خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

معرفی مشاور برای برنامه ریزی حرفه ای

سلام دوستان
      میدونم که در باره مشاورای مختلفی تایپک هایی زده شده و منم اونا رو خوندم ولی واقعا متوجه نشدم آخرش که کدوم خوبه ، کدوم بد
      من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم

تنها مشکلی که دارم اینه که خیلی تنبلی میکنم که البته فک میکنم مشکل خیلیا باشه
      خواهشا کمک کنید بهم
      کسی رو میشناسید که برنامه ریزی هفتگی مطابق با آزمونی که میدیم برامون بنویسه و واقعا کارش عالی باشه؟
      میدونم بهترین مشاور آدم ، خودشه ولی اگه کسی که خیلی تو کار مشاوره با تجربه و حرفه ای باشه به آدم کمک کنه ، آدم راحت تر به هدفش میرسه و در ضمن فکر میکنم طرف کمتر تنبلی میکنه

مدیرای محترم لطفا چند روز صبر کنن وقتی به نتیجه رسید این تایپک ، تایپکو ببندن
      ممنون
      ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 09 مهر 1392 در ساعت 22:47

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      منم مشکل شما رو دارم
      تورو خدا کمک کنید

من هنوز شروع نکردم

​خواهشمندممممممممم
      سهم من از دنیا نداشتن است تنها قدم زدن در پیاده روهای پاییز و فکرکردن به کسی که هیچوقت نبود........

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو دارم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چیزی که زیاده مشاور خوب
      ولی مشکل اینجاس خیلی بها میدیم محل نمیذارن.
      dr-amirقراره واسه من برنامه بنویسه
      به نظرم مشاوره خوبیه.
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مشاورایی که حرفه ای ترن و باهاشون کار کردید یا دوستاتون کار کردن و تلفنی یا با ایمیل برنامه میتونن بدن
      کسی سراغ نداره؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

• به جرات میتونم بگم برای بچه های ریاضی خیلی خیلی کارش درسته.
        از نظر اخلاقی هم اونقدر کارش درست هست که به خاطر اینکه خودش زیست نخونده و نمیتونه روش بحث خوندن رو توضیح بده
        پیشنهاد بچه های تجربی رو قبول نمیکنه.
        اگه کسی برای درس زیستش خیلی نیاز به مشاور نداره بهش ایشون رو پیشنهاد میکنم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من تاجایی که میدونم فقط هزینه ی مشاور میکنی و فایده ای نداره اگر خودت نخوای!!برنامه هم کار خاصی نداره!!اگه با برنامه ی کانون پیش میری میتونیم با هم یه برنامه ی خوب بچینیم!!البته adviser هم واقعاً آدم توپیه!!آقای اتحادیان مقدمم تعریفشو شنیدم!!اما خوب تو این دوره زمونه هر کی توی کاری تخصص داره رایگان انجام نمیده!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      والا من تاجایی که میدونم فقط هزینه ی مشاور میکنی و فایده ای نداره اگر خودت نخوای!!برنامه هم کار خاصی نداره!!اگه با برنامه ی کانون پیش میری میتونیم با هم یه برنامه ی خوب بچینیم!!البته adviser هم واقعاً آدم توپیه!!آقای اتحادیان مقدمم تعریفشو شنیدم!!اما خوب تو این دوره زمونه هر کی توی کاری تخصص داره رایگان انجام نمیده!!
      بحث پول نیست فقط کارش خوب باشه
      adviser هم پسر گلیه هم خیلی کمک میکنه به بچه ها
      خدا حفظش کنه
      فقط حیف ریاضیه دیگه
      این زیست مام خیلی مهمه آدم باید خودش خونده باشه تا یه درک درستی ازش داشته باشه
      بهر حال ممنون
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      خدا حفظش کنه
      فقط حیف ریاضیه دیگه
      بهر حال ممنون
      اگه در حد 200 تومن حاضری هزینه کنی خوب حتماً دکتر افشار خیلی بهتره!!اگرم در حد 80 تومن میخوای مشاوره کنی استاد اتحادیان مقدم و اگرم در حد 30 تومن از پشتیبان های کانون کمک بگیر!!ولی اگه میخوای نتیجه بگیری باید اول خودت پا پیش بذاری!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      محبت دارید.
      بابت هزینه هم باور کنید خواسته قلبیم این نیست که بخوام از کسی خدایی نکرده سو استفاده کنم.
      ولی یه سری ماجرا (بعد از زدن تاپیک چگونه رتبم 10برابر بهتر شد) باعث شد یه سیل از پیغام های خصوصی به پروفیالم بیاد.
      منم انصافا کم کاری نکردم و تاجایی که میتونستم به سوالات ج میدادم و حتی برای مشاوره هم (خدا شاهده ) هیچ وقت خودم رو به کسی قالب نکردم .
      ولی به خاطر وقت کم (هم دانشگاه ه مشاوره های حضوری)و همچنین سیل درخواست ها خواستم یه فیلتری بذارم تا شاید یه سری از بچه ها غربال شن.
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      خدا حفظش کنه
      فقط حیف ریاضیه دیگه
      بهر حال ممنون
      شما هم محبت دارید.
      من به دوستانی که پ. خ دادن عرض کردم که پیگیر کاراشون هستم. (برای مشاوره تجربی)
      حتی با یکی از دوستانم که رتبه 150 کنکور 91 شد و الآن علوم پزشکی تهران میخونه صحبت کردم تا اگه وقت داره برای بچه ها مشاوره بده.
      نه تنها وقت مشاوره دادن بلکه وقته اومدن به سایت هم نداشت.
      به هرحال من تمام سعیمو دارم میکنم تا از آشنایان (حتی المقدور رایگان) نشد با هزینه ای معقول بتونه مشکل شماها رو حل کنه.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه در حد 200 تومن حاضری هزینه کنی خوب حتماً دکتر افشار خیلی بهتره!!اگرم در حد 80 تومن میخوای مشاوره کنی استاد اتحادیان مقدم و اگرم در حد 30 تومن از پشتیبان های کانون کمک بگیر!!ولی اگه میخوای نتیجه بگیری باید اول خودت پا پیش بذاری!!!
      200 کل سال دیگه؟
      کسایی میشناسم ماهی 150 میدن به مشاوراشون
      پشتیبان کانون پول میگیره مگه؟
      پشتیبان ما خودش دانشجوهه و تازه اولین ساله پشتیبان شده هیچیم بارش نیست،شانس ما
      در ضمن مشاور میتونه ما رو هل بده که درس بخونیم ینی کمک کنه به درس خوندن و 100% اول باید خودمون بخوایم همونطور که گفتی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adviser نمایش پست ها
      محبت دارید.
      بابت هزینه هم باور کنید خواسته قلبیم این نیست که بخوام از کسی خدایی نکرده سو استفاده کنم.
      ولی یه سری ماجرا (بعد از زدن تاپیک چگونه رتبم 10برابر بهتر شد) باعث شد یه سیل از پیغام های خصوصی به پروفیالم بیاد.
      منم انصافا کم کاری نکردم و تاجایی که میتونستم به سوالات ج میدادم و حتی برای مشاوره هم (خدا شاهده ) هیچ وقت خودم رو به کسی قالب نکردم .
      ولی به خاطر وقت کم (هم دانشگاه ه مشاوره های حضوری)و همچنین سیل درخواست ها خواستم یه فیلتری بذارم تا شاید یه سری از بچه ها غربال شن.

شما هم محبت دارید.
      من به دوستانی که پ. خ دادن عرض کردم که پیگیر کاراشون هستم. (برای مشاوره تجربی)
      حتی با یکی از دوستانم که رتبه 150 کنکور 91 شد و الآن علوم پزشکی تهران میخونه صحبت کردم تا اگه وقت داره برای بچه ها مشاوره بده.
      نه تنها وقت مشاوره دادن بلکه وقته اومدن به سایت هم نداشت.
      به هرحال من تمام سعیمو دارم میکنم تا از آشنایان (حتی المقدور رایگان) نشد با هزینه ای معقول بتونه مشکل شماها رو حل کنه.
      آره داداش
      دستتم درد نکنه
      این تایپکو زدم اگه کسی از مشاورای معروفی قبلا استفاده کرده و دیده خوبه بگه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا هرکی برنامه داشت واسه ماهم دریغ نکنه
      چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستای من پشت کنکوری بود وهمین مشکله تنبلی رو داشت رفت پیش ایمان سرور پور خیلی خوب بود وپزشکی دانشگاه تهران قبول شد!!خیلی روش کار کرد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این اقایی که میگی کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن