خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 117
    1. Top | #16
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      اگه درس خون باشید تو خونه هم ازمونا رو پرینت بگیرید هم موفق میشید
      سلام دوست عزیز امیدوارم حس رقابت رو بتونید تو خونه به خودتون تلقین کنید

2. Top | #17
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      سوالای آزمون امروز قلم چی برای تجربی نظام قدیم، حال منو داشت به هم می زد. در حدی که بعد از بررسی زیست، اومدم شیمی رو تا وسط خوندم و با خودم گفتم دفترچه رو پاره کنم و بلند بشم برم دیگه هم پشت سرم رو نگاه نکنم.
      ولی بعدش فکر کردم تو همین آزمون کسایی هستن که دارن همین سوال رو بهتر از من می زنن. پس حتما هنوز یادگیری کامل نشده که نمیشه جواب داد.
      اینطور نیست!
      با احترامی که به نظرتون قاعلم اما باید بگم هرکسی برای ازمون خودش ساخته شده اگه همه برا یه ازمون ساخته شده بودن اونوقت اینهمه ازمون ازمایشی چیکار میکنن؟؟
      دوستی داشتم بنده 3 سال پشت کنکور در قلم چی بود موفق نشد سال اخر به گزینه دو رفت و زیر سایه برنامه راهبردیش موفق شد

3. Top | #18
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      تا ابد هم قلمچی به این صورت پیش بره...ینی تمام ساختارش هم نابود شه هنوز یه عده هستن که میگن ما کاری به هیچی نداریم و به خاطر جامعه اماری میریم
      بله متاسفانه چون دختر همسایه لاک قرمز میاد بهش منم باید بزنم!
      این مصداق خیلی از عزیزان هست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قلمچی خیلی مشکلات داره. پشتیبان های مضخرف.کیفیت افتضاح کاغذ.تغییر دادن چندباره ی برنامه راهبردی در طول سال.استفاده از طراحای دانشجو که اصلا درایت یک دبیر با سابقه رو ندارن.
      بدترین خصوصیتش اینه که هرروز زنگ میزنن تا یه چیز بمن یا دوستام بفروشن.حوزه های آزمونش جاهای خوبی هستن ولی اصلا شبیه محیط اموزشی نیستن.خیلی هم دروغگو هستن که باعث میشه همه ما از دستشون فراری باشیم.
      جامعه آماریش بخاطر بورسیه شده هاست یا دارندگان طرح حکمت.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      سوالای آزمون امروز قلم چی برای تجربی نظام قدیم، حال منو داشت به هم می زد. در حدی که بعد از بررسی زیست، اومدم شیمی رو تا وسط خوندم و با خودم گفتم دفترچه رو پاره کنم و بلند بشم برم دیگه هم پشت سرم رو نگاه نکنم.
      ولی بعدش فکر کردم تو همین آزمون کسایی هستن که دارن همین سوال رو بهتر از من می زنن. پس حتما هنوز یادگیری کامل نشده که نمیشه جواب داد.
      جوری بود ریاضی تو 15 دقیقه 2 تا جواب دادم جوری شد بعد 15 دقیقه تلف کردن رفتم سراغ زیست ! ولی روحیمو نباختم و تو زمان برگشت 6 تای دیگه ریاضی زدم

6. Top | #21
      saj
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rkomm نمایش پست ها
      جوری بود ریاضی تو 15 دقیقه 2 تا جواب دادم جوری شد بعد 15 دقیقه تلف کردن رفتم سراغ زیست ! ولی روحیمو نباختم و تو زمان برگشت 6 تای دیگه ریاضی زدم
      حرفتون متینه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز امیدوارم حس رقابت رو بتونید تو خونه به خودتون تلقین کنید
      والا من کلا دوتا ازمون جامع سنجش رفتم و.... اخرش رتبه دلخواهم رو گرفتم
      تو خونه هم ازمونای مرحله ای رو پرینت میگرفتم -گزینه 2وقلم چی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rkomm نمایش پست ها
      سوالای ریاضی و فیزیکش قابل تحمله ولی زیست شناسی و شیمی به هیچ وجه.
      سوالای زیست شناسی قلم چی واقعا غیر استاندارد هستن. حتی تو آزمون قبلی که 18 مرداد بود، طراح رفته بود گزینه ای که عینا در کنکور خارج 88 به عنوان گزینه ی صحیح اعلام شده بود رو به عنوان گزینه ی نادرست در نظر گرفته بود! (این عبارت معروف که: هر سلول مخاط روده صدها ریزپرز دارد) حتی اعلام اشکال هم زدم معلوم نشد آخر چی شد.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز امیداوارم از دستم ناراحت نشده باشی چون حس میکنم در جواب گویی عصبی عمل کردید بنده قصد بی ادبی نداشتم و ندارم
      دوست عزیز برنامه های گزینه دو درست شده پی دی افشو گذاشته تویه سایت بهنره نگاهی بندازید بهش جسارتا
      دومن برنامه های سنجش برای پشت کنکوری ها بعید میدونم مشکل باشه اما بازهم در نظر خود مختارید و با احترام بسیار به شما

سلام دوست عزیز من اصلا لحنم عصبی نیست مشکل چت کردن همین که احساس آدمو منتقل نمیکنه منم فقط نظر دادم در ضمن برنامه گزینه دو هیچ تغییری نداشته نتنها امسالش بلکه سال های گذشته هم روال گزینه دو اینجوریه که برنامه ریز شده و دوره ای مناسب نداره یکبار هر پایه رو تو طول سال برنامه میده آخر سالم دو بار از هر پایه امتحان میگیره ( قبل از آزمون جامع ) کلا برنامه آزمون های دیگه خوب نیست گاج هم که تقلیدی از قلم چیه البته سال پیش برنامه گاج از قلم چی بهتر بود قلم چی سال پیش بسیار پراکنده و بی نظم بود اونم دلیلش بحث تراز مشترک با جدیدا بود اگر امسالم برنامش مثل سال پیش باشه توصیه من آزمون گاج هست

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من بازم میگم فقط کانون برید
      ۱. جامعه آماری بالا
      ۲. برنامه راهبردی بی نظیر
      مطمئن باشید ضرر نمی کنید

11. Top | #26
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پارسال با وجود این که قلم چی می رفتم اما خوشم نمی اومد ازش،
      چرا ؟
      1-تقلب می کردن
      2-سوالات زیستش به وضوح غلط داشت، مثال در یک آزمون می گفت مونوسیت هسته تک قسمتی داره،دریک جا میگفت هسته دوقسمتی،که طبق نظام قدیم تک قسمتی است....
      3-برای نظام قدیم برنامه جالبی نداشت،وسط سال عوض می کردن مدام....
      4-پشتیبان خوب نداره البته من پول پشتیبان می دادم ولی گفتم به من زنگ نزنه
      اما 3خرداد رفتم سنجش برای آزمون جامع،مزخرف بود واقعا سوالاتش.....
      پر بود از غلط های املایی و علمی و جواب های اشتباه در کارنامه
      اینجا بود که به معنای واقعی قلم چی برای من خیلی با ارزش شد...
      در ثانی قلم چی جامعه آماری بالایی داره،کارنامه های متنوع و جامعی داره،از موسسات دیگه مخصوصا گاج وسط سال زیاد می آیند قلمچی،حساب خودش هم پس داده با این رتبه برتر هایی که هرسال اونجا میرن.....

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی ضعیف ترین ازمون ممکنه

یک سال چینش ذهنی شما رو جوری میچینه که به نقطه کتاب هم دقت کنید و ایده های طرح تستی رو برای مطالعه در ذهن داوطلب ایجاد میکنه که باعث کُندی داوطلب در مطالعه میشه.
      بعد داوطلب میره سر جلسه می بینه سوال خیلی استاندارتره و اگه اون همه وقت رو صرف نکته های بی خود و بی جهتی که قلم چی بهش ایده داده بود نمیکرد خیلی موفق تر بود.

سنت حذف مبحث برای کنکور رو همین سازمان مافیایی قلم چی با سخت گیری های بی دلیل وارد ذهن داوطلبین کرد.

دلیل بالا بودن جامعه آماری هم مُفت بودن برای بورسیه ها و طرح حکمته ... وگرنه داوطلبین از روی شوق وارد این موسسه نمی شند.

در مورد برنامه هم برای کنکور 98 عملا دوی سرعت برای نظام قدیم ها ایجاد کرده بود.

پیشنهاد من برای امسال گاج / گزینه دو هست
      خداوند آن خویش خویش است
      ویرایش توسط meysam98 : 01 شهریور 1398 در ساعت 18:22

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با تشکر وافر از نظرتون
      با احترام کامل
      بنده ایزدمهر ایزدمهر نمیکنم وکسیو جلوه نمیدم ببینید منظورم اینه حقیقت رو باید قبول کرد جامعه آماری واقعا هیچ ملاکی نیست دومن من واقعا دوست دارم ازمونی برم سوالات شبیه به کنکور داشته باشه و عوض اینکه توسط جامعه اماری سنجیده بشم توسط تخمسن کارنامه سنجیده بشم که کسانی که درصد های منو داشتن سال های قبل چه رشته ای قبول شدن
      مجددا میگم قصد هیچ بی احترامی ندارم
      عزیز دلم‌ منم اصلا قصدی نداشتم.مرسی از این همه احترام و شخصیت.من اصلا شخص خاصی مد نظرم نبود که درباره ایزدمهر حرف زده باشه.خواستم بگم کلا خیلی ملاک جالبی نیست که چون امسال اون از فروردین آزمونو ول کرده یعنی آزمون بده چون رتبه ۱ های قبلی همه بودن ولی اینم باز دلیل نمیشه که شما قطعا بری
      شما برنامه راهبردی و سوالات آزمونونارو نگاه کنید.دقیقا همون طور که گفتید جامعه آماری به هیچ وجه ملاک نیست.ببینید تو دو آیتمِ راهبردی و سوالات با کدوم آزموم راحت ترید
      هر انتخابی داشتید امیدوارم موفق ترین باشید.بازم ببخشید من اصلا نمیخواستم با لحن بدی صحبت کنم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای کرامت دبیر زیست کانون سال بیش تبریز کلاس داشتن بعد خودشون به ما می گفتن که قلم چی دیگه خیلی از کنکور فاصله گرفته.
      می گفت سوالارو میدن 20 نفر دانشجوطرح می کنن که هزینه نکنن و مفت دربیاد می گفت خیلی وقته واسه کانون سوال نکرده و فقط نظارت می کنه.
      به نظر من قلم چی بزرگترین کشتارگاه روحیه ی شاگردای متوسطه.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه بسا این عدد ها درست نباشه
      راجب آزمونا : (نظام جدید)
      گزینه دو من خیلی ندیدم کسایی که میرن ازش خیلی راضی باشن
      سنجش امسال فقط دو تای آخرش استاندارد بود
      گاج کلا خیلی پیگیر نیست که هم خوبه هم بد. یه بارم امسال کلا یه آزمونو کنسل کرد که تایم آزمونا کلا به هم ریخت یکی یه هفته یکی سه هفته...
      قلم چی سوالاش واقعا بالا تر از استانداردن مثلا من خودم اصلا سوالای فیزیک طرح شده توسط برادران رو قبول ندارم... ولی خب یه سری سوالای قلم چی ایده های جدید بهت میده ... و پشتیبانیشم از همه آزمونا بهتره مثلا عید کلی آزمون آنلاین گذاشت و سوالای منتخبی که غلط / نزده / درست ولی مهم زده بودن دانش آموزا رو تو یه فایل pdf گذاشته بود که واقعا خیلی مفید بود. تنها مشکلم با قلم چی اینه که دفترچه پاسخ نمیدن
      برنامه هم یه بار کلا زیست گیاهی و جانوری رو جا به جا کرد ...

یه چی بگم تقلب رو بیخیال شید واقعا گور بابای تراز و رتبه درصداتو بچسب هدف این آزمونا اینه خودتو بسنجی با خودت نه با دیگران

پ.ن: پریسا کفایتی هم رتبه 39 منطقه 2 شده ...
      Success is what you make it

Take it how it come

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن