خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

نظام قدیمم،،،برای کنکور ۹۹ میخونم .ممنون میشم به سوالم جواب بدید

من میخام الان شرو کنم برای کنکور ۹۹ تجربی بخونم هدفمم رتبه زیر۵۰۰ منطقه ۳
      سوالم اینکه من پایم خیلی متوسطه از طرفی نه شرایط شرکت در ازمون نه گرفتم مشاور نه کلاس رفتن دارم
      با این اوصاف فقط با تلاش خودم میتونم امیدوار به کسب این رتبه باشم؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به خیلی چیزا بستگی داره تلاشی که میکنی انگیزه ای که داری روحیت پشتکارت و ...
      ولی گیریم همه چی اوکی باشه و خودت فقط بخوای واقعن تلاش کنی بله میتونی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      من میخام الان شرو کنم برای کنکور ۹۹ تجربی بخونم هدفمم رتبه زیر۵۰۰ منطقه ۳
      سوالم اینکه من پایم خیلی متوسطه از طرفی نه شرایط شرکت در ازمون نه گرفتم مشاور نه کلاس رفتن دارم
      با این اوصاف فقط با تلاش خودم میتونم امیدوار به کسب این رتبه باشم؟؟؟؟
      لطفا پاسخ امتیازی که دادم رو در پ خ بفرستید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،آزمون رو سعی کن حتما بری ولی کلاس ومشاور اصلا نیاز نیست.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShoukoNishimiya نمایش پست ها
      لطفا پاسخ امتیازی که دادم رو در پ خ بفرستید

مشکل مالی نداریم
      ولی خونوادم دیگه حمایت نمیکنن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در کاغذ میتونی اما در عمل اثبات کن
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازمونو حتما حل کن. کنکورای سالهای قبل رو پرینت بگیر و تو خونه شرایط جلسه کنکور رو در نظر بگیر و حل کن. ماهی دوتا ازمون بدی عالیه نشد یکی هم خوبه ولی حتما خودتو بسنج

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      نه. شما رقابت امسال رو ندیدی؟ طرف با میانگین 60 درصد رتبه ش 5 رقمی شده. من نمی دونم این فکر از کجا اومده که قبول شدن تو همچین رقابت فشرده ای، به همین راحتیه که من بیام 5 ماه بخونم، 10 ماه بخونم بعد 3 رقمی بیارم!
      شما برو ترازای نظام جدیدای قلم چی رو بررسی کن و ببین الان چه قدر دوازدهمی با تراز 6700 به بالا داریم. این افراد دارن از تمام ثانیه های روز و شب برای پیشرفت استفاده می کنن. شما یه کم فکر کن ببین می تونی هم به سطح این بچه ها برسی و هم ازشون جلو بزنی؟
      به نظر من از ده هزار نفر شاید یه نفر بتونه. چون یه هوش و استعداد و نبوغ خاصی باید داشته باشی که در 10 ماه بتونی به این جایگاه برسی. اگه در اون حد نیستی که احتمالا هم همینه، الکی خودتو امیدوار نکن.
      در ضمن الان اگه ناراحت بشی از حرفم خیلی بهتره تا این که تلاش کنی اخرش 5 رقمی بیاری.
      تلاش رو یه عده ی خیلی زیادی دارن انجام میدن و این که بگیم هر کی تلاش بکنه سه رقمی بیاره حرف اشتباهیه. رتبه های برتر رو نگاه کن. اکثرشون بیش از دو ساله که امتحان آزمایشی می دادن. یعنی سه چهار سال به صورت مستمر تلاش می کنن تا نتیجه بگیرن. نمیشه انتظار داشت با چند ماه خوندن به تسلط چند ساله ی یه شخص با اراده رسید.
      این که امسال مثلا با میانگین 60 رتبه کمتری نسبت به پارسال داد،دلیل اصلیش ساده بودن سوالا نسبت به سال های قبل بود...یکی کنکور های چند سال اخیر رو کار کرده باشه وسرجلسه کنکور امسال هم رفته باشه به راحتی متوجه میشه.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه. شما رقابت امسال رو ندیدی؟ طرف با میانگین 60 درصد رتبه ش 5 رقمی شده. من نمی دونم این فکر از کجا اومده که قبول شدن تو همچین رقابت فشرده ای، به همین راحتیه که من بیام 5 ماه بخونم، 10 ماه بخونم بعد 3 رقمی بیارم!
      شما برو ترازای نظام جدیدای قلم چی رو بررسی کن و ببین الان چه قدر دوازدهمی با تراز 6700 به بالا داریم. این افراد دارن از تمام ثانیه های روز و شب برای پیشرفت استفاده می کنن. شما یه کم فکر کن ببین می تونی هم به سطح این بچه ها برسی و هم ازشون جلو بزنی؟
      به نظر من از ده هزار نفر شاید یه نفر بتونه. چون یه هوش و استعداد و نبوغ خاصی باید داشته باشی که در 10 ماه بتونی به این جایگاه برسی. اگه در اون حد نیستی که احتمالا هم همینه، الکی خودتو امیدوار نکن.
      در ضمن الان اگه ناراحت بشی از حرفم خیلی بهتره تا این که تلاش کنی اخرش 5 رقمی بیاری.
      تلاش رو یه عده ی خیلی زیادی دارن انجام میدن و این که بگیم هر کی تلاش بکنه سه رقمی بیاره حرف اشتباهیه. رتبه های برتر رو نگاه کن. اکثرشون بیش از دو ساله که امتحان آزمایشی می دادن. یعنی سه چهار سال به صورت مستمر تلاش می کنن تا نتیجه بگیرن. نمیشه انتظار داشت با چند ماه خوندن به تسلط چند ساله ی یه شخص با اراده رسید.
      فاز شما چیه دوست عزیز....

تا کی باید امثال شمارو ببینیم توی این انجمن خراب شده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حتی اگر حرفت درست باشه که نیست خواهشا نظرتو پیش خودت نگه دار.گرچه با اون حرفت که گفتی زیر 1000 شدن تو کنکور تجربی هوش هم معیار مهمیه. قبول دارم.
      ?

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز فک کنم یه بار دیگه هم به شما گفته بودم

شما که جزو نسل فُسیل شده هستی و در حال حاظر رتبه مناسبی در کنکور کسب نکردی صلاحیت اظهار فضل نداری

اینکه شما این توانایی رو در خودت نمی بینی در 10 ماه رتبه برتر کسب کُنی دلیل نمیشه کسی دیگری نتونه

اگه چیزی برای گفتن نداری کسی نمیگه توانایی نوشتن نداری.
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جوگیر کردن شخص از دروغ گفتن بهش خیلی بدتره.
      الان هر کی میاد میگه من می خوام سه رقمی بشم، همه میگن تلاش کن می تونی. پس یعنی اگه 20 هزار نفر تلاش کنن همه سه رقمی میشن؟ همچین چیزی که نداریم. من میگم توی ده ماه با پایه ی متوسط نمیشه سه رقمی شد یا احتمالش خیلی خیلی کمه. شاید تو دو سال بشه.

اینکه میخواد تو منطقه سه زیر هزار بشه خیلی خیلی راحت تره تا منطقه دیگه اییی
      دوما حرفت درسته اما خیلی جالب بوئد ی کارنامه دیدم طرف همه رو 70زده بود شده بود 550 یکی دیگه زیست 82 شیمی 60 ریاضی فیزیک 38 شده بوئد 545 این یعنی سیاست
      اما بنطرم اگر کسی بخواد همه تخصصی هارو 70بزنه با پایه متوسط بله سخته ی ساله ....ولی خب دیگه ی وقتایی ی سری باهوشتر عمل میکنن..یا کارنامه امیر رضا گراوندو نگا کن متوجه میشی همه چی خرخونی نیست...ی ساله میشه زیست عالی کرد شیمی درحد 55 60 وقبول شد اما نمیشه همه رو 70 رسونمد شایدم بشه اما هرکسی نمیتونه...درضمن عزیز من شما میگی ک 20هزار نفر بخوان سه رقفمی بشن اره میخوان اما کدومشون تااخر میخونن کدومشون واقعا تلاش میکنن؟چندتاشون اصلا راه روش رتبه شدن بلدن؟ خیلیا میخونن اما با دید نه چندان کنکوری لطفا نظر میدی همه جوانب بسنج
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت نظراتتون
      من همه ی تلاشمو میکنم مطمعنم ک نتیجه میگیرم
      تازه فک نکنم همه ی اونایی ک زیر ۱۰۰۰ میشن دارای هوش عجیبی باشن چون تو اطرافیان داشتیم
      فقط تلاش مستمره ک مهمه بنظرم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      فاز شما چیه دوست عزیز....

تا کی باید امثال شمارو ببینیم توی این انجمن خراب شده
      والا حرف درست رو شما زدین. این moein sanjary هرجا بری هست و فقط هم حرف های بیهوده و نا امید کننده میزنه. دیگه انجمن کنکور رو هم باید کم کم کنار گذاشت با وجود امثال این افراد.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فعلا که همین نسل فسیل شده داره نسل شما رو تیغ می زنه و با ارائه ی مشاوره های کنکوری به امثال همین شخص، میاد برنامه ی موفقیت چهار ماهه تجویز می کنه و پولشو می زنه به جیب و حالشو می بره
      صلاحیت اظهار فضل من رو هم تو تعیین نمی کنی. اگه حرفی برای گفتن داشتی مثل فرزند آدمی زاد میومدی نظر می دادی نه این که فقط حمله ی شخصی و توهین.
      بازم میگم این که شخصی با پایه ی درسی متوسط و مدت باقی مونده رتبه ی سه رقمی کسب کنه، جزو شگفتی ها و موارد بسیار خاصه. اگه غیر از اینه، نمونه های پارسال که این همه آدم اومدن مشاوره گرفتن که ما تلاش کنیم می تونیم فلان رتبه رو کسب کنیم، همه هم گفتن آره اگه بخوای تک هم می تونی بشی. الان باید جواب شکست های اون افراد رو هم بدین چون من ندیدم از بین اون افراد کسی رتبه ی خاصی کسب کرده باشه.
      در ضمن ما نفهیدیم این اعراب گذاری معنیش چیه. یعنی مثلا روی کنی اگه ُ نذاری بقیه می خوننش کَنی یا کِنی؟
      شما کل انجمن رو دارین خراب میکنید. انشالله پیش خدا جوابگو خواهید بود که روحیه چند صد نفر رو با حرف های چرت و پرتتون نا امید و ناراحت میکنین.
      از انجمن برو بیرون شما.
      شما چشاتو وا کنی خیلی افراد موفق میتونی پیدا کنی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن