خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation ***کمک فوری*** راهنمای انتخاب کلاس مهم ******

دوستان عزیزم سلام میخواستم خواهش کنم لطفا تمامی افرادی که تجربه ی حضور کلاس این اساتید رو داشتن و یا دارن و در کل در موردشون اطلاعاتی دارن بگن که کلاس آنلاین کدوم رو شرکت کنم .. لطفا فقط و فقط کسایی که با این اساتید آشنایی و سرکلاسشون بودن 👈 با دلیل 👉 بگن کدوم بهتره

دقت کنید 👈 فقط کسانی که تجربه ی کلاس این اساتید رو داشتن با دلیل بگن کدوم بهتره 👉 مرسی از همگی
      شیمی : بهمن بازرگانی - رضا بابایی - علیرضا علمداری
      زیست : اشکان هاشمی - حنیف عظیمی
      فیزیک : فرید شهریاری - محمودرضا ذهبی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست حنیف عظیمی خیلی خوبه حقیقتش خودم نرفتم کلاسش رو ولی بچه ها که میرفتن خیلی راضی بودن.
      شیمی بابایی.حتی یک درصد هم شک نکن.نمیتونم توصیف کنم که چقدر خوبه فقط باید بری سر کلاسش تا به حرفم برسی.
      فیزیک هم من با ذهبی بودم یه جلسه هم امتحانی رفتم سر کلاس شهریاری.
      شهریاری خیلی قصه تعریف میکنه خیلی کند درس میده همیشه هم بچه ها رو تا خرداد میکشونه کلاس.
      ذهبی خیلی منظمه خیلی هم خوب درس میده ولی به نظرم باید فیزیکت ۴۰ به بالا باشه تا نتیجه بگیری چون سطح بالا درس میده.من دی وی دی های یحیوی رو دارم میبینم وااااااقعا خوبه.راستی جمعه ها هم معمولا فوق العاده میذاره.
      یه نصیحتی هم بهت میکنم تا اونجا که میتونی کلاس کم برو.به قدری خسته میشی و جو کلاسا ناجوره که ممکنه ضرر هم بهت بزنه.
      به نظرم فیزیک دی وی دی ببین
      زیست خودت و کتابت و تست
      شیمی بابایی برو چون واقعا موثره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن