خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینطور که معلومه ویرایش نشده.بنظرتون پاسخگوی کنکور ۹۹ هست؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه تغییر نداشته چرا قیمتش ۳۰ هزار تومان گرون شده؟ ******** های مفت خور

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @Fcbvb @saj8jad @Dmz.official @ehsan7777777 @mrmk @nirvanaa
      گفتم همتونو تگ کنم که مطلع بشید
      من زیست پایه میکرو ۹۸هردو جلدشو دارم (آموزش و تست) ، خب همونطور که میدونید کتاب درسی زیست دهم کنکور ۹۸ نسبت به ۹۹ تغییر کرده ولی یازدهم تغییر زیادی نداشته ، خب حالا که چیاینارو خودتونم میدونید
      من به جای این که میکرو پایه زیست کنکور ۹۹ رو بگیرم ، رفتم کتاب زیست دهم میکرو برای کنکور ۹۹ رو پیدا کردم و گرفتم ، و توی اون تغییرات به طور کامل اعمال شده ، با کتاب زیست پایه ۹۸ مقایسه کردم!
      اما اینطور که معلومه گویا زیست پایه میکرو ۹۹ به جز اضافه شدن تست های کنکور ۹۸ فرقی نکرده علی رغم اینکه کتاب درسی دهم تغییرات داشته ، من احتمال میدم که مشکل از انتشارات گاج بوده و اونجا اشتباهی رخ داده
      @حمید رضا زارع آیا درست میگم آقای زارع؟!
      ویرایش توسط _POORYA_ : 09 شهریور 1398 در ساعت 17:06

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      من زیست پایه میکرو ۹۸هردو جلدشو دارم (آموزش و تست) ، خب همونطور که میدونید کتاب درسی زیست دهم کنکور ۹۸ نسبت به ۹۹ تغییر کرده ولی یازدهم تغییر زیادی نداشته ، خب حالا که چیاینارو خودتونم میدونید
      من به جای این که میکرو پایه زیست کنکور ۹۹ رو بگیرم ، رفتم کتاب زیست دهم میکرو برای کنکور ۹۹ رو پیدا کردم و گرفتم ، و توی اون تغییرات به طور کامل اعمال شده ، با کتاب زیست پایه ۹۸ مقایسه کردم!
      اما اینطور که معلومه گویا زیست پایه میکرو ۹۹ به جز اضافه شدن تست های کنکور ۹۸ فرقی نکرده علی رغم اینکه کتاب درسی دهم تغییرات داشته ، من احتمال میدم که مشکل از انتشارات گاج بوده و اونجا اشتباهی رخ داده
      اخه اشتباه تا این حد؟قیمت و جلد رو که سریع بلد بودند عوض کنن محتوا نه؟مگه ویراستار نداره یا خود نویسنده قبل چاپ بازبینی کنه؟
      الان تکلیف همه کسایی که کتاب جدید به هوای تغییرات خریدن چیه؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

اخه اشتباه تا این حد؟قیمت و جلد رو که سریع بلد بودند عوض کنن محتوا نه؟مگه ویراستار نداره یا خود نویسنده قبل چاپ بازبینی کنه؟
      الان تکلیف همه کسایی که کتاب جدید به هوای تغییرات خریدن چیه؟
      جدا قبول دارم که اشتباه بزرگیه
      برای اطمینان هم میتونم عکس اون صفحه هارو بفرستم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جدا قبول دارم که اشتباه بزرگیه
      برای اطمینان هم میتونم عکس اون صفحه هارو بفرستم
      ممنون میشم عکس صفحاتی که تو پایه تغغیر نکرده تو کتاب تکی تغغیر کرده بزارید بعد واسه شما چاپ 97 دیگه؟اخه میگن کتاب ها واسه کنکور 1400 دوباره تغییر میکنند اگه اطلاعی دارید بگید لطفا
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

ممنون میشم عکس صفحاتی که تو پایه تغغیر نکرده تو کتاب تکی تغغیر کرده بزارید بعد واسه شما چاپ 97 دیگه؟اخه میگن کتاب ها واسه کنکور 1400 دوباره تغییر میکنند اگه اطلاعی دارید بگید لطفا
      تغییرات نسبتا زیاده نمیتونم همشونو بذارم ، میتونم عکس اون تغییراتی که تو این تاپیک گذاشته شده رو بذارم که ببینید تغییرات اعمال شده مثل حذف چرخه تنفس پرندگان
      کتاب من چاپ ۹۶ هستش مطابق با زیست دهم ۹۶ که برای کنکور ۹۹ مناسبه
      ببینید کتاب دهم ۹۷ که برای کنکور ۱۴۰۰ اومده و نسبت به دهم ۹۶ تغییر خاصی نداشته و کتب کنکور ۹۹ برای ۱۴۰۰ مناسب هستند

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

جدی ؟! اگه اونجا اعمال شده که مشکل از گاج هست . من تماس می گیرم باهاشون ببینم چی می گن ...
      داداش فقط یک سوال از کجا تهیه کردی کتاب های سال به سال رو ؟! من دو روز پیش انقلاب بودم کسی نداشت

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      جدی ؟! اگه اونجا اعمال شده که مشکل از گاج هست . من تماس می گیرم باهاشون ببینم چی می گن ...
      داداش فقط یک سوال از کجا تهیه کردی کتاب های سال به سال رو ؟! من دو روز پیش انقلاب بودم کسی نداشت
      آره نیستش چون اونایی که این کتابو دارن امسال کنکور دارن ، من خوش شانس بودم
      تو همین انجمن یکی کتاباشو برای فروش گذاشته بود که زیست میکرو ۱۰ هم بود

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره نیستش چون اونایی که این کتابو دارن امسال کنکور دارن ، من خوش شانس بودم
      تو همین انجمن یکی کتاباشو برای فروش گذاشته بود که زیست میکرو ۱۰ هم بود
      عجب آخه مگه چسبودن دوتا کتاب به هم چقدر سخت بوده که پایه با سال به سال فرق داره ! باید برم گاج کتاب رو از عرض تحویلشون بدم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جالب اینجاست که نویسنده این کتاب که با نام کاربری و عنوان مشخص و بولد شده و رنگی در همین انجمن حضور داره توی این یکی دو روز اخیر یا این همه منشن جواب دانش اموزان رو نداده. اینکه گاج اشتباه کرده یا کوتاهی آقای نویسنده بوده؟ در هر صورت هم به اسم نویسنده و هم به اسم انتشارات نوشته می شه!
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیخیال دوستان... ببینید من اصلا نقدی به انتشارات گاج ندارم، خب اگه تغییر هم نکرده بخاطر قیمت کاغذ افزایش قیمتش قابل توجیهه، درضمن فرق زیادی نداره شما چاپ جدید بخونید یا چاپ قدیمی، فوقش دو تا پاراگراف تغییر کردن که با خوندن pdf خود کتاب میتونید متوجه شید که اونقدراهم نکته خیز نیستن (البته نمیگم همشون اینطورن ولی بیشترشون اینطورن) یعنی شما اگه تغییرات رو جدی نگیری درصد زیستتون از۱۰۰ میشه ۱۰ ؟! نمی‌خوام توهین کنم‌ها، من‌هم دارم نظر خودمو می‌نویسم... ولی جدای از این بحث‌ها ، همه اینا بهونه‌است که از درس دور شیم، فضای انجمن کنکور طوری شده بیشتر منحرف کننده‌است تا کمک کننده!!!
      به هرحال من و خیلی از دیگران بی طرف میدونیم آقای زارع فقط به فکر درامد نیست و دلسوزانه این مجموعه ر‌و تالیف کرده، دور از انصافه بخاطر چند مشکل جزئی ایشون و انتشارات گاج رو بخوایم بکوبیم!!!!
      درضمن بگم، کاملا مستقلانه این کامنتو نوشتم، اصلا مضحک به نظر میاد اگه مستقل نباشه!!!
      موفق باشید!

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نکته جالب این موضوع اینه که
      مؤلف کتاب جناب زارع باید پاسخگو باشند و در این مورد رفع ابهام کنند
      چرا روی کتاب هاتون میزنید
      ویرایش مطابق کنکور 99 (ویژه کنکور 99) ولی در واقع ویرایش کتاب هاتون در حد الصاق سوالات داخل و خارج کنکور 98 به انتهای کتاب هاتون هستش؟!
      تکلیف کسانی که به حرف شما اعتماد کردند چیست؟
      خب خیلی راحت میگفتید ویرایش نکردیم ، چاپ قبلش رو بچه ها میخریدن تا n برابر هزینه هم نکنن (!)

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fisae نمایش پست ها
      بیخیال دوستان... ببینید من اصلا نقدی به انتشارات گاج ندارم، خب اگه تغییر هم نکرده بخاطر قیمت کاغذ افزایش قیمتش قابل توجیهه، درضمن فرق زیادی نداره شما چاپ جدید بخونید یا چاپ قدیمی، فوقش دو تا پاراگراف تغییر کردن که با خوندن pdf خود کتاب میتونید متوجه شید که اونقدراهم نکته خیز نیستن (البته نمیگم همشون اینطورن ولی بیشترشون اینطورن) یعنی شما اگه تغییرات رو جدی نگیری درصد زیستتون از۱۰۰ میشه ۱۰ ؟! نمی‌خوام توهین کنم‌ها، من‌هم دارم نظر خودمو می‌نویسم... ولی جدای از این بحث‌ها ، همه اینا بهونه‌است که از درس دور شیم، فضای انجمن کنکور طوری شده بیشتر منحرف کننده‌است تا کمک کننده!!!
      به هرحال من و خیلی از دیگران بی طرف میدونیم آقای زارع فقط به فکر درامد نیست و دلسوزانه این مجموعه ر‌و تالیف کرده، دور از انصافه بخاطر چند مشکل جزئی ایشون و انتشارات گاج رو بخوایم بکوبیم!!!!
      درضمن بگم، کاملا مستقلانه این کامنتو نوشتم، اصلا مضحک به نظر میاد اگه مستقل نباشه!!!
      موفق باشید!
      اصولا بی طرفی و استقلال نظر، کیلو کیلو در این کامنت موج میزنه عزیز (!)
      موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اصولا بی طرفی و استقلال نظر، کیلو کیلو در این کامنت موج میزنه عزیز (!)
      موفق باشید
      خوشحالم حداقل بررسیش کردی!
      بیان حقیقت اصلا مصداق طرفداری نیست! شما اگه دقت کنی همین پارسال بعضیا رسما میمردن برای آقای زارع اما حالا طوفان یلیسم راه افتاده و داره گردباد میشه! خب اصلا این اعتراضات وارد نیست! من یه کتاب رمان 400 صفحه ای الان بگیرم ، نسبت به سال بعد شاید 30 درصد افزایش قیمت داشته باشه! حق هم داره، مشکل از بالاست نه از ناشر... قیمت کاغذ رسما روزانه داره افزایش میابه، اینم ببینید که گاج همیشه تخفیف رو کتاباش داره! این دیگه طرفداری کردن نیست، همه میبینیم! دقیقا چیزی که خیلی از انتشارات دیگه (اسمشو نمیبرم، قصد بدگویی از اینهارو هم ندارم گفته باشم) ندارن! درضمن من خودم پدرم بازنشسته هستش، کلا چیزی که دستمون میمونه یه تومن به زور بشه! من خودم بخاطر قیمت بالای کتاب نتونستم همون پارسالش هم این کتابو بگیرم؛ اما قرار نیست بیام یه آدم رو تخریب کنم بخاطر خودم! آقا واقعتشو بگم، ذهنی که آلوده میشه، نه با حرف یه نفر، با حرف n نفر هم پاک نمیشه؛ خلاص...
      موفق باشید!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)