خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 122
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      به خدا این نکته کلا از درسنامه و تست‌ها حذف شده و فقط در پاسخ یک سؤال که مربوط به توانایی مهاجرت نوزاد پروانه بوده، این نکته رو نگه داشتیم که بهتر درک بشه قضیه چی هست و اگه این عبارت هم از پاسخنامه حذف بشه، هیچ تغییری در سؤال و پاسخ ایجاد نمیشه. همین درسنامه پروانه‌های مونارک قبلا بیش از یک صفحه بوده و الان کم‌تر از یک صفحه هست.
      موفق باشید

فایل پیوست 89319

اولین تست کتاب :
      فایل پیوست 89320
      ویرایش توسط Dmz.official : 05 شهریور 1398 در ساعت 01:55

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به خدا این نکته کلا از درسنامه و تست‌ها حذف شده و فقط در پاسخ یک سؤال که مربوط به توانایی مهاجرت نوزاد پروانه بوده، این نکته رو نگه داشتیم که بهتر درک بشه قضیه چی هست و اگه این عبارت هم از پاسخنامه حذف بشه، هیچ تغییری در سؤال و پاسخ ایجاد نمیشه. همین درسنامه پروانه‌های مونارک قبلا بیش از یک صفحه بوده و الان کم‌تر از یک صفحه هست.
      موفق باشید
      سلام
      جناب زارع میکرو زیست دوازهم کلا یک جلده یا دوجلد؟ الان این زیست دوازدهم درسنامه هستش یا تست، یا هر دوش؟
      چون تو گاج مارکت نوشته جلد آموزش روی جلد کتاب اون پایین نوشته همراه با تست های 98 (یعنی کتاب تسته)

لطفا یه رفع ابهام بزنین

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      داداش نوشته همراه با نکات تست های کنکور 98
      اون ماله درسنامه های پایه هستش گرامی
      یه بار دیگه متن من رو بخون متوجه سوالم میشی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اون ماله درسنامه های پایه هستش گرامی
      یه بار دیگه متن من رو بخون متوجه سوالم میشی
      حرف شما کاملا صحیح چشم هایم ندید

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حرف شما کاملا صحیح چشم هایم ندید

+

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلا هم همه‌جا گفتم که هیچ تاریخی برای چاپ کتاب اعلام نمی‌کنم اینم واسه این هست که بچه‌ها نیان بگن ما رو معطل کردین. کتاب قراره چاپ بشه و وقتی هم منتشر شد اعلام می‌کنیم.
      مرسی دکتر برای راهنماییتون.فقط میشه لطفا بگید که برای امسال کنکور 99 جدا کتاب تستی برای دوازدهم اماده میشه؟چون واقعا بعضیا به هوای کتاب شما میمونن و جا میمونن از درس.برای مهرماه میتونیم حداقل یکی از کتب تست شمارو برای پایه دوازدهم داشته باشیم؟

و اینکه ایا کتب ای کیو نکات میکرو رو پوشش میده و بر عکس؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشید
      اقای زارع من چاپ ۹۷ رو دارم میتونم از روی همون مطالعه کنم؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشید
      و اینکه اقایه زارع اگه تغیبرات زیاد بوده ما باید از کجا این اصلاحیه رو دریافت کنیم و توو کتاب چاپ ۹۷ اعمال کنیم
      قدرت خرید کتاب جدید رو ندارم متاسفانه

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اونطوری که پاسخگوی گاج گفتش، میکرو زیست دوازدهم فقط یک جلد، اونم جلد درسنامش منتشر میشه و خبری از جلد تستش نیست و باید منتظر کتاب 2 جلدی آیکیو در ماه آینده بود!
      از این مسخره تر نمیشه، کتاب درسنامه چاپ میکنن کتاب تستش رو چاپ نمیکنن! تا با این قیمت های سرسام آور کتاب، دوباره مجبور بشی دو جلد کتاب رنگارنگ دیگه تحت عنوان آیکیو بخری!
      خدا قوت دلاورا (!)

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه قرار بود ویرایش نشه، چهار ماه پیش کتاب رو چاپ می‌کردیم. شما حجم دو کتاب رو هم مقایسه کنین متوجه میشین که تغییر کرده. البته من می‌گم که ممکنه توی ۱۵۰۰ صفحه کتاب چند مورد هم از قلم افتاده باشه که برای همه‌ی کتاب‌های موجود در بازار طبیعی هست و طی چندین چاپ اصلاح میشه
      عزیز حجم دو کتاب یکی هست ! مطالب تا جایی که من دیدم یکی هست ! هر دو 2640 تست داره ! فهرست درسنامه رو هم ببینید یکی هست همه ی صفحات ! همه ی حذفیات هم که موجوده ! تنها فرقش اینه که قیمتش دو برابر شده و جلدش عوض شده ! ممنون میشم بگید کجاش رو ویرایش کردید که 4 ماه هم بچه هارو معطل گذاشتید تا منم بفهمم که اشتباه می کنم یا نه ؟!!!!
      img_e0110.jpg فهرست ویژه کنکور 98
      img_e0111.jpg فهرست ویژه کنکور 99

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز حجم دو کتاب یکی هست ! مطالب تا جایی که من دیدم یکی هست ! هر دو 2640 تست داره ! فهرست درسنامه رو هم ببینید یکی هست همه ی صفحات ! همه ی حذفیات هم که موجوده ! تنها فرقش اینه که قیمتش دو برابر شده و جلدش عوض شده ! ممنون میشم بگید کجاش رو ویرایش کردید که 4 ماه هم بچه هارو معطل گذاشتید تا منم بفهمم که اشتباه می کنم یا نه ؟!!!!
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_E0110.jpg
مشاهده: 224
حجم: 77.0 کیلو بایت فهرست ویژه کنکور 98
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_E0111.jpg
مشاهده: 220
حجم: 67.8 کیلو بایت فهرست ویژه کنکور 99
      عالی ....

وقتی به دوستان می گفتم گول چاپ جدید رو نخورید برای همین مسائل بود. این تازه درس زیست هست که تغیراتی اندک داشته که با این تشابه صفحات و تعداد تست ها نشون میده که همین تغییرات رو هم اعمال نکردند یا بسیار جزئی اعمال کردند. حالا فکر کنید باقی کتاب های گاج که فقط سوالات 98 رو با پاسخ تستی چسبوندن آخرش!!

هر دوستی که کتاب چاپ پارسال رو داره و به خاطر اندک تغییراتی که حتی اعمال هم نشده بخواد چاپ جدید باقیمت دو برابری و البته کاغذ بی کیفیت جدید بخره واقعا حماقت کرده!
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hin نمایش پست ها
      عالی ....

وقتی به دوستان می گفتم گول چاپ جدید رو نخورید برای همین مسائل بود. این تازه درس زیست هست که تغیراتی اندک داشته که با این تشابه صفحات و تعداد تست ها نشون میده که همین تغییرات رو هم اعمال نکردند یا بسیار جزئی اعمال کردند. حالا فکر کنید باقی کتاب های گاج که فقط سوالات 98 رو با پاسخ تستی چسبوندن آخرش!!

هر دوستی که کتاب چاپ پارسال رو داره و به خاطر اندک تغییراتی که حتی اعمال هم نشده بخواد چاپ جدید باقیمت دو برابری و البته کاغذ بی کیفیت جدید بخره واقعا حماقت کرده!
      البته تغییرات در زیست خیلی هم جزئی نیست و بهتر هست که کتاب های درسی عوض بشه ( یه سری مطالب حذف شده ، کلمات و جمله بندی ها تغییر کردند و بعضی شکل ها هم عوض شدند بعضی جاها مطالب خیلی جزئی هم اضافه شده اونطور که دیدم ) ولی خب کتاب های کمک درسی در درسی مثل زیست که اصل کتاب درسی هست هم باید ویرایش میشد ! ... حالا اگر بگن تغییری نمیدیم مشکلی نیست میری چاپ های قدیم رو می خری یا از یک انتشارات دیگه کتاب می گیری نه این که مدت ها صبر کنی و دوبرابر پول کتاب بدی و ویرایش هم نشده باشه ! البته منتظرم خود آقای زارع توضیح بدند که کجاشو ویرایش کردند !!!! شاید من اشتباه می کنم !!!!!!!!
      ویرایش توسط Dmz.official : 07 شهریور 1398 در ساعت 16:10

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

یکی از بچه ها زیست و شیمی خیلی سبز رو خریده بود میگفت مقایسه کرده بود با چاپ قبلش واقعا فرق کرده خصوصا تست هاش بروز شدن و خیلی بهتر شده
      امیدوارم گاج هم واقعا کتاباش رو ویرایش کرده باشه خصوصا کتاب زیستش رو

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      انتشارات بین المللی گاج !!!! بزرگترین مافیای کنکور و کاغذ و از کلاه بردارترین انتشاراته کنکوریه.
      دامپینگ کتابای این موسسه باعث شد کتابای نظام جدید همه انتشاراتیا قیمتش وحشتناک بره
      بالا.
      تو دزدی گاج دست همه رو از پشت بسته ، رسما شاه دزده
      کنکور بیزنس دیگه عزیز جان چه توقعی داری شما (!)
      همه اذعان دارن که حجم کتب درسی نظام جدید به نسبت کتب نظام قدیم کمتر شده
      ولی شما میبینی کتب کمک آموزشی نظام جدید عمدتاً حجیم تر و 2 جلدی شده ، چرا چون شما هر کتابی رو حداقل 90 تا 100 هزار تومان پول بدی تا اونا چرخ زندگیشون بیشتر و تند تر بچرخه (!)

صرفا از نظر قیمت گذاری کتب، انتشارات مهروماه یکم از بقیه منصف تر عمل کردش
      البته تو این ولنگاری و آشفته باز هیچ نهادی هم نیست که بر قیمت گذاری این مافیای دله دزد نظارتی داشته باشه که جدا باعث تأسف هستش
      ویرایش توسط saj8jad : 07 شهریور 1398 در ساعت 16:47

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      کنکور بیزنس دیگه عزیز جان چه توقعی داری شما (!)
      همه اذعان دارن که حجم کتب درسی نظام جدید به نسبت کتب نظام قدیم کمتر شده
      ولی شما میبینی کتب کمک آموزشی نظام جدید عمدتاً حجیم تر و 2 جلدی شده ، چرا چون شما هر کتابی رو حداقل 90 تا 100 هزار تومان پول بدی تا اونا چرخ زندگیشون بیشتر و تند تر بچرخه (!)

صرفا از نظر قیمت گذاری کتب، انتشارات مهروماه یکم از بقیه منصف تر عمل کردش
      البته تو این ولنگاری و آشفته باز هیچ نهادی هم نیست که بر قیمت گذاری این مافیای دله دزد نظارتی داشته باشه که جدا باعث تأسف هستش
      کلا امسال تا جای ممکن نباید از گاج کتاب گرفت...هیچ نظمی ندارن ویرایش کتاباشم همه الکیِ...معلوم نیس چی به چیه ...ولی خیلی سبز واقعا کتاباش ویرایش شده ..بخصوص دوازدهمش..

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن