خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشاوره

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاوره

سلام دوستان عزیز!کسی پایه هست که با هم یه مشاور توپ بگیریم؟؟؟و با هم دیگه کار کنیم؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز!کسی پایه هست که با هم یه مشاور توپ بگیریم؟؟؟و با هم دیگه کار کنیم؟؟
      مشاور کیه؟
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      من امسال سال چهرم ریاضی هستم و قصد دارم سال بعد بعد از دادن کنکور برای ادامه تحصیل به آلمان بروم.
      همین موضوع باعث شده تا من خیلی گیج بشم. چون احتمال رفتن من 90 درصد هستش ولی برای همون 10 درصد هم من خیییلی دو دل شدم که کنکور رو خوب بدم یا بیشتر به کار های رفتنم مثل خوندن آلمانی (چون سفارت برای کالجی که من می خوام برم مدرک بالایی می خواد) و کارهای دیگه که خیلی وقت گیرند.
      برای پذیرش کالج من اصلا به رتبه ی خوبی برای کنکور نیاز ندارم (فقط قبولی کافیه). من درس هام خوبه و معدلم هم 19 هستش. ولی هیچ اشتیاق و میلی برای کنکور ندارم!!
      حالا به نظر شما من چیکار کنم ؟ مدرسمون گیر داده و به زور برامون کلاس کنکور گذاشته. به نظر شما برم کلاس هارو ؟
      من می خوام کنکور رو امسال خوب بدم (نمی گم عالی) . چه جوری باید برنامه ریزی کنم که هم بتونم آلمانی بخونم (که خیییلی وقت گیر هم هست) و هم بتونم برای کنکور آماده بشم؟
      راستی کلاس هایی که مدرسه برامون گذاشته به نظز من خیلی وقت گیره(تو روزهای تعطیل هم هست). و من هم آدمی هستم که کلا از روی کتاب تست بهتر می تونم پیش برم تا با معلم هایی که ازشون خوشم هم نیاد!!
      البته خودتون هم که مزیت های تخصیل در آلمان رو می دونید . (من می خوام رشته هوا فضا دانشگاه مونیخ برم) آلمانی ها بر عکس ما ورود به دانشگاه رو خیلی آسون می گیرن ولی بیرون اومدن ازش خیییلی مشکله!!
      تو رو خدا یه نفر منو راهنمایی کنه. می ترسم آخرش به هیچکدوم نرسم و سرم بی کلاه بمونه! اگه کسی تجربه داره بگه .
      ممنون.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هستم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دلم میخواد هم سطح باشیم!!کسی هست معدلش پایین باشه اما انگیزش بالا؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.mousavifar نمایش پست ها
      سلام.
      من امسال سال چهرم ریاضی هستم و قصد دارم سال بعد بعد از دادن کنکور برای ادامه تحصیل به آلمان بروم.
      همین موضوع باعث شده تا من خیلی گیج بشم. چون احتمال رفتن من 90 درصد هستش ولی برای همون 10 درصد هم من خیییلی دو دل شدم که کنکور رو خوب بدم یا بیشتر به کار های رفتنم مثل خوندن آلمانی (چون سفارت برای کالجی که من می خوام برم مدرک بالایی می خواد) و کارهای دیگه که خیلی وقت گیرند.
      برای پذیرش کالج من اصلا به رتبه ی خوبی برای کنکور نیاز ندارم (فقط قبولی کافیه). من درس هام خوبه و معدلم هم 19 هستش. ولی هیچ اشتیاق و میلی برای کنکور ندارم!!
      حالا به نظر شما من چیکار کنم ؟ مدرسمون گیر داده و به زور برامون کلاس کنکور گذاشته. به نظر شما برم کلاس هارو ؟
      من می خوام کنکور رو امسال خوب بدم (نمی گم عالی) . چه جوری باید برنامه ریزی کنم که هم بتونم آلمانی بخونم (که خیییلی وقت گیر هم هست) و هم بتونم برای کنکور آماده بشم؟
      راستی کلاس هایی که مدرسه برامون گذاشته به نظز من خیلی وقت گیره(تو روزهای تعطیل هم هست). و من هم آدمی هستم که کلا از روی کتاب تست بهتر می تونم پیش برم تا با معلم هایی که ازشون خوشم هم نیاد!!
      البته خودتون هم که مزیت های تخصیل در آلمان رو می دونید . (من می خوام رشته هوا فضا دانشگاه مونیخ برم) آلمانی ها بر عکس ما ورود به دانشگاه رو خیلی آسون می گیرن ولی بیرون اومدن ازش خیییلی مشکله!!
      تو رو خدا یه نفر منو راهنمایی کنه. می ترسم آخرش به هیچکدوم نرسم و سرم بی کلاه بمونه! اگه کسی تجربه داره بگه .
      ممنون.
      تجربه مثل شما رو شاید کمتر کسی داشته باشه بیشتر میتونیم هم فکری کنیم!!!!! ب نظرم شما همون طور ک خودتونم گفتید بشینید درس هارو خودتون از رو کتاب ها بخونید و وقتی که میخواید تو کلاس تلف کنید برای کارای اقامت و زبانتون صرف کنید چون این جور ک معلومه عزمتون برای رفتن خیلی جدیه___همون طور که خودتون هم گفتید برای پذیرش کالج زیاد رتبه خوبی نیاز نداریدو مطمئنا با صرف زمان متوسط روزی 3_5 ساعت میتونید به قبولی برسید همون طور ک میدونید تو رشته شما قبولی برعکس رشته تجربی خیلی راحت تر شده!!! امیدوارم هدفی رو ک پیش گرفتید با موفقیت تمومش کنید!!!

فعلن ...!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن