خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 122
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مطالب کنکور 98 در کتاب های 99 میکرو زیست !!!

سلام
      بعضی از مطالب از کتاب های درسی ویژه کنکور 99 حذف شدند ولی در کتاب های میکرو زیست ویژه کنکور 99 هم در درسنامه و هم در بانک تست هستند ! سوال من اینه که مطالبی که از کتاب های درسی حذف شدند رو هنوز هم باید ملاک قرار بدیم برای کنکور 99 ؟!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      سلام
      بعضی از مطالب از کتاب های درسی ویژه کنکور 99 حذف شدند ولی در کتاب های میکرو زیست ویژه کنکور 99 هم در درسنامه و هم در بانک تست هستند ! سوال من اینه که مطالبی که از کتاب های درسی حذف شدند رو هنوز هم باید ملاک قرار بدیم برای کنکور 99 ؟!
      سلام
      چه مطلبی هست که حذف شده و هنوز وجود داره؟ در کدوم کتاب؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      img_e0100.jpg
      روی هر دو جلد زده ویژه ی کنکور 99
      من گفتار 1 فصل 1 رو خوندم و تا حالا اینارو دیدم
      img_0101.jpg
      مثلا در همین صفحه سه نسل پی در پی در کتاب چاپ 96 نیست ، تعریف حیات که زیر شکل 1 بود دیگه در چاپ 96 دهم نیست ! و اتم و مولکول و اندامک هم حذف شده از شکل ! و ... می خوام ادامه بدم ولی خب نمی دونم اینارو دقیق چیکارشون کنم برای کنکور 99 همینارو هم ملاک قرار بدیم ؟!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      روی هر دو جلد زده ویژه ی کنکور 99
      من گفتار 1 فصل 1 رو خوندم و تا حالا اینارو دیدم

مثلا در همین صفحه سه نسل پی در پی در کتاب چاپ 96 نیست ، تعریف حیات که زیر شکل 1 بود دیگه در چاپ 96 دهم نیست ! و اتم و مولکول و اندامک هم حذف شده از شکل ! و ... می خوام ادامه بدم ولی خب نمی دونم اینارو دقیق چیکارشون کنم برای کنکور 99 همینارو هم ملاک قرار بدیم ؟!
      بعضی از مطالب هست که از کتاب درسی حذف شده ولی باز هم از کتاب درسی قابل‌برداشت هست یا اینکه ما احساس کردیم بودنشون برای فهم بهتر مطالب لازم است. به همین دلیل حذف نشدن. در کل نگران نباشین اما ما باز هم به تیم ویرایشمون می‌سپاریم که یه بار دیگه بررسی کنن و اگه مطلبی اضافه هست و نیاز به حذف‌شدن داره، اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضی از مطالب هست که از کتاب درسی حذف شده ولی باز هم از کتاب درسی قابل‌برداشت هست یا اینکه ما احساس کردیم بودنشون برای فهم بهتر مطالب لازم است. به همین دلیل حذف نشدن. در کل نگران نباشین اما ما باز هم به تیم ویرایشمون می‌سپاریم که یه بار دیگه بررسی کنن و اگه مطلبی اضافه هست و نیاز به حذف‌شدن داره، اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
      آقای زارع میکرو دوازدهم و آیکیو چه تاریخی میاد؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باشه خیلی ممنون اگر نیاز به اطلاع رسانی باشه دقیقا کجا اطلاع رسانی می کنید؟!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای کنکور ۹۹ باید کتاب هارو با تغییرات جدیدشون بخونیم یا با غلط؟ مثلا زیست دهم چاپ ۹۸ رو نمیشه خوند و فقط باید چاپ ۹۶ باشه؟
      و اینکه آیا امسال کنابی که برای دوازدهم چاپ شده دیگه مولفش گروه تالیف نیست و خود شما هستید؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ۱)آقای زارع تو نظام جدید برای تست سخت که تو نظام قدیم آی کیو بود باید کدوم کتابو بگیریم؟ میکرو یا آی کیو؟
      ۲)و اینکه کتاب زیست پایه جدید یه جلد درسنامه هست و یه جلد تست ولی دوازدهم فقط جلد درسنامه دارد.جلد تست هم خواهد داشت میکرو دوازدهم؟ کی منتشر میشه؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اُمیدوارم واقعا ویرایش کرده باشین
      و همون کتاب 98 رو با جلد جدید به بازار نداده باشین.
      خداوند آن خویش خویش است

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      فک کنم تستای کنکور 98 رو انداختن ته کتاب و چاپ کردن نوشتن ویژه کنکور 99.
      بابت کتاب میکرو دوازدهم و ای کیو هم که فقط میگن به زودی و میگن درگیر ویرایش کتابا هستن در حالی که مطالب حذف شده کنکور 99 رو اعمال نکردن تو کتاباشون.
      پارسالم هر ماه میگفتن به زودی کتابا میاد هیچی نیومد.نمیدونم چرا درست شفاف سازی نمیکنن اگه میاد که خب تاریخ دقیق بگن و چاپ کنن هی نگن به زودی اگه هم نمیاد قشنگ بگن بچه ها رو معطل خودشون نکنن.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه تغییر نداشته شک نکن همون چاپ قدیمه فقط سوالاتو اضافه کردن دلیلی نداره مطالب حذف شده تو کتاب باشه حتی با فرض درک بهتر مطلب چون اصل کنکور کتاب درسیه اگه حتی خیلی مطلبی مهمی بود داخل پرانتز و... بهش پرداخته میشد بدی کتاب های گاج اینه اپدیت ندارند خیلی سبز از این لحاظ بهتره الگو حداقل راستشو میگه تغییر نداده اصلاحیه میده
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای دکتر با اینکه خیلی کتاباتون خوبن ولی فرضا تو این چیزی که دوستمون گفت اینکه شما بیای قضیه 3 نسل مونارک رو بگید هیچ کمکی به فهم بهتر دانش اموز نمیکنه و قابل برداشت هم نیست.لطفا تجدید چاپ کنید این کتاب رو و مطالب حذف شده رو حذف کنید از کتاب

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      اگه قرار بود ویرایش نشه، چهار ماه پیش کتاب رو چاپ می‌کردیم. شما حجم دو کتاب رو هم مقایسه کنین متوجه میشین که تغییر کرده. البته من می‌گم که ممکنه توی ۱۵۰۰ صفحه کتاب چند مورد هم از قلم افتاده باشه که برای همه‌ی کتاب‌های موجود در بازار طبیعی هست و طی چندین چاپ اصلاح میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      فک کنم تستای کنکور 98 رو انداختن ته کتاب و چاپ کردن نوشتن ویژه کنکور 99.
      بابت کتاب میکرو دوازدهم و ای کیو هم که فقط میگن به زودی و میگن درگیر ویرایش کتابا هستن در حالی که مطالب حذف شده کنکور 99 رو اعمال نکردن تو کتاباشون.
      پارسالم هر ماه میگفتن به زودی کتابا میاد هیچی نیومد.نمیدونم چرا درست شفاف سازی نمیکنن اگه میاد که خب تاریخ دقیق بگن و چاپ کنن هی نگن به زودی اگه هم نمیاد قشنگ بگن بچه ها رو معطل خودشون نکنن.
      من قبلا هم همه‌جا گفتم که هیچ تاریخی برای چاپ کتاب اعلام نمی‌کنم اینم واسه این هست که بچه‌ها نیان بگن ما رو معطل کردین. کتاب قراره چاپ بشه و وقتی هم منتشر شد اعلام می‌کنیم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      اقای دکتر با اینکه خیلی کتاباتون خوبن ولی فرضا تو این چیزی که دوستمون گفت اینکه شما بیای قضیه 3 نسل مونارک رو بگید هیچ کمکی به فهم بهتر دانش اموز نمیکنه و قابل برداشت هم نیست.لطفا تجدید چاپ کنید این کتاب رو و مطالب حذف شده رو حذف کنید از کتاب
      به خدا این نکته کلا از درسنامه و تست‌ها حذف شده و فقط در پاسخ یک سؤال که مربوط به توانایی مهاجرت نوزاد پروانه بوده، این نکته رو نگه داشتیم که بهتر درک بشه قضیه چی هست و اگه این عبارت هم از پاسخنامه حذف بشه، هیچ تغییری در سؤال و پاسخ ایجاد نمیشه. همین درسنامه پروانه‌های مونارک قبلا بیش از یک صفحه بوده و الان کم‌تر از یک صفحه هست.
      موفق باشید

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن