خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali jk نمایش پست ها
      ن اصلا هم اينجوري نيس
      اون افزايش ٢٠٪؜ هزينه ها در سال مال ورودي هاي جديدع؛ ن تو!!!
      سالي هم حساب نميكنن و ترمي حساب ميكنن
      هر ترم هم بر اساس واحدها قيمت گذاري ميشه..
      پزشكي و داروسازي.. كلا ٢٤٠ ميليون هزينه شع...؛ دندون ٢٧٠ ميليون

بقيه ش جواب استارترع:
      هزينه هاي امسال دندون و هم از دوستام ميگيرم و ميگمت.. واسه امسال ٢٠٪؜ -١٠٪؜اضافع كن

اما دليل افزايش هزينه هاي هر ترم!!!
      واحداي عملي از نظري گرونترن(حدود ٣٠٠ تومن)؛حتي واحدهاي دوره علوم پايه و بعدش باهم فرق دارن.. واسه همين قيمتا هر ترم فرق ميكنه.. براساس دروسي ك برميداري!

از نظرم شخصي خودم ك اگه ب پارسال برميگشتم: ميرفتم پرديس دندون.. چون اصلا درس سختي ندارن و تا اونجايي ك ميبينمشون باهم بيرونن
      درامدشونم ك خيلي خوبه
      تو يوني ي مثلي هس ك ميگه: درسش و داروساز ميخونه؛ پُز ش و پزشك ميده و پولش و دندون پارو ميكنه!!!

سختي هايي ك گفتي و همه رشته ها دارن:
      درساي دارو خيلي سختتر از دو رشته ديگه س.. مثه دو رشته ديگه عمومي ش اشباعه.. ولي خب تخصصاش دس نخورده س

تو اروپا و امريكا هم ارزش داروساز و جراح يكيه و خيلي بالان.. چون با جون مردم سر و كار دارن

ولي در اخر: مهمترين چيز علاقه س.. برو دنبال علاقت
      آره اتفاقا اینو ی داروساز بهم گفته بود
      ممنون میشم اگه دقیق بپرسی

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن اصلا هم اينجوري نيس
      اون افزايش ٢٠٪؜ هزينه ها در سال مال ورودي هاي جديدع؛ ن تو!!!
      سالي هم حساب نميكنن و ترمي حساب ميكنن
      هر ترم هم بر اساس واحدها قيمت گذاري ميشه..
      پزشكي و داروسازي.. كلا ٢٤٠ ميليون هزينه شع...؛ دندون ٢٧٠ ميليون

بقيه ش جواب استارترع:
      هزينه هاي امسال دندون و هم از دوستام ميگيرم و ميگمت.. واسه امسال ٢٠٪؜ -١٠٪؜اضافع كن

اما دليل افزايش هزينه هاي هر ترم!!!
      واحداي عملي از نظري گرونترن(حدود ٣٠٠ تومن)؛حتي واحدهاي دوره علوم پايه و بعدش باهم فرق دارن.. واسه همين قيمتا هر ترم فرق ميكنه.. براساس دروسي ك برميداري!

از نظرم شخصي خودم ك اگه ب پارسال برميگشتم: ميرفتم پرديس دندون.. چون اصلا درس سختي ندارن و تا اونجايي ك ميبينمشون باهم بيرونن
      درامدشونم ك خيلي خوبه
      تو يوني ي مثلي هس ك ميگه: درسش و داروساز ميخونه؛ پُز ش و پزشك ميده و پولش و دندون پارو ميكنه!!!

سختي هايي ك گفتي و همه رشته ها دارن:
      درساي دارو خيلي سختتر از دو رشته ديگه س.. مثه دو رشته ديگه عمومي ش اشباعه.. ولي خب تخصصاش دس نخورده س

تو اروپا و امريكا هم ارزش داروساز و جراح يكيه و خيلي بالان.. چون با جون مردم سر و كار دارن

ولي در اخر: مهمترين چيز علاقه س.. برو دنبال علاقت
      علی آقا از کی میشه تو داروخونه کار کرد؟به نظرتون آدم دانشجو دارو باشه میشه کار هم بکنه تا بخشی از هزینه تحصیل جور کنه؟!آخه به بابام گفتم نصف من میدم نصف تو که بذاره برم دارو پردیس بخونم..

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم دارو گیلان میخونم بچهای مازاد و پردیس انزلی م چند نفرو میشناسم
      اگه دنبال رشته ای ، اصن دارو قابل مقایسه نیست با دندون ، درساش فوق العاده سخت تره ، یه ترم بیشتره طولش ، بازار کارش بد نیست ولی بازم با دندون نمیشه مقایسه ش کرد
      ولیییییی ازین طرف اگه بخوای در نطر بگیری تو سی و چنج شیش تومن شهریه میدی فقط ، با پول وسایل و داستانای دانشگاه و رفت و امد تا انزلی راحت سالی 50 ملیون باید بزاری کنار
      اگه پولدارین که خب برو پردیس
      پولدار نیستین
      برو دولتی
      و در مورد شرایط دانشکده ها پردیس انزلی خیلی بهتره ، لب بلواره محیطش خیلی راحت تره و خلاصه برو پردیس اینجارم شلوغ نکن
      1312 region1

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliafsh98 نمایش پست ها
      اگه دنبال رشته ای ، اصن دارو قابل مقایسه نیست با دندون ، درساش فوق العاده سخت تره ، یه ترم بیشتره طولش ، بازار کارش بد نیست ولی بازم با دندون نمیشه مقایسه ش کرد
      ولیییییی ازین طرف اگه بخوای در نطر بگیری تو سی و چنج شیش تومن شهریه میدی فقط ، با پول وسایل و داستانای دانشگاه و رفت و امد تا انزلی راحت سالی 50 ملیون باید بزاری کنار
      پولدار نیستین
      برو دولتی
      و در مورد شرایط دانشکده ها پردیس انزلی خیلی بهتره ، لب بلواره محیطش خیلی راحت تره و خلاصه برو پردیس اینجارم شلوغ نکن
      ببخشید درامد داروسازی بعد از فارغ التصیلی تو چه بازه ای هستش ؟؟کسی که نمیتونه خودش داروخانه بزنه ؟
      d

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مصوبش 98 برای فارغ التحصیلا در گیلان هفت ملیونه حداقل ، ولی خب ایرانه دیگه هر چیزی ممکنه
      مسیول فنی داروخانه ، شرکتای دارویی ، داروخانه بیمارستانا و خلاصه هرجا دوا موا هست )))
      1312 region1

6. Top | #51
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      علی آقا از کی میشه تو داروخونه کار کرد؟به نظرتون آدم دانشجو دارو باشه میشه کار هم بکنه تا بخشی از هزینه تحصیل جور کنه؟!آخه به بابام گفتم نصف من میدم نصف تو که بذاره برم دارو پردیس بخونم..
      از ترم ٧ ميريم كارورزي ك پول چنداني نميدن.. بعد ازمون ١٨٠ واحدي(ترم٩) ميتونيم بريم داروخونه ك اونم چون دانشگا و پايان نامه داريم؛ بيشتراز ٥ تومن نميشه.. ساعتي ٣٠ تومن حساب ميكنن،؛ مثه ي مسول فني

نصف شهريه ميشه بين ٤/٥ تا ٧ ميليون تو ترمها
      چطوري تو ٣ ماه ميخاي اينو در بياري!!!

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از ترم ٧ ميريم كارورزي ك پول چنداني نميدن.. بعد ازمون ١٨٠ واحدي(ترم٩) ميتونيم بريم داروخونه ك اونم چون دانشگا و پايان نامه داريم؛ بيشتراز ٥ تومن نميشه.. ساعتي ٣٠ تومن حساب ميكنن،؛ مثه ي مسول فني

نصف شهريه ميشه بين ٤/٥ تا ٧ ميليون تو ترمها
      چطوري تو ٣ ماه ميخاي اينو در بياري!!!

بعد فارغ التحصیلی درآمدش ؟!! به نظرتون تا چند سال دیگه دارو اشباع نمیشه ؟! آخه مگه چند تا داروخونه داریم که مسئول فنی بخواد؟!
      آیا درآمد ماهیانه پزشک عمومی که بهداشت کار میکنه ۱۹ م ؟!
      ویرایش توسط Ritalin : 17 شهریور 1398 در ساعت 19:18

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliafsh98 نمایش پست ها
      پولدار نیستین
      برو دولتی
      عه چه جالب، خوشبختم
      پردیس انزلی مگه دارو داره؟! :/ من ی بار اومده بودم دانشگاه فقط پزشکی و دندون دیدم!
      ببخشییید اینکه گفتین قابل مقایسه نیست یعنی دندون خیلی بهتره؟! بازارکارش خیلی بهتره؟؟؟

9. Top | #54
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ritalin نمایش پست ها

بعد فارغ التحصیلی درآمدش ؟!! به نظرتون تا چند سال دیگه دارو اشباع نمیشه ؟! آخه مگه چند تا داروخونه داریم که مسئول فنی بخواد؟!
      آیا درآمد ماهیانه پزشک عمومی که بهداشت کار میکنه ۱۹ م ؟!
      حداقل ٨ تومن در ماه واسه ي مسئول فني
      دارو الان اشباعه.. مگه اينكه تخصصاش بياد رو بورس ك دس نخورده ن و ١٠ سال بعدش اشباع نميشن

هر داروخانه حداقل ي مسئول فني لازم داره.. اونم دو نفر در روز بزا دو تا شيفت

درامد پزشك عمومي هم ١٠ تومنه

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حداقل ٨ تومن در ماه واسه ي مسئول فني
      دارو الان اشباعه.. مگه اينكه تخصصاش بياد رو بورس ك دس نخورده ن و ١٠ سال بعدش اشباع نميشن

هر داروخانه حداقل ي مسئول فني لازم داره.. اونم دو نفر در روز بزا دو تا شيفت

درامد پزشك عمومي هم ١٠ تومنه
      ببخشید شما خودتون تو دوران دانشجویی تون کلا درس میخونید یا کارم میکنید؟از این جهت پرسیدم ببینم آیا با وجود سختی دروس تایم واسه کار میشه بمونه یا نه..

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ن دارو ظرفیت مازاد 30 نفر میگیره پردیس نداره ولی خب رفتم اونجارم دیدم :/
      1312 region1

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیشه رشته رو عوض کرد فک کنم فقط میشه دانشگاه رو عوض کرد
      مطمئن باش دندون بهتره
      دارو کمی اشباع شده
      دندون با کمی تبلیغات کارتون میتونین بیمار های زیادی داشته باشین

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)