خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 117
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلم چی همه روستایی رو بورسیه می‌کنه برا همین جامعه آمازیس بالای ولی کنکور رقابت بین ۱۰ ۲۰ هزار نفره بقیه سیاه لشکرن که تعداد روستاییام توش بالاس ب خاطر امکانات آموزشی خیلی پایین متاسفانه
      اگه دقت تراز قلم چی وگاج مثل همه هردو سقف ترازشون ۸۰۰۰ میاد برنامه راهبردیشونم کپیه ولی سوالای قلمچی اصلا شبیه کنکور نیست و برای رسیدن ب درصد خوب تو قلمچی باید کلی نکته حفظ کنی که تو کنکور به دردت نمیخوره چون سوالای کنکور مفهومین که گاجم به نظرم تو طراحی سوالات مفهومی و شبیه کنکور موفقه. درضمن دفترچه سوالات گاج حتی فونتش دقیقا مثل کنکوره و این باعث میشه دانش آموزش سر کنکور استرس کمتری داشته باشه
      عیب گاج اینه که فضای رقابتی نداره چون فقط رتبه برتر های کشوری رو تو سایت میزنه
      من تو هردوشون شرکت کردم و نظرم اینه و در مورد گزینه دو نظری ندارم

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj نمایش پست ها
      کجاش حاشیس؟
      خب بنظرتون تایپیکی ک بچه هارو دو دل کنه حاشیه نیست؟
      بالفرض الآن یکی هزینه کرده رفته قلم چی بعد با این تایپیک ذهنش مشغول میشه
      هرکس یطوره و ی نوع آزمون براش خوبه
      درضمن اگر قلم چی بد بود اینهمه جامعه آماری نداشت
      هرچند ک آزمون های موسسات دیگ بخصوص سنجش عالین
      طرف میخواد خودشو بسنجه چه با سنجش چ با قلم چی
      امیدوارم کم تر از این تایپیکا ببینیم
      موفق باشید

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نکته مهم اینه که آزمونی که شرکت میکنیم از بقیه شون جامعه آماری بالاتری داشته باشه
      این که یکی میگه 85 درصد گزینه دو شباهت داشته به کنکور یعنی خودش باید هر درسی رو کم کم 80 میزد تو کنکور
      ولی این به دنیا هم ثابت شده که کسی قلمچی تراز بالا بیاره و اونو حفظ کنه تو کنکور منتظر یه نتیجه عالی باید باشه
      درمورد لو رفتن سوالات هم باز قلمچی پاسخنامه لو نمیره ولی تو بقیه ازمونا پاسخنامه زودتر از سوالات قلمچی پخش میشه
      آیا کافی نیست؟

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      و این قصه ادامه دارد.....
      ای کاش درک کنیم برنامه ازمون و خود ازمون اهمیتش خیلی کمتره از برنامه شخصی خودمون و روش درست خوندن و مرور درست
      یکی از بدی های قلم چی برنامه افتضاح بعد عیده که باعث میشه دانش اموز های متوسط و ضعیف نتیجه نگیرن در کنکور و به فکر سال دیگه باشن

5. Top | #65
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      احسنت دقیقا

6. Top | #66
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      و این قصه ادامه دارد.....
      ای کاش درک کنیم برنامه ازمون و خود ازمون اهمیتش خیلی کمتره از برنامه شخصی خودمون و روش درست خوندن و مرور درست
      یکی از بدی های قلم چی برنامه افتضاح بعد عیده که باعث میشه دانش اموز های متوسط و ضعیف نتیجه نگیرن در کنکور و به فکر سال دیگه باشن
      احسنت دقیقا

7. Top | #67
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظر من هدف قلمچی ماهیگیری رو یاد دادن هستش نه ماهی رو دادن اجازه بدین یکم توضیح بدم شما برای اینکه یه کنکور تو ی زمان خوب و با ی درصد عالی بتونین جواب بدین باید تست به دفعات حل کنید برای قلمچی دوستان خوب میدونید که برا جواب دادن به فرض درس فیزیک قلمچی باید حداقل 5 یا 6 بار تستای کتب کمک درسی رو بزنید این تو گزینه دو میشه 3 یا 4 بار ببینین کدوم به نفعتون هست برای یکبار هم شده امتحان کنید و شروع کنید به زدن چند باره تستها بعد از این مرحله جواب دادن وارد ضمیر نا خود اگاهتون میشه و این همون چیزی که قلمچی میخواد یعنی یاد دادن ماهیگیری ولی بچه هایی که اصلا پایه خوب ندارن به هیچ وجه سمت قلمچینرین حتی به خاطر جامعه اماریش چون که به طور کلی زدتون میکنه این اشتباهو هرگز نکنین چون که با 14 ساعت در روز هم نمیشه از مهر برا ازموناش اماده شد هزینشم که واویلا با کتاب های اجباری که سر به فلک میکشه خلاصه اگه میخواین درصدای عالی بزنینین یعنی بالای 70 یا 80 برین قلمچی در غیر این صورت هم گاج سوالاتش خوب هست هم گزینه2 من یه دوست دارم که 120 ساعت برای شیمی قلمچی وقت گذاشت و رفت سر جلسه 100 زد اونم فقط استوکیومتری پس 1 اگه وقت اضافی دارین 2 اگه پایه خیلی خوب دارین 3 اگه برا هدفتون ممارست دارین برین قلمچی ببخشین یکم طولانی شد
      ویرایش توسط keyvan- : 12 مهر 1398 در ساعت 23:43

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من به خود شخص شرکت کننده همه چی بستگی داره .من هر چی نظام قدیم تو فامیلمون دیدم امسال پزشکی و دندون قبول شدن قلم چی میرفتن اسماشونو ک سرچ میکردم هست اسماشون تو لیست رتبه برترای پارسال .در عوض ۵ ۶ تا از دوستای خودم میرفتن گزینه دو همه رتبه ها بالای ۳۰ هزار حالا بیام بگم نه گزینه دو بده کانون خوبه !!!

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودمم هر چی مشاور داشتم پزشکی دانشگاه تهران میخوندن باز قلم چی میرفتن اسماشون تو سایت کانون هست با نمودار ترازاشون تنها دلیلش اینه ک خودشون زرنگ بودن

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبولی هارو نگاه میکنم میبینم خیلی وقته تقریبا همه ی قبولی ها از قلمچی هست. بخاطر این تاپیک شما هم کسی تصمیمشو عوض نمیکنه.
      سنجش و گزینه 2 رو که همه مسخره میکنن. امسال اگه سطح سوالا به گزینه 2 نزدیک بوده بخاطر این بوده که آسون ترین کنکوره چند سال آخیر بوده.
      برنامه ی قلمچی به نظر منطقی میاد برای کسی که از اول مهر درس میخونه. البته هر کسی نظری داره، من خودم وقتی میبینم همه میرن و برنامه هم مشکل نداره خب طبیعتا دیوانه نیستم یکی دو سال از زندگیمو سر آزمونو خطا ببازم. میرم قلمچی و حاشیه رو میزارم کنار.

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      من قبولی هارو نگاه میکنم میبینم خیلی وقته تقریبا همه ی قبولی ها از قلمچی هست. بخاطر این تاپیک شما هم کسی تصمیمشو عوض نمیکنه.
      سنجش و گزینه 2 رو که همه مسخره میکنن. امسال اگه سطح سوالا به گزینه 2 نزدیک بوده بخاطر این بوده که آسون ترین کنکوره چند سال آخیر بوده.
      برنامه ی قلمچی به نظر منطقی میاد برای کسی که از اول مهر درس میخونه. البته هر کسی نظری داره، من خودم وقتی میبینم همه میرن و برنامه هم مشکل نداره خب طبیعتا دیوانه نیستم یکی دو سال از زندگیمو سر آزمونو خطا ببازم. میرم قلمچی و حاشیه رو میزارم کنار.
      از نظر من برنامه راهبردی قلمچی بهترین برنامه موجود برا کنکور هست تو کل کشور ولی برادر من یه حساب سر انگشتی بکن از اول مهر که نه از 5 مهر امسال شروع کن به روزی 3 ساعت شیمی بخش استوکیومتری که میشه جمعا 39ساعت ایا شما با این ساعت میتونی بدون پایه قوی که تابستانو از دست داده بالای 7 یا 8 از ده بزنی اگه میتونی بدون پایه این کارو بکنی از الان بهت تبریک میگم که رتبه برتر میشی دوما ی سوال برادر گرامی تو لامبورگینی داشته باشی میری پایین شهر واسه گردش یا بالا شهر رو انتخاب میکنی ؟ قلمچی هم جریانش این هستش کسایی که چند سال پشت سر هم درس میخونن و الان برا هر درس حداقل یک کتابو تموم کردن میان جایی امتحان بدن که هم سطح خودشون باشن و قدرت تست زنیشون رو بسنجن و با افراد برتر دیگه مقایسه کنن

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan- نمایش پست ها
      از نظر من برنامه راهبردی قلمچی بهترین برنامه موجود برا کنکور هست تو کل کشور ولی برادر من یه حساب سر انگشتی بکن از اول مهر که نه از 5 مهر امسال شروع کن به روزی 3 ساعت شیمی بخش استوکیومتری که میشه جمعا 39ساعت ایا شما با این ساعت میتونی بدون پایه قوی که تابستانو از دست داده بالای 7 یا 8 از ده بزنی اگه میتونی بدون پایه این کارو بکنی از الان بهت تبریک میگم که رتبه برتر میشی دوما ی سوال برادر گرامی تو لامبورگینی داشته باشی میری پایین شهر واسه گردش یا بالا شهر رو انتخاب میکنی ؟ قلمچی هم جریانش این هستش کسایی که چند سال پشت سر هم درس میخونن و الان برا هر درس حداقل یک کتابو تموم کردن میان جایی امتحان بدن که هم سطح خودشون باشن و قدرت تست زنیشون رو بسنجن و با افراد برتر دیگه مقایسه کنن
      عزیزم تو با رفتن به ازمونه دیگه صرفا تصور میکنی دیگه کسی ازت بالاتر نیست تا کنکور بزنه تو سرت بفهمونه بهت چیه رک بگم اگه با هر پایه ای نمیرسی و میگی رتبه برتره میره از قبل خونده یه کتاب تموم کرده تو کنکورم اون طرفی که میرسه یا یه کتابو از قبل تموم کرده موفق میشه درسته نباید شعار داد کنکور غوله ولی این ازمونو میری از پس کنکور بربیای تو رسما میگی نرم چون نمیتونم بااااید بتونی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برادر من منم با حرف تو موافقم ولی من نمیگم نرو این تو دو تا پست گفتم که تلاش میخواد باید بتونی ولی عزیزم چند نفرو میشناسی که مثل خودت اینقدر سرسخت و محکم باشه که ناامید نشه و بگه (من ادامه میدم)

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن