خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واحد پاس نکنیم اخراج نمیشیم از پیام نور؟

سلام

بخشید این تاپیک دوممه اما از استرس نتونستم جلوی خودمو بگیرم

ورودی 95 پیام نور هستم کارشناسی ، 6 ترم انتخاب واحد کردم و شهریه دادم ولی هیچ واحدی پاس نکردم (معافیت تحصیلی دارم)

میخوام کنکور 99 هم شرکت کنم اما نمیدونم میتونم دو ترم بعدی هم انتخاب واحد کنم و پاس نکنم یا نه؟

شهریور 99 میخوام انصراف بدم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود
      تا اونجایی که من میدونم پیام نور اخراجی نداره
      و میتونید اینکارو انجام بدید
      البته قبلش با دانشگاه هماهنگ کنید.
      خداوند آن خویش خویش است

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      درود
      تا اونجایی که من میدونم پیام نور اخراجی نداره
      و میتونید اینکارو انجام بدید
      البته قبلش با دانشگاه هماهنگ کنید.
      مطمئنی؟ مگه قانونش این نیست که 3 ترم مشروط بشی اخراجت میکنن!؟ البته اونم میدونم توی کمیسیون موارد خاص حل و فصل اش میکنن و خلاصه هوای دانشجو رو دارن تا جایی که بتونن
      ولی دیگه 6 ترم خیلیه :\

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      مطمئنی؟ مگه قانونش این نیست که 3 ترم مشروط بشی اخراجت میکنن!؟ البته اونم میدونم توی کمیسیون موارد خاص حل و فصل اش میکنن و خلاصه هوای دانشجو رو دارن تا جایی که بتونن
      دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند - اخبار پیام نور - نمونه سوالات پیام نور با جواب

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      پیام نور اخراجی نداره
      تقریبا کلنگ ترین آدم ها میتونن ازش یه لیسانس دربیارن.
      خداوند آن خویش خویش است

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هیچ مشکلی پیش نمیاد ! نگران نباش ... اصن نرو و هیچ کاری نکن و شهریه هم ثابت هارو بده حتی تونستی انتخاب واحدم کن و امتحانارم نری غیبت میخوری و هیچ اتفاقی نمیوفته ... همه این کارا تو این مدت که معافیت تحصیلی استفاده میکنی رخ میده ... تاریخ معافیتت رو از پلیس +10 بگیر تا اون تاریخ هرکاری دوست داری کن یا نکن ! ... انصراف هم برای 99 نیاز نیست !
      دانشپاه پیامنور فقط برای اینه 4-5 سالی سربازی بپیچونی مگرنه فایده دیگری ندارد !
      پس نگران نباش ...
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ایشون می خواد انصراف بده بره دانشگاه دوباره!
      باری معافیت به مشکل می خوری تا جایی که من می دونم. پیام نور برای کارشناسی تا شش سال بدونن مشکل می تونی بخونی. ولی اگر بخوای انصراف بدی یا ش سالت تموم بشه باید وضعیت نظام وظیفه رو روشن کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من ازاد بودم دو ترم انتخاب واحد کردم نرفتم ی ترممم مرخصی داشتم اخرش انتصراف دادم..پیام نور ک هتل تره
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      هیچ مشکلی پیش نمیاد ! نگران نباش ... اصن نرو و هیچ کاری نکن و شهریه هم ثابت هارو بده حتی تونستی انتخاب واحدم کن و امتحانارم نری غیبت میخوری و هیچ اتفاقی نمیوفته ... همه این کارا تو این مدت که معافیت تحصیلی استفاده میکنی رخ میده ... تاریخ معافیتت رو از پلیس +10 بگیر تا اون تاریخ هرکاری دوست داری کن یا نکن ! ... انصراف هم برای 99 نیاز نیست !
      دانشپاه پیامنور فقط برای اینه 4-5 سالی سربازی بپیچونی مگرنه فایده دیگری ندارد !
      پس نگران نباش ...
      با دانشگاه صحبت کردم گفت حتما باید انتخاب واحد رو انجام بدی
      میخوم 99 دیگه حتما برم دانشگاه والا هم خسته شدم هم بیخودی دارم پول میریزم تو شکم پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rainy نمایش پست ها
      دوستان ایشون می خواد انصراف بده بره دانشگاه دوباره!
      باری معافیت به مشکل می خوری تا جایی که من می دونم. پیام نور برای کارشناسی تا شش سال بدونن مشکل می تونی بخونی. ولی اگر بخوای انصراف بدی یا ش سالت تموم بشه باید وضعیت نظام وظیفه رو روشن کنی

معافیت 5 ساله هستش منم ورودی 95 هستم
      فکر می کنم تا یک بار میشه انصراف داد و رفت دانشگاه جدید (برای پسرا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​من ازاد بودم دو ترم انتخاب واحد کردم نرفتم ی ترممم مرخصی داشتم اخرش انتصراف دادم..پیام نور ک هتل تره
      لامصب استرس نمیذاره
      الانم بخش اداری دانشگاه تعطیله معلوم نیس کی برمیگردن سرکار که دوباره زنگ بزنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان برم دانشگاه ازاد
      نرم سر کلاس هاش و امتحان هاشو پاس نکنم
      اخراج میکنن؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام، یه سوال داشتم میتونم آزاد ثبت نام کنم و از ترم اول مرخصی بگیرم؟ مدت سه یا چهار ترم مرخصی؟ یعنی ثبت نام کنم دو سال مرخصی بگیرم؟ لطفا جواب بدین ممنونم
      To the hope of it all..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان برم دانشگاه ازاد
      نرم سر کلاس هاش و امتحان هاشو پاس نکنم ترم یک و ترم دو مرخصی
      اخراج میکنن؟
      راستی اون موقع میتونم از سلف دانشگاه استفاده کنم؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی جواب سوال استارتر رو میدونه دقیقا؟بعد اگر با این شراط بخواد از پیام نور انصراف بده و بره رشته و دانشگاه جدید آیا دانشگاه جدید گیر نمیده که مثلا بگه چجوری شما سه چهار سال دانشجو بودی اما واحد پاس نکردی؟چون افشار تو کانالش ویس گذاشته گفته مشکل داره
      ویرایش توسط Javad1376 : 29 فروردین 1399 در ساعت 12:59

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشکلی پیش نمیاد

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای نظام وظیفه اهمیت نداره چه تعداد واحد پاس کرده باشی فقط مهمه که تو سنوات مجاز یعنی پنج سال اولیه انصراف بدی البته تا الان گیر نداده اینکه بعدا چیکار کنه معلوم نیست چون قوانین مضحکشون مدام عوض میکنن ولی چون هر کس فقط یک بار تو دوران تحصیل حق انصراف داره تو این چیزا سخت گیری نمیکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن