خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع انگلیسی

سلام.افرادی که منبع زبان خیلی سبز یا مبتکران یا گاج استفاده کردن یک نقد درباره این سه کتاب می خواستم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سبز و مبتکران(شهاب) خیلی سنگینن و بیشتر برای تخصصی بهترن گاج باز بهتره برای سه رشته اصلی

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب گاج رو ندیدم. کتاب آقای اناری خیلی خیلی کتاب خوبیه برای پایه یه بخش مرور داره همونطور که روی جلد کتاب زده! یعنی این بخش برای کسی که پایه رو یکبار خوب نخونده نمی تونه جواب گو باشه. من کتاب پایه خیلی سبز و کتاب جامع اناری رو داشتم. کتاب خیلی سبز از سطح بالاتری برخورداره و البته کمی حاشیه رفته اما کتاب آقای اناری حاشیه نرفته و البته بعضی قسمت ها رو برای محکم کاری گذاشته با عنوان "نوادگان شکسپیر" که علاقه مندان بخونن و لذت ببرن! به نظرم فقط اگه زبانتون خوبه و با کتاب اناری احساس راحتی نمی کنید برید سمت کتاب کیاسالار وگرنه کتاب آقای اناری هم برای کنکور هم برای آزمون های قلم چی کاملا کافیه!
      اگه کنار کتاب آقای اناری احتیاج به یک منبع با سطح بالاتر دارید کتاب موج آزمون آقای شهلایی رو بخونید که تو زمان هم کمکتون میکنه!
      من برای تقویت سرعت از آزمون پلاس استفاده می کردم!

کنار کتب جداگانه برای دروس عمومی کتاب زرد رو هم حل کنید و ماه آخر یه کتاب آزمون جامع عمومی مثل کتاب 20 کنکور خوشخوان کار کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن