خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منابع برای کنکور زبان 99 _ (سوال از رتبه های برتر این رشته)

سلام
      خسته نباشید
      برای کنکور زبان های خارجه اونایی که رتبه خوبی کسب کردن از چه منابع برای دروس عمومی و از چه منبعی برای درس زبان انگلیسی استفاده کردن ......

اگه میشه یه توضیحی راجب به خود منبع یا نحوه مطالعه اون بگید .......

با تشکر .
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کتاب اناری واقعا خوبه ، بستگی به سطحتون داره ، در کل تو عمومی ادبیات من تیم خیلی سبز رو بیشتر از عبدالمحمدی قبول دارم ، دینی خیلی سبز عالیه ، عربی هم به نظرم ایاد فیلی تستاش جالبه
      گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود ، گاهی نمیشود که نمیشود که نممیشود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_m_2000 نمایش پست ها
      فایل پیوست 89304

سلام. وقتتون به خیر. من زبان تجربی 97 رو 100 و تجربی امسال (که کلید سنجش واسه سوال 93 اش غلط بود!) رو 90 زدم. منابع درس های عمومیم رو خیلی سریع بگم : ادبیات جامع خیلی سبز ، عربی هم خیلی سبز و دینی میکرو گاج. در مورد نحوه مطالعه این درس ها خیلی بحث شده و بچه هایی که خیلی بهتر از من زدن روش های مطالعه ی این درس ها رو تو این انجمن توضیح دادن. فقط در مورد زبان یکی دو تا نکته هست که قبلا تو یه تاپیک دیگه گفته بودم و الان اینجا کپیش می کنم :
      برای یادگیری گرامر, به نظر من, بهترین و آسونترین کار حفظ کردن چند جمله ی انگلیسی از اون ساختاریه که دارید می خونید. یعنی مثلا به جای این که توضیحات فارسی کتاب های تست رو درمورد نحوه استفاده از قید too بخونید, یه جمله مثلا; this ring is too expensive for me to buy. رو حفظ کنید و تموم. ذهنتون رو با توضیحاتِ فارسیِ دستور شلوغ نکنید.
      در مورد لغت هم بعد از خوندن معنای فارسی لغاتی که براتون جدیدن, حتما به یک دیکشنری رجوع کنید و جملاتی که به عنوان نمونه با اون لغات آورده رو بخونید تا کارکردشون رو توی جمله ببینید. و چه بسا ساختار های گرامر رو با خوندن همین جملات نمونه یاد بگیرید.

یه کتاب لغتی داره انتشارات اندیشه فائق که اومده همراه معنی فارسی لغت، یکی دو تا جمله انگلیسی هم بعنوان مثال نوشته. از اون کتاب هم میتونید استفاده کنید به جای دیکشنری.
      سلام دادا
      انتخاب رشته کردی واسه زبان؟
      میتونم بپرسم بچه کجایی؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_m_2000 نمایش پست ها
      سلام. زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه شبانه زدم اون آخرا.
      بله، گرگانی ام.
      موفق باشی
      دبیری زبان هم ک حتما علاقه نداشتی ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن