون يه سری مطالب حفظی و نکات ریزو از کتابای کمک درسی بخونین
      همون کتابارو آدم کار کنه خیالش تخت تره

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      همون کتابارو آدم کار کنه خیالش تخت تره
      چون تو کتاب تستا اکثرا فقط نکته نوشته شده بچه ها تو مفاهیم مشکل دارن ولی انیمیشن های این دی وی دیا یاد گرفتن مفاهیمو خیلی ساده تر کرده.در کل به نظرم اگه تونستين هر دو رو در کنار هم کار کنین.دی وی دیا رو اگه تو مفاهیم مشکل دارین کتاب تستم واسه دونستن نکته و تمرین و تست بیشتر

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا دمت گرم یکی پیدا شد منطقی حر بزنه نه مثل همه احساسی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش این مسئله بدجور ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید . توی دروسی مانند ریاضی و فیزیک پایه ضعیفی داشتم تا اینکه بنابه دلایلی مجبور شدم حرف آخر رو بگیرم و نشستم سساعت ها عمرمو گزاشتم پاش اما جوب نداد که نداد و یه جورایی شهودی بود مخصوصا ریاضی مننتظری اما زمانی که ازمون آزمایشی میدادم نمیدونم چرا نمیشد حلشون کرد تا همین امروز با دودوتا و چهارتا کرن و تاپیک های مختلف و این نقل قول یه تصمیم مهم گرفتم که بزارمشون کنار و برم سراغ کتاب و تست های اخیر . هیچکس نمیدونه چه قدر پای این فیلم ها اذیت شدم و برای هر 15 مین فیلم نزدیک 70 الی 80 دقیقه زمان میبرد تا جزوه بنویسم یا از روش تحیلیل و مرور کنم . اما سوال اساسی من اینه که برای من که فیزیکم ضعیفه و کلی فرمول و پیش نیاز تو کتاب درسی هست آِیا نتیجه میگیرم برای یه درصدی مثل 60 و اینکه سمت کامیار نرم واقعا کار درستی ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)