خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سال دیگه چه کنکوری میدید؟

رأی دهندگان
    79. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قدیم

49 62.03%
    • جدید

28 35.44%
    • سردرگم

2 2.53%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morakonkuri نمایش پست ها
      نظام جدید شرکت میکنم
      چون با زیست ۷۰ و شیمی ۶۰ و میانگین عمومی ۷۰ امسال رتبه ام ۴۵۰۰ شد درحالیکه با همین درصدا پارسال زیر ۲۰۰۰ میشدم، درنتیجه فکر میکنم این قضیه تراز معادل و اینها کشکه و حق آدم خورده میشه پس نظام جدید بده بهتره.
      دوست عزیز کارنامه ی کنکور امسال و پارسال ت رو دوباره نگاه کن ، قسمتی که رتبه هارو برای زیر گروه ها گفته سمت راست ، تعداد کل شرکت کنندکان پارسال فک کنم پونصد هزار نفر بوده و امسال پونصدو هفتاد هزار ، ی چیزی تو این مایه ها ، اهتلاف شون هفتاد هزار تاست و این نکته کلیدی حرفم بود ، وقتی هفتاد هزار نفر اضافه شدن به نظر شما منطقی نیس ک رتبه ت نسبت به پارسال با درصدای بهتر بدتر شه؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kohyar نمایش پست ها
      نظرمون به هم نزدیکه ولی
      من برای کنکور پارسال همینجوری شرکت کردم و اصلا نخونده بودم ولی همونطرو که توضیح دادم با سرفصل ها و کلیت قضیه اشنا هستم و کلیت دستم هست و دقیق میدونم باید چیکار کنم با هردرس با هر فصل و از قبل هم از همه دروس یه کلیت دارم.یعنی مثلا برای گوارش در حد تشریحی بلدم و با یه مرور کامل یادم میاد یا هر فصل دیگه ای تو هر درس دیگه بجز ریاضی با شرایطی که تو تاپیک گفتم و این توضیحات میخوام نظام قدیم بدم.نظرمشاوره ایت برام مهمه لطفا نظرت رو بگو
      به نظرم اگه در حد متوسط یا متوسط به بالا مباحث رو بلدی نظام قدیم بده ولی اگه هیچی بلد نیستی نظام جدید .

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      دوست عزیز کارنامه ی کنکور امسال و پارسال ت رو دوباره نگاه کن ، قسمتی که رتبه هارو برای زیر گروه ها گفته سمت راست ، تعداد کل شرکت کنندکان پارسال فک کنم پونصد هزار نفر بوده و امسال پونصدو هفتاد هزار ، ی چیزی تو این مایه ها ، اهتلاف شون هفتاد هزار تاست و این نکته کلیدی حرفم بود ، وقتی هفتاد هزار نفر اضافه شدن به نظر شما منطقی نیس ک رتبه ت نسبت به پارسال با درصدای بهتر بدتر شه؟
      من پارسال کنکور ندادم که بدونم درصدها رو. رتبه رو بر اساس معادلسازی گزینه دو و قلمچی و حرف مشاورا گفتم،اما خودم فکر نمیکنم تعداد بیشتر شرکت کننده ها انقدر تاثیزگذار باشه.سوالای امسال نظام قدیم راحت تر از سالای قبل نبود ولی نظام جدیدیا اکثرا میگفتن فقط با مطالعه کتاب میشد درصد ۵۰ رو راحت آورد،بعد تو هم ترازی تقریبا دو تا سه درصد اضافه کردن که اصلا عادلانه نیست.

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morakonkuri نمایش پست ها
      من پارسال کنکور ندادم که بدونم درصدها رو. رتبه رو بر اساس معادلسازی گزینه دو و قلمچی و حرف مشاورا گفتم،اما خودم فکر نمیکنم تعداد بیشتر شرکت کننده ها انقدر تاثیزگذار باشه.سوالای امسال نظام قدیم راحت تر از سالای قبل نبود ولی نظام جدیدیا اکثرا میگفتن فقط با مطالعه کتاب میشد درصد ۵۰ رو راحت آورد،بعد تو هم ترازی تقریبا دو تا سه درصد اضافه کردن که اصلا عادلانه نیست.
      امسال فرصت طلایی برای نظام جدیدا بود از طرفی سوالای کنکورشون شبیه امتحان نهایی دادن از طرفی حق انتخاب هم نداده بودن نظام جدیدایی که نخوندن بدجور فرصت از دست دادن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم

تا بیای جزعیات کتابای نظام و جدیدو متوجه شی تیرماه میرسه و برگه سوالا رو میزارن جلوت
      پس معقول تر اینه که هرکی نظام خودش

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم
      اووو تابخوای کتاب جورکنی کلی هزینه کنی دوباره مطالب رو بخونی وقتت خیلی میره همون نظام قدیم ب صرفه تره ولی خب بازم شانس نظام جدیدا بیشتره

من خودم دانشجوام سال96-97کنکور دادم ولی نتیجه نگرفتم بازامسال ب سرم زده شانس اخرو ازدست ندم نمیدونم شانسی دارم یانه
      NEVERGiveUp

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم اونی که دو سه سال اخیر کنکور داده و رتبه زیر ۱۵ هزار اورده بهتره همون قدیم کنکور بده
      ولی خب اونی ک لای کتابو وا نکرده و خیلی کم خونده بره جدید چون حجم مطالبش کمتره و بیان کتابای زیست و شیمی براش قابل فهم تره قطعا و همینطور حجم ریاضی و فیزیک و عمومی ها
      ولی کسیکه درصد زیست و شیمی بالای ۵۰ داره یعنی قدیم رو خوب خونده و اشنا هس و احتمالا با ادبیات دروس قدیم خودش راحتتره و میتونه با تلاش بیشتر و داشتن ارشیو سوالات کاملتر ب درصد های بیشتری هم برسه..و نیازی ب هزینه کتاب های جدید نداره
      ..شایدم کنکور قدیم امسال راحتتر از جدید شد تا سنجش از دست قدیم ها راحتتر شه
      ولی بنظرم حتما قدیم ها روی مباحث مشترک شون با جدید ها خیلی خیلی تمرکز کنن که ۱۰۰درصد تو کنکور ۹۹ هم بیشتر سوالات از مشترک هاس .
      ذاتا هم فقط ۴-۵ فصل از زیست قدیم حذف شده مثل ویروس باکتری و قارچ و آغازی و .. که با توجه به اینکه خیلی تصویر و متن اضافه شده به زیست جدید و همشون بررسی موشکافانه و دقیق میطلبه
      همون قدر زمان نیازه ...و حفظیات شیمی هم خیلی اضافه شده و انرژی زیادی میگیره و میمونه ریاضی فیزیک که اونم با تمرکز روی مشترکات راحت میشه ب درصد بالای ۶۰ و ۷۰ رسید
      موفق باشین

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسایی نمایش پست ها
      دوستان نظام قدیم دیگه چقد میخواین کنکور بدین بکشین کنار دیگه.بعدش پسرای نظام قدیم امسال باید برن سربازی.چقد درس میخونین شماها دیگه
      هر چقدر لازم باشه برای هدفی که داریم. فضول یابی شده این کنکور که نگو اصلا.
      To the hope of it all..

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من هنوز نمیدونم که کنکور مجدد بدم یا نه ولی اگر بدم تمرکزم روی ۱۴۰۰ عه بنابراین امسال هم نظام جدید شرکت می‌کنم حتما. من صفر صفرم و از ب بسم الله شروع می‌کنم نظام جدید بهتره و واقع بینانه تره برام.
      To the hope of it all..

10. Top | #40
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Ni ni ( نی نی ) الان اگه همه بگن نظام جدید ، تو میری جدید میری؟
      اگه بگن نظام قدیم نظام قدیم میدی؟
      اخه توی این زمینه مشورت کردن زیاد ب کار ادم نمیاد
      ببین ته دلت چی میگه اخه :/
      25 : 32 : 13 : 00

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن