خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      من هم که گفتم بیشتر از دوپاراگرافه منظورم این بود که تغییرات کم نیست و زیاده !!!!!! سوال ریاضی که پرسیدی هم دیدم خداییش سخت بود و جوابی که بدست آوردم عدد صحیح نبود و یه چیز عجیب غریبی شد و برای همین ترجیح دادم سکوت کنم در کل اگر حرف من باعث ناراحتی شما شد معذرت می خوام
      نه عزیز، منظورم شما نبودی که رفیقیم همه، گ.و.ر.ب.ا.ب.ا.ی برخیا... ناراحتم نشدم، چیزی نگفتی که موفق باشی

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fisae نمایش پست ها
      شما با ای همه سن چقدر با ادبی
      نه مستقل نیستم، فقط آقای زارع پسر عموی بنده هستن، آقای جوکار هم برادر دوستم... من‌هم بابت این حمایت گسترده از این افراد، حسابی پول دریافت میکنم باشد که برخی آتیش بگیرن
      نظر قبلیت رو توییت کردم تا دوستان با نظر مستقلی مثل نظرت آشنا بشن!این نظرت رو هم بهش اضافه می کنم... مرسی که هستی : دی

بچه ها همین جا کاملا ایراد کتاب ها و درواقع کلاهی که سرمون رفته رو گفتن نیازی به حمایت کورکورانه امثال شما از گاج نیست. خیالت راحت اونا به تو و امثال تو پول نمیدن
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب یه خبر بدم در مورد مقایسه دو کتاب زیست:
      امروز رفتم کتابخونه و با بچه های فارغ پارسال در مورد کتاب های زیست گاج 98 و 99 یه جمع بندی بکنم. جالب بود کتاب های سال به سال ویرایش شده بود و این کتاب مخصوص 99 !!!! پایه تغییرات اعمال نشده بود!!!!

خلاصه صدای ملت هم در اومد و در واقع قبل از اینکه من بهشون بگم و بررسی کنیم متوجه نشده بودن

من که از کتابخونه کتاب های تک درس و دهم و یازدهم جدا رو گرفتم و با همینا جلو می رم. منتظر بررسی بیشتر بچه ها و شخص خود نویسنده هم می مونیم.

پ ن : نوچه ها رو نریزین تو انجمن ها مرسی !!!
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم از کسایی که جلد درسنامه زیست پایه و زیست دوازدهم رو دارن میخونن یا پارسال خوندن ...

به نظر شما خوندن کتاب درسنامه گاج ( چه پایه و چه دوازدهم- نویسنده : آقای زارع) ، قبل از زدن کتاب تست ایشون یا احتمالا زدن تست از کتابی مثل خیلی سبز واجبه یا خیر؟
      اگه لازم نیست و میشه با همون کتب درسی و کتب آموزشی صرفا تست میشه درصد خوبی رو توی زیست کنکور کسب کرد ،خواهشا بگین ...
      چون انصافا هزینه کتاب ها خیلی بالا رفته .... حالا این وسط بخوای دو جلد هم کتاب درسنامه بخری ، خیلی زور داره ...

@Sarbaz khasre
      @Dmz.official
      @mrmk
      @saj8jad
      @Fcbvb
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 10 شهریور 1398 در ساعت 18:53

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

من زیست پایه و دوازدهم میکرو گاج رو خریدم ولی هنوز پست نیاورده برام
      اگر مطمئن بشم که کتاب اصلا ویرایش نشده باشه و مطابق 99 نباشه، صددرصد کتاب رو پس میفرستم و پولم رو پس میگیرم و بجاش میرم خیلی سبز میخرم
      مؤلف کتاب هم غیبش زده کلا (!)

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

من زیست پایه و دوازدهم میکرو گاج رو خریدم ولی هنوز پست نیاورده برام
      اگر مطمئن بشم که کتاب اصلا ویرایش نشده باشه و مطابق 99 نباشه، صددرصد کتاب رو پس میفرستم و پولم رو پس میگیرم و بجاش میرم خیلی سبز میخرم
      مؤلف کتاب هم غیبش زده کلا (!)
      هر سه جلدش روگرفتی؟ ( درسنامه زیست پایه / تست زیست پایه و درسنامه زیست دوازدهم)
      بچه ها گفتن که مثل اینکه کتاب پایه اش ویرایشی نداشته ...
      ولی آیا کتاب درسنامه ی دوازدهمش رو هم ویرایش نکردن ؟( اینو می دونی یا نه ؟)
      راستی یه کتاب هم دیدم داخل گاج مارکت به اسم درسنامه زیست میکرو طلایی که یه کتاب هست به عنوان درسنامه واسه هر سه سال .... و مولفش هم آقای زارعه و روش هم نوشته که مخصوص کنکور 99 هست .... احتمالا کسی نمیدونه که این کتاب هم ویرایش شده یا نه ؟

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      هر سه جلدش روگرفتی؟ ( درسنامه زیست پایه / تست زیست پایه و درسنامه زیست دوازدهم)
      بچه ها گفتن که مثل اینکه کتاب پایه اش ویرایشی نداشته ...
      ولی آیا کتاب درسنامه ی دوازدهمش رو هم ویرایش نکردن ؟( اینو می دونی یا نه ؟)
      راستی یه کتاب هم دیدم داخل گاج مارکت به اسم درسنامه زیست میکرو طلایی که یه کتاب هست به عنوان درسنامه واسه هر سه سال .... و مولفش هم آقای زارعه و روش هم نوشته که مخصوص کنکور 99 هست .... احتمالا کسی نمیدونه که این کتاب هم ویرایش شده یا نه ؟
      خریدم ولی هنوز پست نیاورده بررسی کنم ببینم چی به چیه
      واقعا اگر ویرایش نشده باشه باید کتب رو پس داد
      وقتی میکروش ویرایش نشده میخوای اون ویرایش شده باشه عزیز؟!

8. Top | #53
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا اموزشش مشکلی نداره اگه ویرایش نشده باشه چون وقتی کتاب درسی رو میخونی دیگه میفهمی کجای کتاب اموزش رو نیاز نیست بخونی ولی تست نمیشه بفهمی کدوم رو باید بزنی کدوم رو نزنی
      خریدم ولی هنوز پست نیاورده بررسی کنم ببینم چی به چیه
      واقعا اگر ویرایش نشده باشه باید کتب رو پس داد
      وقتی میکروش ویرایش نشده میخوای اون ویرایش شده باشه عزیز؟!

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hin نمایش پست ها
      خب یه خبر بدم در مورد مقایسه دو کتاب زیست:
      امروز رفتم کتابخونه و با بچه های فارغ پارسال در مورد کتاب های زیست گاج 98 و 99 یه جمع بندی بکنم. جالب بود کتاب های سال به سال ویرایش شده بود و این کتاب مخصوص 99 !!!! پایه تغییرات اعمال نشده بود!!!!

خلاصه صدای ملت هم در اومد و در واقع قبل از اینکه من بهشون بگم و بررسی کنیم متوجه نشده بودن

من که از کتابخونه کتاب های تک درس و دهم و یازدهم جدا رو گرفتم و با همینا جلو می رم. منتظر بررسی بیشتر بچه ها و شخص خود نویسنده هم می مونیم.

پ ن : نوچه ها رو نریزین تو انجمن ها مرسی !!!
      ببین دوست گرامی، نمیدونم اسمتون چیه، کدوم شهر ساکنید، اما در پینوشت پیامتون رسما به بنده توهین کردید! چطوری باید مینوشتم که مثلا مستقل میشد؟ ماشالله همه با پیازداغش دارن مولف رو میکوبن، من اومدم یکم درمورد خوبیاش هم بگم! اگه شما قاضی هستی، باید همه چیزو درنظر بگیری!
      نمیخواستم اینو بنویسم، اصلا قرارنبود دیگه برگردم انجمن و فضای مسمومشو ببینم... اما آقای محترم! تصور من از شما و امثال شما دقیقا مثل یه مترسک کوره که یه چوب دستشه و بهش یه پارچه بسته تا هرجا باد وزید بره سمتش! شما تو این بازه ای که تو انجمن فعالیت داشتی کی به فکر درس بودی؟ آقای زارع برای من خیلی محترم هستن، دقیقا مثل خیلی از آدم های خوب دیگه! کسی مثل شما باعث میشه من بیشتر متوجه خوب بودن ایشون بشم! من حس میکنم شما با خوندن حقایق دردتون میگیره؛ چه کنیم، من رکم عزیز دلم

درضمن ازت تشکر کردم بابت اینکه بدونی کینه ای از کسی به دل نمیگیرم، شاید برام مهم نباشه... این پیام هم برای حسن ختام، من صبح از دوستانم خداحافظی کردم که دیگه نیام انجمن، این پیام هم بابت آخرین پیام

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      یه سوال داشتم از کسایی که جلد درسنامه زیست پایه و زیست دوازدهم رو دارن میخونن یا پارسال خوندن ...

به نظر شما خوندن کتاب درسنامه گاج ( چه پایه و چه دوازدهم- نویسنده : آقای زارع) ، قبل از زدن کتاب تست ایشون یا احتمالا زدن تست از کتابی مثل خیلی سبز واجبه یا خیر؟
      اگه لازم نیست و میشه با همون کتب درسی و کتب آموزشی صرفا تست میشه درصد خوبی رو توی زیست کنکور کسب کرد ،خواهشا بگین ...
      چون انصافا هزینه کتاب ها خیلی بالا رفته .... حالا این وسط بخوای دو جلد هم کتاب درسنامه بخری ، خیلی زور داره ...

@Sarbaz khasre
      @Dmz.official
      @mrmk
      @saj8jad
      @Fcbvb
      درسنامه میکرو یه ویژگیه خیلی خوب داره اینکه نکات ترکیبیه درس هارو با عنوانه انچه خواهید خواند و انچه گذشت میخونی!
      خیلی خوبه این
      ولی خب ویرایش نشده کتابش

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      بنده ترجیح میدم دزد باشم تا بدون داشتن اطلاعات کافی و دونستن اتفاقات دیگران رو قضاوت کنم و بهشون تهمت بزنم. دلیل اینکه جوابی هم به شما و دیگران در اینجا ندادم همین بود و توضیحات لازم رو از طریق کانال‌های مربوط به خودم میدم. اما در کل خیالتون راحت باشه که ما اینقدر عاقل هستیم که بفهمیم در درسی مثل زیست و با این حجم تغییرات، نمیشه کتاب قدیمی رو به‌عنوان کتاب جدید فروخت و اگه پیام‌های قدیمی‌تر من هم خونده بشه کاملاً مشخصه که ما همچین قصدی نداشتیم و کتاب رو ویرایش کرده بودیم.
      موفق باشید.
      خیلی جالبه که من رو به نداشتن اطلاعات کافی متهم میکنید و میگید تهمت میزنم (!)
      تمایل دارید از تک تک موارد تغییر نکرده
      کتاب زیست پایه درسنامه و تست ویژه کنکور 99 عکس براتون ارسال کنم بزارم اینجا تا مشخصه بشه من راست میگم یا دروغ؟!
      این رفتار شما مصداق مظلوم نمایی کردن هسش و ایضا پاک کردن صورت مسئله اصلی
      شما اکثر تصاویر کتب رو تغییر نداید، مطالب و جدول هایی که حذف شدن هنوز تو کتابتون هست
      ساختار و جمله بندی های کتاب رو مطابق با کتب درسی کنکور 99 ویرایش نکردید

یک مورد ، دو مورد نیست که بگیم از دست شما در رفته و ویرایش نشده باقی موارد چی؟! به قول دوستان مستندا صحبت کنید نه اینکه به کانال و صفحات مجازی خودتون ارجاع بدید!
      من با شخص شما یا انتشارات گاج هیچ مشکلی ندارم، ولی شما در گفتارتون صادق نیستید و کتابتون ویرایش نشده یا اگر هم ویرایش شده مختصرا و خیلی سطحی ویرایش شده چون حذفیات کتاب درسی رو داره

--------- بعضی از نمونه مستندات ---------
      ــ کتاب میکرو درسنامه های زیست پایه کنکور (ویژه کنکور 99) :
      • صفحه 10 » تصویر دوم، مهاجرت پروانه مونارک و توضیحات سه نسل پی در پی حذف نشده
      • صفحه 14 » تصویر سطوح حیات و توضیحات متن بروز رسانی نشده
      • صفحه 37 » تصویر پایین صفحه و توضیحات مربوطه حذف نشده
      • صفحه 40 » عدم بروز رسانی تصاویر انوع بافت پوشی مطابق تصاویر جدید کتاب درسی
      • صفحه 242 » جدول و توضیحات حذف نشده
      و ...
      ــ کتاب تست میکرو زیست پایه (ویژه کنکور 99) :
      • تست 107 تصویرش از کتاب حذف شده ولی تست حذف نشده
      • تست 121 و 122 و 126 و 162 و ... تصویر کتاب عوض شده ولی شما تصویر کتاب رو تغییر ندادید
      • تصاویر چرخه تنفس پرنده از کتاب حذف شده ولی تست های 582 و 585 و 589 حذف نشدن
      و ...

ویرایش توسط saj8jad : 11 شهریور 1398 در ساعت 18:35

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

...

به هر حال یا خودشون مقصر هستن یا انتشارات.
      و اگه انتشارات مقصر هست و نمیگن باز هم مقصر هستن.
      در هر صورت راه درست مشخص هست شفاف سازی و صادق بودن با خریداران.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)