خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: باهنر کرمان

1. Top | #16
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منظورم بیشتر به لحاظ جو اموزشی و اساتید هست . یعنی امکان داره از اینجا بشه برای ارشد به جاهای بالاتری رفت یا نه ؟ و اینکه ایا راضی هستید و حس پشیمونی برای پشت کنکور نموندن ندارید ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      سلام من دانشجوی باهنرم هر سوالی داری بپرس
      منظورت از امکانات چی هست؟مثال بزن
      دانشگاه باهنر دانشگاه واقعا بزرگیه از لحاظ امکانات به نظر من خوبه ولی اگه خوابگاه میخوای باید بگم امکانات خوابگاهش در مقایسه با بقیه دانشگاه ها واقعا ضعیفه ولی خود دانشگاه و دانشکده ها عالین.
      دوستان زیادی از مهندسی کامپیوتر ورودی پارسال دارم.
      به نظرم همین باهنر باشی هم از لحاظ روحی راحت تری هم میتونی کار کنی تو زمینه رشته خودت
      ویرایش توسط mmr : 08 شهریور 1398 در ساعت 14:23

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      منظورم بیشتر به لحاظ جو اموزشی و اساتید هست . یعنی امکان داره از اینجا بشه برای ارشد به جاهای بالاتری رفت یا نه ؟ و اینکه ایا راضی هستید و حس پشیمونی برای پشت کنکور نموندن ندارید ؟
      باهنر دانشگاه سطح پایینی نیست از لحاظ آموزشی خوبه
      اساتید واقعا سخت گیری داره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من یه سال پشت کنکور موندم رتبم دو برابر شد اگه یه سال دیگه میموندم بعید میدونم تغییر قابل ملاحضه ای تو رتبم ایجاد میشد.
      از رفتنم پشیمون نیستم ولی از اینکه چرا سال اول نرفتم پشیمونم

4. Top | #19
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از اینکه وقت میذاری و جواب میدی . فقط یه چیز دیگه اینکه میشه از اونجا بعدا به جاهایی مثل دانشگاه تهران یا شریف رفت و اینکه تو زمینه کامپیوتر نیازی هست که دوباره کتابها و جزوات دبیرستان رو استفاده کنیم یا همون جزوات دانشگاهی کافیه ؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      من یه سال پشت کنکور موندم رتبم دو برابر شد اگه یه سال دیگه میموندم بعید میدونم تغییر قابل ملاحضه ای تو رتبم ایجاد میشد.
      از رفتنم پشیمون نیستم ولی از اینکه چرا سال اول نرفتم پشیمونم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از اینکه وقت میذاری و جواب میدی . فقط یه چیز دیگه اینکه میشه از اونجا بعدا به جاهایی مثل دانشگاه تهران یا شریف رفت و اینکه تو زمینه کامپیوتر نیازی هست که دوباره کتابها و جزوات دبیرستان رو استفاده کنیم یا همون جزوات دانشگاهی کافیه ؟؟
      اره میشه ارشد تهران قبول شد.
      برای دروس پایه مثلا ریاضی ۱ و فیزیک و گسسته و اینا اره اگه داشته باشی میتونه کمکت کنه ولی اگرم نداشتی مهم نیست کتاب و جزوه استاد میگه هم خوبه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن