خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکوری های ۹۹ لطفا بیان

سلام دوستان
      لطفا اونایی که میدونن راهنمایی کنن
      کنکوری های ۹۸ که‌ امسال دوازدهم بودن و الان قصد موندن واسه کنکور ۹۹ دارن شنیدم که باید کتاباشو تغییر بدن
      کسایی که بررسی کردن باید چه کتابایی رو تغییر بدیم و طبق کنکور ۹۹ بگیریم؟؟
      لطفا جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین مشکلو دارم ینی چاپ چه سالی باید باشه کتابامون ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دینی رو حتما تغییر بده
      از بابت این مطمئنم
      زیست هم که دیگه شک نکن
      فیزیک “شنیدم” که تغییر نکرده. مطمئن نیستم
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lili.9779.lili نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کنکوری های ۹۸ که‌ امسال دوازدهم بودن و الان قصد موندن واسه کنکور ۹۹ دارن شنیدم که باید کتاباشو تغییر بدن
      لطفا جواب بدید
      سلام.زیست تغییراتش زیاد بوده.شیمی هم چندجا تغییر کرده.ریاضی و فیزیک خیلی جزئی بوده.فارسی و دینی مثل اینکه اضافه شده به مطالب کتاب.زبان هم تغییر خاصی نکرده.اگه میخواین تغییراتو وارد کتاب کنین که هیچی ولی اگه میخواین بخرین جدیدشو کار بصرفه تر اینه که کل کتابای دهم رو یه جا بخرین پکشو.پکش200تومنه تکی 30هزار تومن.
      البته اینا درمورد کتابای درسی بود.
      کتابای کمک درسی هم باید ببینین که بودجتون تا چه حد یاری میکنه.اگه مثلا مشکلی ندارین که دوباره 2الی3 میلیون خرج کتاب کنین همشو جدید بخرین(چون مثلا با اینکه کتاب فیزیک تغییری نداشته اما خیلی سبز تو چاپ 99 یه سری تستارو تغییر داده و بخشیش رو که با کنکور98 همخوانی نداشته رو حذف کرده،البته بخشیش هم مربوط به بازاریابیه) غیر از کتابی که دیگ هیچ تغییری نکرده مثل قرابت سبطی.
      اما اگر هزینش براتون مهمه بهترین کار اینه که قشنگ وقت بزارین بررسی کنین که اون تغییراتی که کرده ارزش اینو داره که چاپ جدید بخرین یا خودتون میتونین اون تغییراتو اعمال کنین.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Psycho نمایش پست ها
      سلام.زیست تغییراتش زیاد بوده.شیمی هم چندجا تغییر کرده.ریاضی و فیزیک خیلی جزئی بوده.فارسی و دینی مثل اینکه اضافه شده به مطالب کتاب.زبان هم تغییر خاصی نکرده.اگه میخواین تغییراتو وارد کتاب کنین که هیچی ولی اگه میخواین بخرین جدیدشو کار بصرفه تر اینه که کل کتابای دهم رو یه جا بخرین پکشو.پکش200تومنه تکی 30هزار تومن.
      البته اینا درمورد کتابای درسی بود.
      کتابای کمک درسی هم باید ببینین که بودجتون تا چه حد یاری میکنه.اگه مثلا مشکلی ندارین که دوباره 2الی3 میلیون خرج کتاب کنین همشو جدید بخرین(چون مثلا با اینکه کتاب فیزیک تغییری نداشته اما خیلی سبز تو چاپ 99 یه سری تستارو تغییر داده و بخشیش رو که با کنکور98 همخوانی نداشته رو حذف کرده،البته بخشیش هم مربوط به بازاریابیه) غیر از کتابی که دیگ هیچ تغییری نکرده مثل قرابت سبطی.
      اما اگر هزینش براتون مهمه بهترین کار اینه که قشنگ وقت بزارین بررسی کنین که اون تغییراتی که کرده ارزش اینو داره که چاپ جدید بخرین یا خودتون میتونین اون تغییراتو اعمال کنین.
      سلام زیست و دینی که میفرمایید کدوم پایه ها؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کتابا تغییر کرده چرا درحال حاضر برنامه راهبردی طی سال قلم چی که توی سایته مثلا بودجه بندی زیست پایه اش بر طبق کتابای تغییر کرده نیست ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب حالا مثلا اگه بخوام تطابق بدم باید با کتابای چاپ چه سالی تطابق بدم ؟؟ ما زیست سال اولمون سال ۹۵ چاپ شده با زیست سال ۹۶ مقایسه کنم؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      لطفا جواب بدید
      سلام اصلا نترسید کتابا هیچ تغییری نکردن مثلا امسال کنکور ۹۹ هستش و زیست چاپ ۹۶ رو بایدخوند من کتاب زیست چاپ ۹۶ رو نگاه کردم خیلی تغییرات بسیار جزیی بود در حد شکل هیچ مشکلی نیست همون کتابای خودتونو بخونید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      لطفا جواب بدید
      سلام اصلا نترسید کتابا هیچ تغییری نکردن مثلا امسال کنکور ۹۹ هستش و زیست چاپ ۹۶ رو بایدخوند من کتاب زیست چاپ ۹۶ رو نگاه کردم خیلی تغییرات بسیار جزیی بود در حد شکل هیچ مشکلی نیست همون کتابای خودتونو بخونید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad1398 نمایش پست ها
      سلام زیست و دینی که میفرمایید کدوم پایه ها؟
      از تعداد صفحه ها مشخصه.مثلا دینی دهم چاپ95 143صفحه است اما چاپ96 شده 152 صفحه.میتونین با pdf کتابای سالای مختلف رو مقایسه کنین.
      یا مثلا زیست دهم چاپ95 بعضی صفحاتش توی چاپ96 خیلی خلاصه شده یا مثلا نصف صفحه رو پاک کردن.توی دوازدهم هم بعضی جاها قیدا عوض شدن که خیلی خطرناکه و حتما باید تطبیق بدین.
      خب حالا مثلا اگه بخوام تطابق بدم باید با کتابای چاپ چه سالی تطابق بدم ؟؟ ما زیست سال اولمون سال ۹۵ چاپ شده با زیست سال ۹۶ مقایسه کنم؟؟؟
      بله.شما کتابی که دستتونه دهم-چاپ95ه یازدهم96 و دوازدهم97 باید با کتابای دهم96 یازدهم97 و دوازدهم 98 تطبیق بدین.pdf کتابارو هم میتونین از سایت تالیف کتب درسی دانلود کنین.
      اگه کتابا تغییر کرده چرا درحال حاضر برنامه راهبردی طی سال قلم چی که توی سایته مثلا بودجه بندی زیست پایه اش بر طبق کتابای تغییر کرده نیست ؟؟؟
      سلام.من الان چک کردم برنامه آزمون 19 مهر رو بر اساس کتابای چاپ جدیده صفحات.زیست پایه:فصل 1+کل گوارش میاد نوشته شده ص1تا38 که توی چاپ96 آخر گوارش میشه.اما چاپ95 آخر گوارش میشه ص46.
      zist1.png
      ویرایش توسط Dr.Psycho : 09 شهریور 1398 در ساعت 22:27

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      zist.png

توی این تصویر یکی از تغییرات کاملا مشخصه.
      چاپ95:متن با تصویر نمیخونه و توی تصویر، اتم پایین ترین سطح حیات کشیده شده.
      چاپ96:این مشکل تصحیح شده و یاخته پایین ترین سطح حیاته مطابق با متن.
      همونطور که بالاترم گفتم حتما لازم نیست کتاب چاپ جدید بخرین اما تغییرات رو اعمال کنین تا بعدا با مشکل مواجه نشین.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر
      ویرایش توسط Dr.Psycho : 09 شهریور 1398 در ساعت 22:26

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      زیست خیلی تغییر کرده حتما از کتاب های درسی جدید استفاده کنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز در زیست تغییراتی در دهم و یازدهم وحود داشته ولی دوازدهم نه فقط دوازدهم اصلاح شده شیمی یع چندجا خیلی ریز اضافه شده ریاضی و فیزیکم فکر کنم اصلا تغییری نداشته
      فارسی ترتیب دروس و یکم تو تمریناش تغییر داشته عربی یه سری حذفیات تو دهم داره و یک تمرین به هر درس دوازدهم اضافه شده دینی دهم کلی روایت و آیه اضافه شده ولی یازدهم و دوازدهم خیلی کم تغییر کرده و زبان رو هم ندیدم ولی فکر کنم اصلا تغییر زیادی داشته باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن