خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پروسه سیستم انتخاب رشته

سلام
      دوستان نحوه انتخاب رشته ی اینطوریه که وقتی مثلا شما انتخاب اولت دانشگاه شهید بهشتی باشه سیستم بر اساس ظرفیت ثبت نامیش نگاه میکنه که ببینه شما قبول میشی یا نه؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سلام
      دوستان نحوه انتخاب رشته ی اینطوریه که وقتی مثلا شما انتخاب اولت دانشگاه شهید بهشتی باشه سیستم بر اساس ظرفیت ثبت نامیش نگاه میکنه که ببینه شما قبول میشی یا نه؟
      اگر رتبه های قبل از تو به تعداد ظرفیت ،قبول شده باشن دیگه اصلا حذف میشه اون مورد برای تو در غیر اون صورت شما قبولی البته اگه کد رشته قبل اونو قبول نشی
      LEFT
      4/19/2021
      ویرایش توسط Shah1n : 02 شهریور 1398 در ساعت 23:31

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

اگر رتبه های قبل از تو به تعداد ظرفیت قبول شده باشن دیگه اصلا حذف میشه اون مورد برای تو در غیر اون صورت شما قبولی البته اگه کد رشته قبل اونو قبول نشی
      یعنی اگه مثلا من رتبم 2000 باشه،1999نفر قبل من انتخاب رشتشون انجام شده؟ و مثلا کامپیوتر از اون اول شروع میکنه ببینه این انتخاب اولش اگه مثلا پزشکی شهید بهشتی بوده اگه ظرفیت داره که همین رو قبول میکنه اگه نه که میره انتخاب های بعدیش؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      یعنی اگه مثلا من رتبم 2000 باشه،1999نفر قبل من انتخاب رشتشون انجام شده؟ و مثلا کامپیوتر از اون اول شروع میکنه ببینه این انتخاب اولش اگه مثلا پزشکی شهید بهشتی بوده اگه ظرفیت داره که همین رو قبول میکنه اگه نه که میره انتخاب های بعدیش؟
      بله انجام شده.دقیقا به ترتیب رتبه انجام میشه
      بله اگه قبول بشه که همونو انتخاب میکنه ولی اگه ظرفیت پر شده باشه به ترتیب میره انتخابای بعدیش تا بالاخره یکیشو قبول بشه.ممکنم هست هیچکدومو قبول نشه میره نفر بعدی
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

بله انجام شده.دقیقا به ترتیب رتبه انجام میشه
      بله اگه قبول بشه که همونو انتخاب میکنه ولی اگه ظرفیت پر شده باشه به ترتیب میره انتخابای بعدیش تا بالاخره یکیشو قبول بشه.ممکنم هست هیچکدومو قبول نشه میره نفر بعدی
      البته من بدون کنکورش رو شرکت کردم
      ازاد و پیام نور و غیر انتفاعی زدم که دیگه ریسکی توش نباشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن