خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

Red face ۩۩๑معرفی منبع جدید و با کیفیت ادبیات پیش دانشگاهی ۩۩๑

خوب این کتاب چند ماهی هست که وارد رقابت با کتاب های معروف و پر آوازه ای مثل سبز گاج و مدرسه کنکور کلک معلم و ... شده ولی شاید کمتر کسی بهش پرداخته باشه ____این کتاب یکی از غنی ترین کتاب های آموزش ادبیات چه از لحاظ آموزش و چه از لحاظ تست به حساب میاد و چیدمان و نظمی که تو ساختارش هست باعث شده از رقبای با سابقش کمی متفاوت تر باشه!!!!استفاده از تصاویر مرتبط بادرس که در کتاب گنجونده شده و رنگی بودن کتاب باعث رفرش شدن ذهن خواننده میشه و همچنین آموزش مختصر و مفید آرایه های ادبی که در حاشیه کتاب گنجونده شده ساختار منحصر به فرد این کتاب رو تکمیل میکنه+استفاده از نمودار های درختی که در کتاب هایی مثل گاج و کلک هم نمونش رو دیده بودیم__میرسیم به معرفی این کتاب!!!

***پاورقی زبان و ادبیات پیش دانشگاهی اندیشه فائق***

بیوگرافی جامع کتاب

پاورقی زبان و ادبیات سال چهارم دبیرستان به صورت رنگی و مصور در(230)صفحه تولید میشود.

اساس این کتاب بر مبنای تحلیل هر صفحه از کتاب درسی است و دارای هشت پارامتر اصلی زیر میباشد:

1- عکس مربوط به صفحۀ مورد تحلیل از کتاب درسی که با توجه به شماره خطوط آن صفحه , شماره گذاری شده است.

2- تمامی واژه‌ها و اصطلاحات مهم و ضروری هر صفحه به همراه معنی دقیق آنها به تفکیک در بخش واژگان گنجانده شده است.

3- در تحلیل هر صفحه از کتاب درسی تمامی آرایه‌های مربوط به آن صفحه به تفکیک درقالب بخش آرایه‌های ادبی آورده شده است.

4- ابیات و قسمت‌های مهم هر صفحه از نظر معنی و مفهوم و بر اساس شماره خط و ابیات هر صفحه تنظیم شده‌اند و با دو رنگ متفاوت مورد توجه قرار گرفته , به طوری که قسمت رنگی , مفهوم کلی بیت یا پاراگراف و قسمت غیر رنگی , معنی تحت اللفظی را میرساند.

5- سوالات تالیفی و کنکور‌های سراسری و آزاد داخل و خارج کشور مرتبط با موضوع مورد بحث در آن صفحه طبقه بندی شده است.

6- آوردن مطالبی که مربوط به آن صفحه است ولی ممکن است به طور مستقیم در آن صفحه به آن اشاره نشده باشد ، هشدار‌ها ونکات کلیدی , ریشه‌یابی واژه‌های موجود در هر صفحه و یاد‌آوری آرایه‌های ادبی و نکات دستوری مربوط به آن صفحه همگی در قسمت مشاورۀ صفحه گنجانده شده‌اند.

7- تعبیۀ بخشی با عنوان یادداشت برداری برای آنچه که شما با مطالعۀ یک صفحه به صورت جمع‌بندی شده برای مرور نهایی خود بایستی یادداشت کنید.(که بیشتر تاریخ ادبیات و درآمد‌های موجود در هر صفحه را شامل میشود.

8- عکس‌هایی زیبا مرتبط با محتوای آن صفحه از کتاب درسی برای به ذهن سپاری بهتر مطالب نیز درج شده.

همچنین در انتهای کتاب بخشی با عنوان برداشت آخر آورده شده که مجموعه‌ای ازسوالات از کلیۀ صفحات کتاب درسی را در خود دارد.
      پاسخنامۀ سوالات کتاب طوری طراحی شده که به هر دو صورت کلیدی و تشریحی به آن دسترسی داشته باشید.
      اطلاعات تکمیلی

این کتاب رو آقای عنبرستانی در 230 صفحه در قطع رحلی تالیف کردنه که چاپ اول این کتاب فروردین 92 برای فروش در سایت های اینترنتی قرار گرفت

برخی تالیفات مولف

آموزش ادبیات پیش دانشگاهی انتشارات قلمچی
      آموزش عروض(وزن شعر) انتشارات قلمچی
      آموزش تاریخ ادبیات ایران و جهان1و2 انتشارات قلمچی
      کنکور های استاندارد عمومی انتشارات الگو(((توقف تولید)))
      آموزش ادبیات اول دبیرستان انتشارات قلمچی
      ادبیات پیش دانشگاهی 1و 2 و سال دوم و سوم انتشارات مدرسه
      تاریخ ادبیات ایران و جهان انتشارات اندیشه فائق
      زبان وادبیات فارسی انتشارات محراب قلم(((توقف تولید)))
      آموزش ادبیات اختصاصی علوم انسانی انتشارات قلمچی
      60 آزمون املای فارسی ویژه دانشگاه دولتی و آزاد انتشارات فاران((توقف تولید))
      قرابت معنایی انتشارات قلمچی
      متون نظم و نثر ادبیات انتشارات مدرسه و .........
      .
      .
      .

درضمن ایشون جز گروه پاسخگو به سوالات ادبیات کنکور های داخل و خارج انتشارت راه اندیشه هم هستند

رقبای حال حاضر این کتاب به ترتیب

آموزش ادبیات پیش دانشگاهی انتشارات الگو
      آموزش ادبیات پیش دانشگاهی انتشارات تخته سیاه
      مدرسه کنکور پیش انشگاهی انتشارات کلک معلم ساجدی
      سبز محوری ادبیات پیش دانشگاهی انتشارات گاج
      خود آموز ادبیات پیش دانشگاهی انتشارات ژرف اندیشان

موفق باشید__پاپا پوریا

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 11 مهر 1392 در ساعت 21:05 دلیل: عکس مولف!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جدیدا انتشارات دارن به این شیوه و روش ادبیاتاشونو تالیف میکنن که اتفاقا اینجوری عالیه ( ولی بعضیا دیگه بهش شاخه و برگ میدن )
      این کتاب یه مشکل داره اونم اینکه جامع نیس . اگه جامع بود به نظرم کتاب فوقالعاده ای میشد .
      من هنوز 5 گنج مهروماه رو ترجیح میدم واسه تست هم ادبیات موضوعی گاج که واقعا تست هاش عالیه

اگه یه پی دی اف از این داری پوریا جان بزار تا استفاده کنیم . چون پاراسل ریز به ریز کتابارو حفظم امسال حوصلم نمیشه کتاب قدیمی بخونم ولی چیزی مثه مهروماه هنوز ندیدم اگه این اوکی باشه برم سراغ این
      دمت جیز
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      جدیدا انتشارات دارن به این شیوه و روش ادبیاتاشونو تالیف میکنن که اتفاقا اینجوری عالیه ( ولی بعضیا دیگه بهش شاخه و برگ میدن )
      این کتاب یه مشکل داره اونم اینکه جامع نیس . اگه جامع بود به نظرم کتاب فوقالعاده ای میشد .
      من هنوز 5 گنج مهروماه رو ترجیح میدم واسه تست هم ادبیات موضوعی گاج که واقعا تست هاش عالیه

اگه یه پی دی اف از این داری پوریا جان بزار تا استفاده کنیم . چون پاراسل ریز به ریز کتابارو حفظم امسال حوصلم نمیشه کتاب قدیمی بخونم ولی چیزی مثه مهروماه هنوز ندیدم اگه این اوکی باشه برم سراغ این
      دمت جیز
      بله این کتاب برای تسلط به ادبیات سال چهارم تالیف شده و با اون کتابی که اسم بردی متفاوته____به نظرم این کتاب و بقیه رفقاش برای کسایی خوبن که دبیر خوبی ندارن و یا میخوان تو امتحانات تشریحی و نهایی نمره خوبی بیارن مناسبه ولی برای کنکور بهتره همون مبحثی کار کنی

بیا داداشم اینم بخشی از کتاب

دانلود زبان و ادبیات فارسی سال چهارم

فعلن ...!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تاریخ ادبیات هم کتاب مصور تاریخ ادبیات اثر شاهین شاهینزاد رو توصیه میکنم در نگاه اول ممکنه ناقص و مسخره به نظر برسه اما واقعا تو ذهن آدم هک میشه + تو سایت کانون تقریبا تو اردیبهشت گزیده تاریخ ادبیات 3 سال رو میذاره که برای من خیلی مفید بود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina74 نمایش پست ها
      برای تاریخ ادبیات هم کتاب مصور تاریخ ادبیات اثر شاهین شاهینزاد رو توصیه میکنم در نگاه اول ممکنه ناقص و مسخره به نظر برسه اما واقعا تو ذهن آدم هک میشه + تو سایت کانون تقریبا تو اردیبهشت گزیده تاریخ ادبیات 3 سال رو میذاره که برای من خیلی مفید بود
      کتاب تاریخ ادبیات مصور هم جالبه هم تو ذهن میمونه ولی یکم ناقصه همونطور که فرمودید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      کتاب تاریخ ادبیات مصور هم جالبه هم تو ذهن میمونه ولی یکم ناقصه همونطور که فرمودید
      بله متاسفانه کمی ناقصه
      نشر کلک هم تاریخ ادبیاتش خوبه اما مصور نیست!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بله متاسفانه کمی ناقصه
      نشر کلک هم تاریخ ادبیاتش خوبه اما مصور نیست!
      فکر کنم کمبود هایی ک تو مصور تخته سیاه هست این کتاب برطرف کرده ولی هنوزم یکی از بهترین و کیفی ترین کتاب ها در تاریخ ادبیات مصوره تخته سیاه ست!!!

فعلن ...!!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      فکر کنم کمبود هایی ک تو مصور تخته سیاه هست این کتاب برطرف کرده ولی هنوزم یکی از بهترین و کیفی ترین کتاب ها در تاریخ ادبیات مصوره تخته سیاه ست!!!

ااااااااااااا چه خوب
      من اینو ندیده بودم!
      کامله ؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ااااااااااااا چه خوب
      من اینو ندیده بودم!
      کامله ؟
      حالا ببین ​آره تقریبا میشه گفت ب سبک مصور نوشته شده ولی جامع تر از اونه کادر بندی هاش هم نا منظمی برخی مطالب تخته سیاه رو برطرف کرده!!!

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وای من اون ناقصه خریدم.کلا کتاب الکی میخرم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      اونم خوبه
      من خودم از روی اون خوندم و نتیجه هم داد
      فقط خودت باید یا تصویر سازی کنی واسه بقیش یا اینکه از همون سبک سنتی استفاده کنی فقط یادت باشه توی همون کتاب همه رو وارد کنی!!!!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها

نه نه اشتباه نکن اون کتاب هم کلیه مباحث کنکوری تاریخ ادبیات رو پوشش میده و تنها ایراد کوچولویی که داره تست های به نسبت قدیمی که تو کتابشه و خلاصه بودن درآمد هاشه که تو میتونی بری درآمد هارو از خود کتاب بخونی و همه تستاشو قورت بدی___مطمئن باش

فعلن ...!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خو منم همشو وارد میکنم.فک کنم درمورد اون آخر کتاب نگفته دقیق

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط هامون سبطی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن