خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 122
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      گاج به جز درس زیست و تا حدودی هم فیزیکش باقی کتاباش ارزش خرید نداره خصوصا عمومی هاش
      در عوض خیلی سبز تو اکثر درس ها قوی کار کرده مثل عمومی ها و شیمی و تا حدودی زیادی هم زیست و فیزیکش
      مهروماه هم تو یکی دو درس مثل ریاضی تجربی و ادبیاتش قوی کار کرده
      سلام
      ببخشید یه سوال از شما دارم
      من بین کتاب های زیست خیلی سبز رو انتخاب کردم هر چند از درسنامش خوشم نیومد اما فقط به خاطر اینکه غلط های کمتری داره چون تشخیص غلط های علمی رو ممکنه خیلیا مثل من متوجه نشن
      در مورد فیزیک نظرتون اینه که میکرو گاج بهتره ؟ من چاپ 97 دارم میشه استفاده کرد ؟
      شیمی پایه رو مبتکران چاپ 97 دارم این چطور مشکلی نیست ؟
      کتاب درسی زیست دهم یازدهم رو چاپ 97 دارم

در مورد دین و زندگی سفیر خرد خیلی خوبه چون درسنامه خیلی ریزی داره اما اینکه پاسخ تشریحی نداره نفطه ضعف بزرگی به حساب نمیاد ؟
      بعد از سفیر خرد خیلی سبز میتونه جایگزین باشه ؟
      ممنون میشم به همه سوالات جواب بدید

2. Top | #92
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید یه سوال از شما دارم
      من بین کتاب های زیست خیلی سبز رو انتخاب کردم هر چند از درسنامش خوشم نیومد اما فقط به خاطر اینکه غلط های کمتری داره چون تشخیص غلط های علمی رو ممکنه خیلیا مثل من متوجه نشن
      در مورد فیزیک نظرتون اینه که میکرو گاج بهتره ؟ من چاپ 97 دارم میشه استفاده کرد ؟
      شیمی پایه رو مبتکران چاپ 97 دارم این چطور مشکلی نیست ؟
      کتاب درسی زیست دهم یازدهم رو چاپ 97 دارم

در مورد دین و زندگی سفیر خرد خیلی خوبه چون درسنامه خیلی ریزی داره اما اینکه پاسخ تشریحی نداره نفطه ضعف بزرگی به حساب نمیاد ؟
      بعد از سفیر خرد خیلی سبز میتونه جایگزین باشه ؟
      ممنون میشم به همه سوالات جواب بدید
      سلام
      خواهش میکنم، به یه سوالتون پاسخ میدم (!)
      آره، من خودمم برای فیزیک میکرو گاج دارم ـ چاپ جدیدش فقط کنکورهای 98 بهش اضافه شده
      میتونید ازش استفاده کنید
      برای زیست کتاب درسی باید حتما چاپ این سال ها باشه => دهم 96 ، یازدهم 97 ، دوازدهم 98
      از همون سفیر خرد هم میتونید به تنهایی استفاده کنید اگر درسنامه هاش واقعا قوی هستش ولی خب خیلی سبز هم گزینه خوبیه (کتاب جامع جدیدش منظورمه)
      موفق باشید

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      آره، من خودمم برای فیزیک میکرو گاج دارم ـ چاپ جدیدش فقط کنکورهای 98 بهش اضافه شده
      میتونید ازش استفاده کنید
      برای زیست کتاب درسی باید حتما چاپ این سال ها باشه => دهم 96 ، یازدهم 97 ، دوازدهم 98
      از همون سفیر خرد هم میتونید به تنهایی استفاده کنید اگر درسنامه هاش واقعا قوی هستش ولی خب خیلی سبز هم گزینه خوبیه (کتاب جامع جدیدش منظورمه)
      موفق باشید
      سلام،سجاد قبلا یک تاپیک زده بودی که کتاب زیست پایه میکرو برای کنکور 99 ویرایش نشده و اطلاع داری بلاخره ویرایش کردن یا نه؟
      به نظرت چه کتابی برای زیست نظام جدید خوب عمل کرده؟

4. Top | #94
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،سجاد قبلا یک تاپیک زده بودی که کتاب زیست پایه میکرو برای کنکور 99 ویرایش نشده و اطلاع داری بلاخره ویرایش کردن یا نه؟
      به نظرت چه کتابی برای زیست نظام جدید خوب عمل کرده؟
      سلام
      من کتابایی که خریدم رو پس فرستادم، گاج هم الان تو سایتش زیست میکرو پایه ورژن 99 رو برداشته کلا نیستش (!)
      فکر کنم تا چند روز دیگه کتاب iqـش رو منتشر میکنه
      من خودم خیلی سبز خریدم و میخونم و راضیم، تسلطم بیشتر بشه و تمومش کنم میرم سمت زیست iq

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من کتابایی که خریدم رو پس فرستادم، گاج هم الان تو سایتش زیست میکرو پایه ورژن 99 رو برداشته کلا نیستش (!)
      من خودم خیلی سبز خریدم و میخونم و راضیم، تسلطم بیشتر بشه و تمومش کنم میرم سمت زیست iq

سلام میشه لینک کتاب هایی که از خیلی سبز گرفتید رو برام بفرستید یا تو تایپیک بزارید؟ چندین مدل داره از جامع سال به سال من و درسام و... ممنون برای ۱۰ ٬۱۱و ۱۲ میخوام اگه سال به ساله مناسب ۹۹ هست یا بر اساس ۱۴۰۱ هستش؟ چون مثل اینکه تغییر کردن کتاب ها دوباره واسه کسی ۴۰۰ و ۴۰۱ داره نمیدونم کدچمش مناسبه ممنون
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

منظورت زیست سال به سال خیلی سبز هست یا زیست پایه؟

7. Top | #97
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

سلام میشه لینک کتاب هایی که از خیلی سبز گرفتید رو برام بفرستید یا تو تایپیک بزارید؟ چندین مدل داره از جامع سال به سال من و درسام و... ممنون برای ۱۰ ٬۱۱و ۱۲ میخوام اگه سال به ساله مناسب ۹۹ هست یا بر اساس ۱۴۰۱ هستش؟ چون مثل اینکه تغییر کردن کتاب ها دوباره واسه کسی ۴۰۰ و ۴۰۱ داره نمیدونم کدچمش مناسبه ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      منظورت زیست سال به سال خیلی سبز هست یا زیست پایه؟
      منظورم زیست پایه + زیست دوازدهم خیلی سبزه، اینها :

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      میتونید ازش استفاده کنید
      موفق باشید
      مرسی که به همشون پاسخ دادید
      اخه چرا برای زیست دهم چاپ 97 مناسب نیست ؟

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا هر کی میدونه پاسخ بده
      ایا شیمی پایه تغیرات انچنانی داشته که نشه از کتاب چاپ 97 ( مبتکران ) استفاده کرد؟

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا یکی جواب منو بده زیست دهم چاپ 97 رو نمیشه برای کنکور 99 مطالعه کرد؟؟ حتما باید 96 باشه ؟ و اگرنمیشه پی دی اف تغییرات کتاب درسی از کجا میتونم
      دانلود کنم ؟
      و ایا شیمی پایه و ادبیات میشه از چاپ 97 استفاده کرد؟
      لطفا هر کسی اطلاع داره پاسخ بده

11. Top | #101
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفا یکی جواب منو بده زیست دهم چاپ 97 رو نمیشه برای کنکور 99 مطالعه کرد؟؟ حتما باید 96 باشه ؟ و اگرنمیشه پی دی اف تغییرات کتاب درسی از کجا میتونم
      دانلود کنم ؟
      زيست دهم بايد چاپ ٩٦ باشه تغييرات زياد بوده
      شيمي و ادبيات هم مشكلي نداره البته شيمي يه سري چيزا حذف شده كه اگه كتاب تستت بروز باشه مشكلي پيش نمياد ميفهمي كجاهاست و خيليم ناچيزه

12. Top | #102
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانلود کنم ؟
      تغییرات زیست یازدهم ۹۷ نسبت به ۹۶ ناچیز و اندک بوده! ی سری تغییرات باید اعمال کنی و میتونی از همون کتابت استفاده کنی
      ادبیات کتاب لازم نیست همون کمک درسی ها کامل هستند البته که ادبیات دهم ۹۷ یا دهم ۹۶ فرق داره ، در مورد شیمی هم مشکلی نداره
      ی نکته ای رو هم بگم برای فهمیدن تغییرات به سایت الگو برو! چون الگو برای هر کنکور میزنه کدوم کتاب مناسبه ، مثلا تو سایتش زیست دهم مناسب کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ داره و زیست دهم ۱۴۰۱

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      زيست دهم بايد چاپ ٩٦ باشه تغييرات زياد بوده
      شيمي و ادبيات هم مشكلي نداره البته شيمي يه سري چيزا حذف شده كه اگه كتاب تستت بروز باشه مشكلي پيش نمياد ميفهمي كجاهاست و خيليم ناچيزه
      ممنون
      کتاب درسی شیمی چطور شیمی دهم چاپ ۹۷ مناسبه؟ یا اونم باید ۹۶ باشه
      البته من شیمی مبتکران رو دارم دهم و یازدهم برای جاپ ۹۷
      پس دیگه دنبال منبع جدید نمیرم همون مبتکران میخونم

14. Top | #104
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      تغییرات زیست یازدهم ۹۷ نسبت به ۹۶ ناچیز و اندک بوده! ی سری تغییرات باید اعمال کنی و میتونی از همون کتابت استفاده کنی
      ادبیات کتاب لازم نیست همون کمک درسی ها کامل هستند البته که ادبیات دهم ۹۷ یا دهم ۹۶ فرق داره ، در مورد شیمی هم مشکلی نداره
      ی نکته ای رو هم بگم برای فهمیدن تغییرات به سایت الگو برو! چون الگو برای هر کنکور میزنه کدوم کتاب مناسبه ، مثلا تو سایتش زیست دهم مناسب کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ داره و زیست دهم ۱۴۰۱
      ممنون از شما
      پس یعنی منظور شما ایتکه که ادبیات دهم تغییراتی داشته؟
      من کتاب درسی رو تدارم و فقط‌مبحثی نشرالگو برای چاپ ۹۷ رو دارم

15. Top | #105
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از شما
      پس یعنی منظور شما ایتکه که ادبیات دهم تغییراتی داشته؟
      من کتاب درسی رو تدارم و فقط‌مبحثی نشرالگو برای چاپ ۹۷ رو دارم
      بله داشته ، چاپ ۹۷ یعنی مناسب کنکور ۹۸؟! اگر اینطوره باید لغت و املاتو عوض کنید و چند بخشو از زبان فارسی حذف کنین تو سایت الگو حذفیاتش هست

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن