خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      من فرهنگیان رفتم و قبول نشدم ایشالا امسال قبولم
      تو قسمت روانشناسیش اصلا جواباتون مهم نیست چیه اونا به طرز جواب دادن شما توجه میکنن مثلا وقتی یه جواب عادی میدی تعجب میکنن تا ببینن واکنشت چیه یا وسط جوابت حرفاتو قطع میکنن و میگن منظور من این نبود و بازم همون سوال قبلی رو تکرار میکنن یا یه چیزی میپرسن که بلد نباشی بعدش میگن سوال به این سادگیو چطور بلد نیستی
      کافیه خونسرد باشی و اعتماد به نفس داشته باشی
      گاها روخوانی قران هم میخوان
      تو قسمت گزینش هم سوالات دینی میپرسن
      مثلا یکی از سوالاتی که از همه میپرسیدن قنوت بود و ولایت فقیه(مهمترین موضوعه اینو بلد باشی بقیه ش چندان مهم نیست)
      اینجام بازم باید قران خوند
      قران چند صفحه از وسط و جز 30 رو بلد باشید که نیاز میشه
      چیز مهمی نیست منم با اینکه نمیدونستم اما مصاحبه رو گذروندم و تنها دلیل قبول نشدنم این بود که ظرفیت کم بود(2 نفر) و فقط سهمیه دارها رفتن(اینم پرسیدم سهمیه دارها بهم حمله نکنید که دروغه)
      خوب در برابر واکنس های اونا باید چیکار کنیم ؟ و اینکه باید کل رساله رو از بر باشیم ؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      بورسیه ارتش هم دعوت به مصاحبه هفته بعد میکنند ؟
      جوابش همون دی ماه میاد ؟
      اگه میدونید بگید

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      زنگ میزنن برای مصاحبه
      یا خود سنجش تو سایت میذاره؟
      اول میزارن رو سایت بعد زنگ میزنن که کجا برین
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1376 نمایش پست ها
      خوب در برابر واکنس های اونا باید چیکار کنیم ؟ و اینکه باید کل رساله رو از بر باشیم ؟
      خونسرد باشین و با اعتماد به نفس
      نیاز به حفظ رساله نیست در حد واجبات و محرمات بدونید کافیه سوال سخت نمیپرسن که نتونید جواب بدید
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1376 نمایش پست ها
      سلام کی جواب دعوت به مصاحبه میاد؟!و کی باید بری مصاحبه ؟!تاریح حدودی یا دقیق رو کسی اطلاع داره بگه ممنون
      هفته ی اینده سنجش اطلاعیه میزنه که چه کسایی دعوت به مصاحبه شدن

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بورسیه ارتش هم دعوت به مصاحبه هفته بعد میکنند ؟
      جوابش همون دی ماه میاد ؟
      آره هفته ی دیگه مشخص میشه کیا دعوت شدن

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منتظریم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ✅ تجربیات مصاحبه
      سلااام
      خب سریع زود بریم سر اصل مطلب
      از رور مصاحبه تو دانشگاه
      خب از الان بگم اگه دعوت شدین مصاحبه زود بیدار شین برین که زودتر هم کار مصاحبتون تموم شه همه مدارکتونم کامل باشه مثل من مجبور نشین به خاطر یه کپی کلی منتظر بمونین
      قبل مصاحبه سعی کنین با بچه هایی که هستن حرف بزنین یه ارتباطی برقرار کنیدو ازین‌ داستانا
      بعد که رفتین داخل بعد چک کردن مدارکو معاینه پزشکی منتظر میشینین که صداتون کنن برین داخل اونجا دیگه همه ساکتن استرس دارن خیلی بد
      وقتی رفتین داخل چیزی که واسه من اتفاق افتاد چهارتا آقا بودن که یکیشون همون اول سوالات مذهبیو پرسید و بعد دیگه سوالی نداشت دونفر دیگه یه سری سوالات پرسیدن در مورد خودم و ویژگی هایی که دارم تو سوالاشون ممکنه شمارو تو یه سری موقعیتا قرار بدن و بپرسن شما واکنشتون چی هست اگه همچین اتفاقی بیوفته و یه آقاییم بود موقع مصاحبه من خیلی جدی خشن نشسته بودن فقط نگاه میکردن البته من از قبل شنیده بودم ممکنه یه همچین اتفاقی بیوفته و میخوان ببینن شخصی که داره مصاحبه میده چقدر میتونه اعتمادبه نفس خودشو حفظ کنه و خودشو گم نکنه
      ممکنه ازتون بخوان تدریس کنین یا سوالی مربوط به رشته ای که قراره اگه قبول شدین بخونین بپرسن ازتون
      همین دیگ

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ✅ تجربیات مصاحبه ۲

من روز مصاحبه دانشگاه همراه پدرم بودم(بنده خدا از من بیش تر استرس داشت)
      وارد دانشکده انسانی ک میشید
      مدارکتونو تحویل میدید
      از روز قبلش مطمئن باشید که همه چیز تکمیله!✅
      بعد منتظر می مونید تا برید تو یه سری اتاق برای کارای تکمیلی و قد وزن و معاینه چشم...
      تو اتاق مصاحبه من چهار نفر بودن ؛دو خانوم و دو آقا (که بعدا فهمیدم یکیش استادمون بود)
      ازم خواستن قرآن بخونم و بعد پرسیدن چی فهمیدی از این آیه ها..
      خانوم بعدی ازم در مورد استفاده از تخته های تو کلاس پرسید و گف نظرت چیه...(نظر خودتونو بگید و اینم بگید در آینده اگه وارد این شغل بشم بیشتر راجع بهش تحقیق میکنم)
      در مورد بدترین و بهترین معلم تو مدرسه پرسیدن و
      بعد از اون سوالا رفت تو حاشیه!(که فکر کنم میخواستن طرز جواب دادنمو بسنجن)
      مثلا خواستگار داشتی؟چرا ردشون کردی؟(خیلی رو این موضوع تاکید داشت)
      بنظرت حقوق معلمی کم نیست؟اگه کمه چرا انتخابش کردی؟تلگرام و اینستاگرام داری؟(من گفتم آره و ازم پرسیدن تو چه مواردی ازش استفاده میکنی)
      دوتا سوالم از رشته ای که انتخاب کرده بودم پرسیدن که نتونستم جواب بدم
      و اینکه اصلا سوال مذهبی و سیاسی تو مصاحبه دانشگاه ازم نپرسیدن
      اونارو تو هسته گزینش استان خودمون جواب دادم..
      درکل استرس زیادی نداشته باشید و به خودتون مسلط باشین همه چی درست میشه
      یا علی

منبع اطلاع رسانی فرهنگیان
      @farhangian_sarasari

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ✅ چند نکته روانشناسی در مصاحبه✌

در ابتدا برای تغییر زبان بدن باید نسبت به آن هوشیار باشید. به طرز نشستن، ایستادن و چگونگی بکارگیری دست ها و پاهایتان و آنچه که در هنگام مصاحبه با فردی انجام می دهید دقت داشته باشید.

پاها و دستانتان را به حالت ضربدری قرار ندهید. احتمالا شنیده اید که نباید دست به سینه بایستید چرا که ممکن است از شما ظاهری تدافعی یا محافظه کار ارائه دهد. این مساله در مورد پاهایتان نیز صدق می کند پس پاها و دستهایتان را ضربدری نگذارید.

ارتباط چشمی داشته باشید اما خیره نشوید.در میان افرادی که مخاطب شما هستند با همه آنها ارتباط چشمی داشته باشید تا رابطه به تری را بوجود آورده و متوجه شوید که ایا آنها به صحبت های شما گوش می دهند یا نه؟ البته برقرار کردن بیش از حد تماس چشمی ممکن است باعث ناراحتی افراد شود. هنگامی که دیگران مشغول صحبت هستند. سرتان را به نشانه تأیید تکان دهید. هرچند دقیقه یکبار سرتان را به نشانه تایید حرکت داده تا نشان دهید که به سخنان طرف مقابل گوش می دهید. اما مواظب باشید که در انجام آن زیاده روی نکنید.

خم نشوید، صاف بنشینید.  اما در یک حالت آرام، نه به صورت هیجان زده. کمی به سمت جلو متمایل شوید، البته نه خیلی زیاد.

اگر قصد دارید که علاقمندیتان را به سخنان طرف مقابل نشان دهید، به طرف او کمی متمایل شوید. در صورتی که می خواهید نشان دهید که دارای اعتماد به نفس بوده و آرامش دارید کمی به سمت عقب متمایل شوید.

لبخند بزنید. به صورتتان دست نزنید. این حالت ممکن است موجب شود که دستپاچه به نظر برسید و برای مخاطبانتان ایجاد حواس پرتی می کند.

سرتان را بالا نگه دارید.چشمانتان را به زمین ندو زید. این حالت باعث می شود که شما نامطمئن یا کمی ناکام جلوه کنید.

سر خود را به سمت بالا و صاف قرار داده و چشم هایتان را در مقابل افق نگه دارید

حرکاتتان را کمی آرامتر کنید. بی قراری نکنید.

در تمام موقعیت ها حرکاتتان را از بی نظمی رها کنید. سعی کنید آرام باشید و حرکاتتان را کندتر کرده و بر روی آنها تمرکز کنید

از دستانتان با اطمینان بیشتری استفاده کنید.

دستانتان را جهت شرح موضوعی یا بیان اهمیت نکته ای که تلاش می کنید تا آن را ارائه دهید بکار ببرید.

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منتظریم
      از من نشنیده بگیر ولی از یه منبع تقریبا معتبر شنیدم که احتمالا فردا یا پسفردا جوابا میاد
      LEFT
      4/19/2021

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ✅ تجربیاتی از مصاحبه (درستی یا نادرستی کارها مد نظر نیست)
      صبح جمعه بود. آخرین روز مصاحبه. امروز برای کسایی که از مصاحبه جا مونده بودند درنظر گرفته شده بود.
      بعد از کلی کاغذ بازی و تحویل مدارک و انتظار کشیدن وارد محل مصاحبه شدم.
      چهار نفر داخل اتاق منتظر من بودند. اول با همشون دست دادم و احوال پرسی کردم. خیلی زود فهمیدن ک من لهجه دارم و شهرستانی ام. بهونه خوبی بود تا از شهرم سوال بپرسن و منم تمام و کمال از جاهای دیدنی و سوغات و اصل و نسبم صحبت کردم. بعد روی تخته چند تصویر کشیده بودند و از من سوال هوش میپرسیدن.از سه سوال به دوسوال جواب دادم.اون یکی سوال رو هم که بلد نبودم بعد از اندکی تامل ،با شرمندگی گفتم عع ...راستش.... چیزی ب ذهنم نمیرسه!بعد یکیشون که خیلی کم صحبت وجدی بود سوالی پرسید.گفت معلمی که ابتدا وزیر آموزش و پرورش بود بعد رییس جمهور شد و سپس به درجه شهادت رسید رو میشناسی؟ منم با اعتماد به نفس گفتم شهید رجایی.اون موقع دیگ تمام استرسم از بین رفت.یه سری سوال دیگه هم پرسیدن که اراده و انگیزه من رو محک بزنن.مثلا گفتن که با این رتبه میتونستی رشته های دیگه تو بهترین دانشگاه ها انتخاب کنی پس چرا معلمی رو انتخاب کردی؟ ... خیلی سعی کردن که بدی های معلمی بگن و طرف سایر رشته ها رو بگیرن اما دیدن چقد با اراده و محکم حرف میزنم.پرسیدند در آینده دلت میخواد چطور معلمی بشی ؟ .... منم با امید و انگیزه زیاد تا میتونستم از رویاهام حرف زدم.بین صحبت هام مکس نمیکردم و با اعتماد به نفس و بدون استرس و با صدای رسا جواب میدادم.
      بعد که تموم شد حتی شیرینی هم تعارفم کردن و منم با پررویی و بدون تعارف دستشون رو پس نزدم
      از اتاق بیرون اومدم و وارد ساختمون دیگه ای شدم.بعد از کلی انتظار کشیدن، وارد کلاسی شدم.اینجا یه مرد مهربون بود که خیلی باهاش راحت بودم.اول گفت قرآن بخون.یک صفحه ای که خوندم یهو بمن گفت:هزار ماشالله، قاری هستی پسر؟منم گفتم نه،وقتایی که حالم بده قرآن میخونم تا ارامش بگیرم
      از خانواده ام پرسید و بعد اسم امام جمعه و شهردار سوال کرد.گفت اخرین باری ک نماز جمعه رفتی کی بود ؟ نماز جمعه چند رکعته و چجوری خونده میشه؟امام جمعه در خطبه ها چی گفت یادت هست؟ سجده سهو چیه؟ ذکرش رو بلدی؟و.... وقتی از مصاحبه اومدم بیرون حس خیلی خوبی داشتم..
      حس کردم از الان دیگه بهم میگن:آقا اجازه هست؟؟؟؟

پردیس شهید باهنر اصفهان
      ➖➖➖➖➖➖➖➖
      منبع رسمی اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ✅ تجربیاتی از مصاحبه (درستی یا نادرستی کارها مد نظر نیست)
      صبح جمعه بود. آخرین روز مصاحبه. امروز برای کسایی که از مصاحبه جا مونده بودند درنظر گرفته شده بود.
      بعد از کلی کاغذ بازی و تحویل مدارک و انتظار کشیدن وارد محل مصاحبه شدم.
      چهار نفر داخل اتاق منتظر من بودند. اول با همشون دست دادم و احوال پرسی کردم. خیلی زود فهمیدن ک من لهجه دارم و شهرستانی ام. بهونه خوبی بود تا از شهرم سوال بپرسن و منم تمام و کمال از جاهای دیدنی و سوغات و اصل و نسبم صحبت کردم. بعد روی تخته چند تصویر کشیده بودند و از من سوال هوش میپرسیدن.از سه سوال به دوسوال جواب دادم.اون یکی سوال رو هم که بلد نبودم بعد از اندکی تامل ،با شرمندگی گفتم عع ...راستش.... چیزی ب ذهنم نمیرسه!بعد یکیشون که خیلی کم صحبت وجدی بود سوالی پرسید.گفت معلمی که ابتدا وزیر آموزش و پرورش بود بعد رییس جمهور شد و سپس به درجه شهادت رسید رو میشناسی؟ منم با اعتماد به نفس گفتم شهید رجایی.اون موقع دیگ تمام استرسم از بین رفت.یه سری سوال دیگه هم پرسیدن که اراده و انگیزه من رو محک بزنن.مثلا گفتن که با این رتبه میتونستی رشته های دیگه تو بهترین دانشگاه ها انتخاب کنی پس چرا معلمی رو انتخاب کردی؟ ... خیلی سعی کردن که بدی های معلمی بگن و طرف سایر رشته ها رو بگیرن اما دیدن چقد با اراده و محکم حرف میزنم.پرسیدند در آینده دلت میخواد چطور معلمی بشی ؟ .... منم با امید و انگیزه زیاد تا میتونستم از رویاهام حرف زدم.بین صحبت هام مکس نمیکردم و با اعتماد به نفس و بدون استرس و با صدای رسا جواب میدادم.
      بعد که تموم شد حتی شیرینی هم تعارفم کردن و منم با پررویی و بدون تعارف دستشون رو پس نزدم🤭😅
      از اتاق بیرون اومدم و وارد ساختمون دیگه ای شدم.بعد از کلی انتظار کشیدن، وارد کلاسی شدم.اینجا یه مرد مهربون بود که خیلی باهاش راحت بودم.اول گفت قرآن بخون.یک صفحه ای که خوندم یهو بمن گفت:هزار ماشالله، قاری هستی پسر؟منم گفتم نه،وقتایی که حالم بده قرآن میخونم تا ارامش بگیرم 😅
      از خانواده ام پرسید و بعد اسم امام جمعه و شهردار سوال کرد.گفت اخرین باری ک نماز جمعه رفتی کی بود ؟ نماز جمعه چند رکعته و چجوری خونده میشه؟امام جمعه در خطبه ها چی گفت یادت هست؟ سجده سهو چیه؟ ذکرش رو بلدی؟و.... وقتی از مصاحبه اومدم بیرون حس خیلی خوبی داشتم..😍
      حس کردم از الان دیگه بهم میگن:آقا اجازه هست؟؟؟؟😍

پردیس شهید باهنر اصفهان
      ➖➖➖➖➖➖➖➖
      📝 منبع رسمی اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هوم من پارسال مصاحبه دعوت شدم ولی قبول نشدم //:
      دخترا حتمن چادر داشته باشید ، میدونم ممکنه بگید فلان دوستتون فرهنگیان قبول شده ولی چادری نیست ؛ جهت اطلاعتون این که همون فلان دوستتون هم روز مصاحبه قطعا چادر داشته ! حتی از همین روزا هم تو محل با چادر رفت و امد کنید چون میان تحقیق میکنن از در همسایه
      لباس جلف نپوشید //: یه چیز ساده و سنگین //: ببین خواهرم داری میری مصاحبه فرهنگیان ! قطعا مانتو صورتی جیغ بدبختت میکنه //: با مقنعه باشید راحت تره به نظرم .
      نباید آرایش کنید ! هیچی ! خواهرم مصاحبه است نه عروسی !
      هر چی مدرک بسیج و فعالیت مفید تو مدرسه داشتی مستند میکنی با خودت میبری ! مثلا یکی از دوستای من کتاب ترجمه کرده بود کلی امتیاز گرفت . اگه عضو شورا بودید کارت شورا رو با خودتون ببرید . اگه تا حالا بسیج نبودید سریعا اقدام کنید . اگه تقدیرنامه ورزشی هم دارید همراه داشته باشید .
      البته یه نکته ی مهم ، از همه ی مدارکی که بالا گفتم کپی بگیرید چون کپی هاش رو میگیرن و نگه میدارن
      از من و دوستام هیچ سوال سیاسی نپرسیدن ! اما از یکی از اشناهامون که قبول هم شد کلی پرسیدن //: بنابراین آماده باشید
      این چند روز رو اخبار ببینید تا بدونید تو مملکت چه خبره
      ممکنه چند تا سوال چالشی ازت بپرسن ببینن چند چندی ؛ اگه ندونستی میگی درس و مدرسه اجازه نداده خیلی به این موضوع بپردازم //:
      بعد قرار نیست هرچی ازت پرسیدن کلی براشون توضیح بدی ! کوتاه و مختصر پر حرفی و البته کم حرفی ممنوع !
      رساله ی اموزشی رو بذار جلوت مو به مو حفظش کن

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اطلاعات مذهبی رو تا چه اندازه باید بلد باشیم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن