خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aguila Roja نمایش پست ها
      شک نکن دندان پردیس
      بدون شک اینده شغلیش بهتره
      در ضمن هزینه پردیس خیلی کمه نسبت به اینکه بخوای خارج بخونی

خارجم تقریبا همینه.الان دانشگاه پاوولوف روسیه سالی 5 هزار دلار شهریه هزینه خوابگاهو اینارم کلا ساپورت میکنه.کنکور ورودیشم میگن هلو بیا تو گلو هستش

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh.t نمایش پست ها
      نه الان که 20، 22 تومنه من میانگین حساب کردم به قول شما هر چقدرم افزایش داشته باشه میرسه به 37، 38 تومن که میانگینش مثلا میشه مثل سالی 30 تومن
      خب دانشگاه ازاد فقط هزینه ی سالانه رو از شما نمیگیره به احتمال زیاد ازمون هایی که میدید خودشون هزینه ی بالایی دارن!
      همیشه هزینه های جانبی رو هم باید حساب کنید!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا همین دو سه سال پیش شهریه ی ازاد پرستاری ۱.۵_ ۲ تومن بود هرکس حساب میکرد میدید ۲۰ تومن میتونه جور کنه میرفت... الان فقط دو سه ساله گذشته اوضاعش به ترمی ۵ تومن رسیده که حتی از دو برابر هم بیشتره

تازه طبق قانون ایران هرسال حدودا اجازه دارن ۲۰ درصد به شهریه اضافه کنن!

مثه خیلیا جوگیر نشو که بعدا توش بمونی... یکی از دوستای من دارو ازاد میره وصع مالی خوبی هم دارن سال چهارمشه دارا خسته میشن کم کم! میگه کاش کنکور بدم که هن دولتی بیارم هم برم دندون!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه الان که 20، 22 تومنه من میانگین حساب کردم به قول شما هر چقدرم افزایش داشته باشه میرسه به 37، 38 تومن که میانگینش مثلا میشه مثل سالی 30 تومن
      همین الانشم میشه سالی ۴۴_۴۶ تومن!!!
      یادمه یه جا میخوندم پردیس های کشور بعد از سال دوم، سالانه اجازه ی اضافه کردن ۵ تومن به شهریه رو دارن

به نظر من برو یکم تحقیق کن یا از یه دانشجوی دندون بپرس
      امسال که ترمی ۲۳ تومنه همین هزینه رو ضرب در ۱۲ کنی میشه ۲۷۰
      حالا حساب کن اگه هرسال شهریه ۲ تومن اضافه بشه و از سال سوم هم چیزی حدود ۴تومن بزارن روش چقد میشه؟

بازم انتخاب با خودته... خیلیا پولشو دارن میرن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      همین الانشم میشه سالی ۴۴_۴۶ تومن!!!
      یادمه یه جا میخوندم پردیس های کشور بعد از سال دوم، سالانه اجازه ی اضافه کردن ۵ تومن به شهریه رو دارن

به نظر من برو یکم تحقیق کن یا از یه دانشجوی دندون بپرس
      امسال که ترمی ۲۳ تومنه همین هزینه رو ضرب در ۱۲ کنی میشه ۲۷۰
      حالا حساب کن اگه هرسال شهریه ۲ تومن اضافه بشه و از سال سوم هم چیزی حدود ۴تومن بزارن روش چقد میشه؟

بازم انتخاب با خودته... خیلیا پولشو دارن میرن
      در مورد هزینه های جانبی درست میگی.. ولی من گفتم ((سالانه)) الان حدود 20 تومنه ها. یکی از آشناهامون میره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین درامدی که از دوندون درمیاری در اینده خیلی بیشتر از داروعه دارو موقعی به درامده توپ میرسی که داروخونه بزنی که اونم راحت نیست اصلا ولی خوب من تا جایی که میدونم داروسازی رو از موقع تحصیلتم میتونی کار کنی دربیاری پولشو پزشکی رو نمیشه دندونو خودت پرسوجو کن اطلاعی ندارم ولی بحث هزینه تحصیلتو بزار کنار شده سختی بکشی پدرت دربیاد هم بخاطر هزینش انتخاب رشته نکن اون سختیه نهایت 6-7ساله که پولشو به دو سال نرسیده درمیاری ولی رشتت تا اخر عمرت میمونه این خیلی مهمتره هچننین که به گفته دوستان که میگن 40_50میلیون میرسه توجه نکن نهایت 22 میلیونی که الان حساب کردی به 32 میلیون برسه هرسال یه درصدی به شهریه متغییرت اضافه میشه ولی اگه پزشکی میگفتی میگفتم اره هزینش بیشتر میشه چون پزشکیا از سالایی که باید برن بیمارستان سالایه اخرشون شهریش خیلی بیشتر میشه برخلاف دانشجو دولتیا که اون موقع یه پوله ناچیزی رو حتی دریافتم میکنن و اینکه من شنیدم دندون رشته راحت تریه دوران حصیلش نسبت به پزشکی و دارو فکر کنم بتونی یه مبلغی رو هم خودت دربیاری تو وقتایه خالیت بدبینانه مشاور هم بشی سه تا شاگرد بگیری ماهی 500درمیاری که میشه سالی 6 میلیون بازیه مبلغیی رو از دوش خانوادت کم میکنی تازه بدبینانه گفتم میتونه هزارتا کار دیگه هم انجاام بدی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ب دوستان عزیز . بچه ها دو تا سوال دارم ازتووون!! اول اینکه موقعی ک کارنامه سبز میاد میشه رشته رو عوض کرد و رشته های پایین تر رو که قبول میشدیم، زد؟؟؟
      و سوال مهم تر:کسانی که آشنایی دارند و تجربه دارند ازتون میخوام کمکم کنیییید که دندانپرشکی پردیس (انزلی) برم یا داروسازی سراسری؟؟؟ خودم ساکن رشت هستم. رتبه ام تو سهمیه منطقه 2 ک خودم هستم 2008 شده دارو ک حداقل گیلان رو قبولم و دندون پردیس هم 90 درصد قبولم. از ی طرف از نظر پرستتیژ و درآمد دندون بهتره ولی از طرف دیگه هزینه اش زیاده یعنی سالی دور و ور 30 تومن میفته احتمالا (و ما خانواده متوسطی هستیم) همچنین شنیدم ک آدم ممکنه دیسک کمر بگیره یا مچش درد بگیره ولی خب داروسازی کارش ب نسبت آسون تره و صد البته که فکر نکنم اونقدر جذب داشته باشن. کمکم کنید واقعا ب نظراتتون نیاز دارم
      سوال اولتو کسی توجه نکرد خیلی
      کارنامه سبز یچیز فرمالیته هست اگه پارتی گردن کلفت ، خیلییی گردن کلفت مثلا در حد مسئول تو وزارت بهداشتی جایی داری شاید بشه عوض کرد که احتمالش کمتر از یک درصده ، اگه اشنا نداری بیخیال کارنامه سبز شو خیلیا رو دیدم ک رفتن دنبالش و نشده
      ضمنا اگ مثلا پردیس دندون بیاری و بخوای بری سراسری دارو بابت انتقالت اگ جور بشه حتی باید بری هزینه پزدیس برای دارو بدی و دیگه سراسری خبری نیست.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      این دوتا زمین تا آسمون با هم فرق دارن
      من همیشه گفتم اینجا
      اینجوری نمیشه مقایسه کرد.. ببین خودت چی دوس داری
      ولی خب هزینه های پردیس اونم دندون خیلی زیاده
      اگه با هزینش مشکل نداری دندون خیلی خوبه
      به کمر درد و این حرف های بیهوده هم توجه نکن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      ببین درامدی که از دوندون درمیاری در اینده خیلی بیشتر از داروعه دارو موقعی به درامده توپ میرسی که داروخونه بزنی که اونم راحت نیست اصلا ولی خوب من تا جایی که میدونم داروسازی رو از موقع تحصیلتم میتونی کار کنی دربیاری پولشو پزشکی رو نمیشه دندونو خودت پرسوجو کن اطلاعی ندارم ولی بحث هزینه تحصیلتو بزار کنار شده سختی بکشی پدرت دربیاد هم بخاطر هزینش انتخاب رشته نکن اون سختیه نهایت 6-7ساله که پولشو به دو سال نرسیده درمیاری ولی رشتت تا اخر عمرت میمونه این خیلی مهمتره هچننین که به گفته دوستان که میگن 40_50میلیون میرسه توجه نکن نهایت 22 میلیونی که الان حساب کردی به 32 میلیون برسه هرسال یه درصدی به شهریه متغییرت اضافه میشه ولی اگه پزشکی میگفتی میگفتم اره هزینش بیشتر میشه چون پزشکیا از سالایی که باید برن بیمارستان سالایه اخرشون شهریش خیلی بیشتر میشه برخلاف دانشجو دولتیا که اون موقع یه پوله ناچیزی رو حتی دریافتم میکنن و اینکه من شنیدم دندون رشته راحت تریه دوران حصیلش نسبت به پزشکی و دارو فکر کنم بتونی یه مبلغی رو هم خودت دربیاری تو وقتایه خالیت بدبینانه مشاور هم بشی سه تا شاگرد بگیری ماهی 500درمیاری که میشه سالی 6 میلیون بازیه مبلغیی رو از دوش خانوادت کم میکنی تازه بدبینانه گفتم میتونه هزارتا کار دیگه هم انجاام بدی
      دقیقا. مرسی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سوال اولتو کسی توجه نکرد خیلی
      کارنامه سبز یچیز فرمالیته هست اگه پارتی گردن کلفت ، خیلییی گردن کلفت مثلا در حد مسئول تو وزارت بهداشتی جایی داری شاید بشه عوض کرد که احتمالش کمتر از یک درصده ، اگه اشنا نداری بیخیال کارنامه سبز شو خیلیا رو دیدم ک رفتن دنبالش و نشده
      ضمنا اگ مثلا پردیس دندون بیاری و بخوای بری سراسری دارو بابت انتقالت اگ جور بشه حتی باید بری هزینه پزدیس برای دارو بدی و دیگه سراسری خبری نیست.
      جدی میگید؟! من فرض رو بر این گذاشته بودم ک بشه عوض کرد. پس هیچی دیگ

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      من همیشه گفتم اینجا
      اببینید من تا حد زیادی انعطاف پذیرم! چی بشه که از ی شغلی بدم بیاد (مثل پزشکی) بین این دو تا تقریبا یکسانم ولی خب تو این اوضاع آدم ب اولین چیزی ک فکر میکنه درآمده!! خیلی از دوستان گفتن علاقه ولی اگ ب علاقه بود من میرفتم فیزیوتراپی!! گاهی آدم باید ببینه جامعه چ جایی براش باز میکنه. خوشبختانه یا متاسفانه من اول دندون پردیس رو زدم. تا ببینیم چی پیش میاد...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز تحصیلات تو ایران ارزش نداره واسش پول بدی
      برو دارو و به فکر خانوادت هم باش

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      من همیشه گفتم اینجا
      سلام
      منظورت از حرفای بیهوده اینه که این حرفایی که میزنن (کمردرد و آسیب مچ دست و...)واقعیت ندارن؟

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samira-t نمایش پست ها
      سلام
      منظورت از حرفای بیهوده اینه که این حرفایی که میزنن (کمردرد و آسیب مچ دست و...)واقعیت ندارن؟
      نه به این حدی که بولدش کردن
      قرار نی وزنه سنگین بلند کنن که

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جدی میگید؟! من فرض رو بر این گذاشته بودم ک بشه عوض کرد. پس هیچی دیگ
      بله دیگ هرچی اووردی به تغیبرش فکر نکن...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)