خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 71
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ارزش پول بیشتر رو داره دوجلدی؟یا همون تک جلدی اوکیه و کیفیت لازم رو داره

2. Top | #32
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا مولف گفته فرقی ندارن از نظر درسنامه و نکات فقط تستاش کمتره چرا اینقدر حساسی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوستانی که شیمی مبتکران رو دارن میشه راهنمایی کنن که دقیقا سری دوجلدی چه چیزی بیشتر از تک جلدی داره؟؟ فقط نستهای دوجلدی بیشتره یا اینکه آزمون و تستهای ویژه و اینجور چیزا رو داره که تک جلدی نداره؟ در مورد نکات چی؟درسنامه ها که خود مولف گفته یکسانه ولی نکات توی تستها هم یکی هست؟و کدامیک رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون
      ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      والا مولف گفته فرقی ندارن از نظر درسنامه و نکات فقط تستاش کمتره چرا اینقدر حساسی؟
      اره منم ویدیوشونو دیدم ولی یکی از دوستام کتاب دوجلدی داره میگه دو جلدی آزمون و تستهای دسا و مندلیف داره ولی تک جلدی نداره نکاتشم میگه کامل نیست چون تستهای چالشی نداره که نکات اون تستها رو تو پاسخ نامه اش داشته باشه میخواستم ببینم درسته؟کتابفروشی رفتم مقایسه کنم نداشتن

4. Top | #34
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آزمون که نداره
      ولی تستای مندلیف که دوجلدی هم هم نداره همچین تستایی
      اره منم ویدیوشونو دیدم ولی یکی از دوستام کتاب دوجلدی داره میگه دو جلدی آزمون و تستهای دسا و مندلیف داره ولی تک جلدی نداره نکاتشم میگه کامل نیست چون تستهای چالشی نداره که نکات اون تستها رو تو پاسخ نامه اش داشته باشه میخواستم ببینم درسته؟کتابفروشی رفتم مقایسه کنم نداشتن
      ...

5. Top | #35
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم پول حروم کردنه اگه دوجلدی بگیری بعد علامت دارا کار کنی فقط
      ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      به نظرم پول حروم کردنه اگه دوجلدی بگیری بعد علامت دارا کار کنی فقط
      خیلی ممنون

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دو جلدی حجم بسیار زیادی داره و تعداد تستش مافوق باور هستش ، یهو میبینی برای یه فصل 700 ، 800 تست داره ( اما در تک جلدی ، برای همون فصل 300 ، 400 تست گلچین شده موجوده)
      سطح تست ها هم انچنان نوسان ندارن و در یک تعادل ان
      در کل من استفاده از کتاب های اقای بازرگان رو فقط برای درسنامه مناسب میبینم...( نظر و سلیقه شخصی)

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      من دو جلدی دارم همون تک جلدی رو بگیری خیلی بهتره فوق العاده تستاش زیاده و یه جاهایی زیادی از کنکور دور میشه(البته خودشم اعتراف میکنه)
      تستای مندلیف نمیدونم من که ندیدم ولی هر فصل مثلا هر 8 صفحه از 13 صفحه از کتاب یه آزمون داره 20 سوالی آخر فصلم جامع 35 سوالی
      کلا خیلی افراط کرده مثلا اگه یادم باشه شاید به اندازه شیمی پایه خیلی سبز تو فصل دو یازدهم تست داده(البته 300 یا 400 تا کمتر ولی...)تهشم تو اینجور جا ها مجبور میشی تستای دسا و وی آی تی رو بزنی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      من دو جلدی دارم همون تک جلدی رو بگیری خیلی بهتره فوق العاده تستاش زیاده و یه جاهایی زیادی از کنکور دور میشه(البته خودشم اعتراف میکنه)
      تستای مندلیف نمیدونم من که ندیدم ولی هر فصل مثلا هر 8 صفحه از 13 صفحه از کتاب یه آزمون داره 20 سوالی آخر فصلم جامع 35 سوالی
      کلا خیلی افراط کرده مثلا اگه یادم باشه شاید به اندازه شیمی پایه خیلی سبز تو فصل دو یازدهم تست داده(البته 300 یا 400 تا کمتر ولی...)تهشم تو اینجور جا ها مجبور میشی تستای دسا و وی آی تی رو بزنی
      امروز کتابا رسید فکر کنم همین تک جلدیش هم زیادیه چه برسه دو جلدی واقعا خیلی کلفته خوف کردم کتابا رو دیدم دوازدهمش 8 سانت کلفتیشه دو جلدیش

11. Top | #41
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که دوجلدی میزنم هرچی میزنم میبینم هیچی نزدمه
      امروز کتابا رسید فکر کنم همین تک جلدیش هم زیادیه چه برسه دو جلدی واقعا خیلی کلفته خوف کردم کتابا رو دیدم دوازدهمش 8 سانت کلفتیشه دو جلدیش
      ...

12. Top | #42
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی اگه چاک بردارم بازم تمومش میکنم چون میدونم اگه اینجا شروع کنم تستای علامت دار بزنم دیگه به بقیه درسا هم سرایت میکنه کلا تعداد تست میاد پایین
      ...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ارزش پول بیشتر رو داره دوجلدی؟یا همون تک جلدی اوکیه و کیفیت لازم رو داره
      نه بابا همون درسنامه همون تست های وی آی تی همون تستهای دسا همون بدون علامتا
      فقط آزمون چکاپا رو حذف کرده به جاش آخر هر فصل یک یا دوتا آزمون جامع داره

در کل فرقی ندارن فقط تک جلدیه جمع و جور تره
      دو جلدی هم برا سال کنکور اصلا توصیه نمیکنم چون وقتتونو به شدت میگیره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      نه بابا همون درسنامه همون تست های وی آی تی همون تستهای دسا همون بدون علامتا
      فقط آزمون چکاپا رو حذف کرده به جاش آخر هر فصل یک یا دوتا آزمون جامع داره

در کل فرقی ندارن فقط تک جلدیه جمع و جور تره
      دو جلدی هم برا سال کنکور اصلا توصیه نمیکنم چون وقتتونو به شدت میگیره
      آره واقعا همین تک جلدیش هم خیلی کلفته پشمام ریخت

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      دقیقا پول اضافی میدی آخرشم فقط وی آی تی و دسا میزنی
      من یازدهم دو جلدیشو دارم فصل دوش ۸۰۰ و خورده ای تست داره
      برا آزمونام فقط وی آی تی و دسا هاشو کار میکنم که یه ۲۰۰ -۳۰۰ تا میشه. در واقع واسه اون ۵۰۰-۶۰۰ تا تستی که نمیزنم دارم پول اضافی میدم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن