خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سال دیگه چه کنکوری میدید؟

رأی دهندگان
    79. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قدیم

49 62.03%
    • جدید

28 35.44%
    • سردرگم

2 2.53%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظر سنجی و امار گیری! نظام قدیم ها سال دیگه چه نظامی انتخاب میکنید و چرا؟

سلام
      برای سال دیگه تصمیم دارید چه نظام اموزشی رو برای امتحان دادن انتخاب کنید و دلیلتون چیه؟

من نظام قدیم

بخاطر هزینه های بالا که اگه بخوام مجدد همین تعداد منابع رو با همین کیفیت تهیه کنم 3 تومن هزینه خواهد داشت
      و
      برابری کلی دو نظام اموزشی .با این توضیح که مطالب اکثر یکسانه و همونطور که همه میدونیم مطالب نظام جدید کمتره ولی با در نظر گرفتن منبع غنی سوالات کنکور ،مشخص بودن چهارجوب کلی کنکور و همینطور اشنایی با سرفصل ها نحوه نگارش و قالب کتاب که چندین سال دبیرستان و همینطور چند سال پشت کنکوری باهاش اشنا هستیم در کل با وجود اینکه هر دو طرف برتری هایی دارند ولی کفه ترازو دو طرف برابره

شما هم تو این نظر سنجی و امار گیری شرکت کنید و حتما دلیل خودتون رو بگید
      ویرایش توسط kohyar : 04 شهریور 1398 در ساعت 15:54

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان نظام قدیم دیگه چقد میخواین کنکور بدین بکشین کنار دیگه.بعدش پسرای نظام قدیم امسال باید برن سربازی.چقد درس میخونین شماها دیگه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودتون میدونید.ولی بنظر من هم هزینش زیاده هم دچار دوگانگی میشید.اگ کسی میخواست باید از اول تابستون شروع میکرد که سر راه میفتاد

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه سه تومن هزینه منابعت میشه که خوبه
      ب این فک کن اگه الان هزینه نکنی بعدا هزینه ها خیلی بیشتره اگ رتبت لب مرزی شد رفتی پزشکی پردیس ازاد و.... اون وقت چی? هزینهای خیلی خیلی میره بالا
      سه تومن پولی نیس بخای رو ایندت قمار کنی . مطمنی میخونی? اگر اره بسم الله منابع رو بگیر بشین خوب بخون تا تهش برو
      تصمیمتو گرفتی دیگه از کسی نظر نخاه خصوصا از چهار تا پشت کنکوری که چند ساله کنکور میدن رتبه خاصی هم نمیارن
      شروع کن ب خوندن ان شا الله ک موفق میشی
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      دوستان نظام قدیم دیگه چقد میخواین کنکور بدین بکشین کنار دیگه.بعدش پسرای نظام قدیم امسال باید برن سربازی.چقد درس میخونین شماها دیگه
      بابا با نمک بابا *******

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      اگه سه تومن هزینه منابعت میشه که خوبه
      ب این فک کن اگه الان هزینه نکنی بعدا هزینه ها خیلی بیشتره اگ رتبت لب مرزی شد رفتی پزشکی پردیس ازاد و.... اون وقت چی? هزینهای خیلی خیلی میره بالا
      سه تومن پولی نیس بخای رو ایندت قمار کنی . مطمنی میخونی? اگر اره بسم الله منابع رو بگیر بشین خوب بخون تا تهش برو
      تصمیمتو گرفتی دیگه از کسی نظر نخاه خصوصا از چهار تا پشت کنکوری که چند ساله کنکور میدن رتبه خاصی هم نمیارن
      شروع کن ب خوندن ان شا الله ک موفق میشی
      دوست عزیز من نظر نخواستم .لطفا تاپیک رو مجدد بخونید .خودم م نظام قدیم رو انتخاب کردم چوون دیگه برا انتخاب نظام جدید دیره

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      خودتون میدونید.ولی بنظر من هم هزینش زیاده هم دچار دوگانگی میشید.اگ کسی میخواست باید از اول تابستون شروع میکرد که سر راه میفتاد
      کی اینو میگه ? مشکل هیچ کدوم از کنکوریا زمان نیس دقیقا هیچ کدوم
      میگن از تابستون بخونین تا کم کم با روش های خوندن و مرور اشنا شین
      ایه نازل شده از مهر بخونی موفق نمیشی ?
      ایشون پشت کنکوریه پشت کنکوریا عمدتا مهر ب بعد میخونن مگه این که مطمن باشن رتبه دلخواهشونو نمیارن از اواسط تابستون بخونن
      الهی ...
      مشاور کنکور سراسری

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kohyar نمایش پست ها
      دوست عزیز من نظر نخواستم .لطفا تاپیک رو مجدد بخونید .خودم م نظام قدیم رو انتخاب کردم چوون دیگه برا انتخاب نظام جدید دیره
      ببخشید من بد متوجه شدم
      الهی ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      ببخشید من بد متوجه شدم
      دلیل زدن تاپیک یه امار گیری بود و اینکه در اخر هر کس بگه چرا اون نظام رو انتخاب کرده .
      من خودم نظام قدیم رو انتخاب کردم و دوتا دلیل براش تو عنوان تاپیک اوردم.شما هم لطفا بگید کدوم نظام رو انتخاب کردین و دلیلتون رو هم بگید و اگه نظری در مورد دلایل من داشتید بگید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من منحصرا زبان شرکت میکنم

ولی بازم نظام قدیم هرچند زیاد فرقی نداره .....
      فقط تو عمومی ها نظام جدید سرتره
      و از این بابت سردرگم هستم
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kohyar نمایش پست ها
      سلام
      برای سال دیگه تصمیم دارید چه نظام اموزشی رو برای امتحان دادن انتخاب کنید و دلیلتون چیه؟

من نظام قدیم

بخاطر هزینه های بالا که اگه بخوام مجدد همین تعداد منابع رو با همین کیفیت تهیه کنم 3 تومن هزینه خواهد داشت
      و
      برابری کلی دو نظام اموزشی .با این توضیح که مطالب اکثر یکسانه و همونطور که همه میدونیم مطالب نظام جدید کمتره ولی با در نظر گرفتن منبع غنی سوالات کنکور ،مشخص بودن چهارجوب کلی کنکور و همینطور اشنایی با سرفصل ها نحوه نگارش و قالب کتاب که چندین سال دبیرستان و همینطور چند سال پشت کنکوری باهاش اشنا هستیم در کل با وجود اینکه هر دو طرف برتری هایی دارند ولی کفه ترازو دو طرف برابره

شما هم تو این نظر سنجی و امار گیری شرکت کنید و حتما دلیل خودتون رو بگید
      اگه خودم قرار بود کنکور بدم مطمئنا نظام قدیم شرکت میکردم
      چون کتاب ها رو خط به خط خوندم قبلا و حتی میدونم کدوم صفحه چه مطلبی رو توضیح میده و چه نکاتی داره
      شما برو یه رمان بخون
      مطمئنا بار اول چیزی برای یادگیری ازش دستت نمیاد
      حتی این رمانو هم اگه بخوای یادت بمونه باید دو یا چندبار بخونیش تا کاملا مسلط بشی
      اگه نظام جدید شرکت کنی میری رقیب کسایی میشی که ۳ ساله دارن این کتابا رو میخونن .. هم سر کلاس هم توی خونه !
      و شما باید ۹ ماهه این همه مطلبو جمع کنی
      من اگه بودم , بدون هیچ تردیدی نظام قدیم شرکت میکردم

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      اگه خودم قرار بود کنکور بدم مطمئنا نظام قدیم شرکت میکردم
      چون کتاب ها رو خط به خط خوندم قبلا و حتی میدونم کدوم صفحه چه مطلبی رو توضیح میده و چه نکاتی داره
      شما برو یه رمان بخون
      مطمئنا بار اول چیزی برای یادگیری ازش دستت نمیاد
      حتی این رمانو هم اگه بخوای یادت بمونه باید دو یا چندبار بخونیش تا کاملا مسلط بشی
      اگه نظام جدید شرکت کنی میری رقیب کسایی میشی که ۳ ساله دارن این کتابا رو میخونن .. هم سر کلاس هم توی خونه !
      و شما باید ۹ ماهه این همه مطلبو جمع کنی
      من اگه بودم , بدون هیچ تردیدی نظام قدیم شرکت میکردم
      نظرمون به هم نزدیکه ولی
      من برای کنکور پارسال همینجوری شرکت کردم و اصلا نخونده بودم ولی همونطرو که توضیح دادم با سرفصل ها و کلیت قضیه اشنا هستم و کلیت دستم هست و دقیق میدونم باید چیکار کنم با هردرس با هر فصل و از قبل هم از همه دروس یه کلیت دارم.یعنی مثلا برای گوارش در حد تشریحی بلدم و با یه مرور کامل یادم میاد یا هر فصل دیگه ای تو هر درس دیگه بجز ریاضی با شرایطی که تو تاپیک گفتم و این توضیحات میخوام نظام قدیم بدم.نظرمشاوره ایت برام مهمه لطفا نظرت رو بگو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم
      چون تو دبیرستان درسامو خوندم معدلمم تا ترم اول سوم ۱۸/۶۰ بود
      هزینه کتاب و کلاس و آزمونا
      انس با کتابای خودم
      و اینکه برامم مهم نیست کی چی آزمون میخواد بده سال بعد،هر کسی بخواد موفق بشه نظام جدید و قدیم براش فرق نداره،اینکه بخاطر حذفیات برم کلی هزینه کنم و آخرش شرمنده خانواد بشم بازم بدتره
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظام جدید شرکت میکنم
      چون با زیست ۷۰ و شیمی ۶۰ و میانگین عمومی ۷۰ امسال رتبه ام ۴۵۰۰ شد درحالیکه با همین درصدا پارسال زیر ۲۰۰۰ میشدم، درنتیجه فکر میکنم این قضیه تراز معادل و اینها کشکه و حق آدم خورده میشه پس نظام جدید بده بهتره.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظام قدیم
      دلیل اصلیش اینه هزینه منابع نظام جدیدو ندارم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن