خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دارم سکته میکنم، چه خاکی تو سرم بریزم حالا

من امسال بعد از سه سال دوباره کنکور ریاضی دادم. دیپلمم تجربی بودم. رتبمم خوب شد. ولی درس زیست پیش رو پاس نکرده بودم. امروز رفتم امتحان دادم ۹ میگیرم دقیق. چیکار کنم بچه ها؟ ینی دیگه نمیتونم برم دانشگاه. بخدا گریم بند نمیاد. کسی قانونی چیزی میدونه. در ضمن نمیشه تک ماده کنم چون فیزیک رو قبلا تک ماده کردم. ینی دانشگا پر؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش شرایطت رو کامل توصیح بده (چند سالته و تاریخ اخذ دیپلم و ...) و برو نظام وظیفه و اینا و پرس و جو کن. حتما یه راهی هست که دورش بزنی نگران نباش. فقط همونطور که گفتم حتما دنبالش باش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب امتحانش نهایی بوده؟
      اگه نبوده خب راحت تره ک پیگیری کنی تو نمره ات صرف نظر کنن ی کم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعضی دانشگاها مرخصی تحصیلی رد میکنن فک کنم.. مثلا دانشگاه خودم برای اونایی ک بعضی درسا رو افتاده بودن ، از ترم بهمن ثبت نامشون کرد...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis775 نمایش پست ها
      من امسال بعد از سه سال دوباره کنکور ریاضی دادم. دیپلمم تجربی بودم. رتبمم خوب شد. ولی درس زیست پیش رو پاس نکرده بودم. امروز رفتم امتحان دادم ۹ میگیرم دقیق. چیکار کنم بچه ها؟ ینی دیگه نمیتونم برم دانشگاه. بخدا گریم بند نمیاد. کسی قانونی چیزی میدونه. در ضمن نمیشه تک ماده کنم چون فیزیک رو قبلا تک ماده کردم. ینی دانشگا پر؟
      یه راهی هست قبلا دیدم یکی از دوستانم این کارو کرده ولی باید بازم سوال کنی
      از مدرسه و دانشگاه باید نامه بگیری ببری آموزش پرورش اگر اونجا موافقت کنن تعهد میدی که تا بهمن این درسو پاس کنی بعد نامه اموزش پرورشو می بری دانشگاه ثبت نامت کنه
      مراحل دقیقشو یادم نیست ولی همچین راهی هست حتما سوال کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن