خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question دور زدن خدمت

سلام دوستان برای کنکور سوم میخواستم پیامنور ثبت نام کنم.

قراره مرخصی بگیرم، شهریه کدوم رشته ها پایینتره؟
      ثبت نام میخوره به هفته اول دوم مهرماه غیبت سربازی که نمیخورم؟

مرسی از همگی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.mo79 نمایش پست ها
      سلام دوستان برای کنکور سوم میخواستم پیامنور ثبت نام کنم.

قراره مرخصی بگیرم، شهریه کدوم رشته ها پایینتره؟
      ثبت نام میخوره به هفته اول دوم مهرماه غیبت سربازی که نمیخورم؟

مرسی از همگی
      عزیز وقتی میخوای ترم رو مرخصی بگیری فقط شهریه ثابت رو پرداخت می کنی وبرای همه رشته ها ثابت است فکر کنم 150.000 باشه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکل منم همینه.
      اعلام نتایج بدون ازمون پیام نور میشه هفته اول مهرماه ولی من تا ۱ مهر بیشتر معافیت تحصیلی ندادم. نمیدونم ایا غیبت میخورم یا نه؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان
      سال 97 دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم برای کنکور مجدد دو ترم مرخصی گرفتم امسال میخوام برای کنکور 99 شرکت کنم رفتم گفتن نمیشه دیگه مرخصی بگیری دو ترم بیشتر مرخصی نمیدیم الان گفته باید انتخاب واحد کنی که میشه حدود 800 تومن راه حلی چیزی دارین؟؟؟؟
      فقط شهریه ثابت پرداخت کنم شهریه متغیر رو پرداخت نکنم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza6564 نمایش پست ها
      مشکل منم همینه.
      اعلام نتایج بدون ازمون پیام نور میشه هفته اول مهرماه ولی من تا ۱ مهر بیشتر معافیت تحصیلی ندادم. نمیدونم ایا غیبت میخورم یا نه؟
      بله غیبت میخوری... خود من اعلام نتیجه کنکور حدودا ۲۳ ام ۲۴ ام بود ثبت نام دانشگاهمون هفته اول مهر بود غیبت خوردم و یروز کامل الاف شدم ک از دانشگاه گواهی ببرم و داستانشو درست کنم...
      راه حلش اینه که تا قبل ۳۱ شهریور دفترچه پست کنی ، بعد برات یه تاریخ رفتن به خدمت میاد که چند ماه دیگس..‌. هفته اول مهر ک نتایج اومد و رفتی برای ثبت نام دانشگاه مسئوول نظام وظیفه داره کاراتو خودش درست میکنه خود بخود بحث اعزامت دیگه کنسل میشه غیبتم نمیخوری.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بله غیبت میخوری... خود من اعلام نتیجه کنکور حدودا ۲۳ ام ۲۴ ام بود ثبت نام دانشگاهمون هفته اول مهر بود غیبت خوردم و یروز کامل الاف شدم ک از دانشگاه گواهی ببرم و داستانشو درست کنم...
      راه حلش اینه که تا قبل ۳۱ شهریور دفترچه پست کنی ، بعد برات یه تاریخ رفتن به خدمت میاد که چند ماه دیگس..‌. هفته اول مهر ک نتایج اومد و رفتی برای ثبت نام دانشگاه مسئوول نظام وظیفه داره کاراتو خودش درست میکنه خود بخود بحث اعزامت دیگه کنسل میشه غیبتم نمیخوری.
      یه سوال واسه امسال کسی که با سوابق میخاد بره دانشگاه و الان پیام نوره ! چه زمانی انصراف بده از پیام نور؟ زمان انصراف که همیشه هست دیگه؟ وقتی انصراف میده و میخاد دانشگاه جدید ثبت نام کنه که غیبت نمیخوره نه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      یه سوال واسه امسال کسی که با سوابق میخاد بره دانشگاه و الان پیام نوره ! چه زمانی انصراف بده از پیام نور؟ زمان انصراف که همیشه هست دیگه؟ وقتی انصراف میده و میخاد دانشگاه جدید ثبت نام کنه که غیبت نمیخوره نه؟
      راستش دیگه در این حد بلد نیستم :-))
      بهترین کار برا این سوالا اینه بری پلیس بعلاوه ده که مراکزشم فراوونه بپرسی... خوب راهنمابیت میکنن.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه خودش موقع ثبت نام یک مهر میزنه تاریخو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن