خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معرفی مشاور تحصیلی خوب برای افرادی که کارشناسی یا ارشد دارن و میخوان دوباره کنکور بدن

سلام
      من فارغ التحصیل دامپزشکی دانشگاه تهرانم.سال 87 کنکور دادم با وجود اینکه رتبه ام 1064 بود اما پزشکی قبول نشدم پارسال برای کنکور خوندم اما با وجود درصدای خوب رتبه ام 4500 شد و قبول نمیشم. میخواستم سوال کنم دوستان موسسه یا مشاوری رو میشناسن ( اگه نهران باشه خیلی بهتره) که برای افرادی مثل من که سنشون بالاست و شاغلن مشاوره ی تخصصی بدن ؟ خیلی ممنون میشم معرفی کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش جواب بدید

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morakonkuri نمایش پست ها
      سلام
      من فارغ التحصیل دامپزشکی دانشگاه تهرانم.سال 87 کنکور دادم با وجود اینکه رتبه ام 1064 بود اما پزشکی قبول نشدم پارسال برای کنکور خوندم اما با وجود درصدای خوب رتبه ام 4500 شد و قبول نمیشم. میخواستم سوال کنم دوستان موسسه یا مشاوری رو میشناسن ( اگه نهران باشه خیلی بهتره) که برای افرادی مثل من که سنشون بالاست و شاغلن مشاوره ی تخصصی بدن ؟ خیلی ممنون میشم معرفی کنید.
      من دکتر زارعی میشناسم مشاوره تخصصی میدن اتفاقا تهران و شیراز هم هستند البته من قبلا از ایشون مشاوره گرفتم رتبه ام 500 خورده ای شد پزشکی قبول شدم امسال نمیدونم اما یکی از بچه ها همین انجمن می گفت برای سال 99 مشاوره گروهی برای شیراز ندارند اما تهران هست اما ظرفیت مشاوره ها ش زود پر میشه نمی دونم هنوز هم مشاوره بگیرند اینم سایتش konkurmap.ir

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      من دکتر زارعی میشناسم مشاوره تخصصی میدن اتفاقا تهران و شیراز هم هستند البته من قبلا از ایشون مشاوره گرفتم رتبه ام 500 خورده ای شد پزشکی قبول شدم امسال نمیدونم اما یکی از بچه ها همین انجمن می گفت برای سال 99 مشاوره گروهی برای شیراز ندارند اما تهران هست اما ظرفیت مشاوره ها ش زود پر میشه نمی دونم هنوز هم مشاوره بگیرند اینم سایتش konkurmap.ir
      مرسی خیلی لطف کردید. هزینه شون چه قدره؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن