خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط mrk0334 نمایش پست ها
      ببین یعنی به جای این که بگه تو این چند ساعت باید این مباخثو بخونم میاد میگه فقط ساعتتو بنویس!!مثلاً اون کسی که مبحث تابع رو تو 5 ساعت خونده با اونی که تو 8 ساعت نصف مبحث تابع رو هم نخونده وقتی مقایسه بشه میبینی اون 8 ساعتیه بیشتر درس خونده!!البته منم با دوست عزیزم آقای adviser کاملاً موافقم!!خط کشی کردن بهترین راهه!!
      دوست عزیز شما دقت نکردی بالای هر صفحه دفتر برنامه ریزی قلمچی یه نکته برنامه ریزی توپ گفته در یکی از صفحات آخر کتاب گفته برای دروس عمومی0.5 تا 1.5 برای تخصصی ها1.5 تا3 ساعت زمان برای مطالعه مناسبه همچنین برای دانش اموزان هفتهای حدود45 ساعت مطالعه و برای فاغ التحصیلها بین 60تا 90 ساعت مطالعه مناسبه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 9000000000 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما دقت نکردی بالای هر صفحه دفتر برنامه ریزی قلمچی یه نکته برنامه ریزی توپ گفته در یکی از صفحات آخر کتاب گفته برای دروس عمومی0.5 تا 1.5 برای تخصصی ها1.5 تا3 ساعت زمان برای مطالعه مناسبه همچنین برای دانش اموزان هفتهای حدود45 ساعت مطالعه و برای فاغ التحصیلها بین 60تا 90 ساعت مطالعه مناسبه
      به هر حال برنامه ریزیش بر مبنای ساعت و کمیته تا کیفیت!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      که البته این خیلی جالب نیست (برعکسش به نظرم بهتره)

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آدم باید انصاف داشته باشه، حداقل با وجدان خودش منصف باشه، هدف از درس خوندن و برنامه ریزی کردن افزایش ساعت مطالعه نیست، هممون اینو میدونیم. به خاطر همین وقتی تمرکز ندارم، یا نمیتونم درس بخونم، این زمان های مرده رو به طور تقریبی کم میکنم و بعد توی دفتر برنامه ریزی مینویسم. به نظر خودم تونستم این مشکل دفترچه کانون رو اینجوری حل کنم، البته بقیه دفتر برنامه ریزی ها رو ندیدم و نمیدونم اونا چی کار کردن.
      یکی میتونه یه عکس از یه صفحه خالی دفتر برنامه ریزیش بزاره اینجا تا ببینیم چطوریه؟

این صفر کلوین رو هیچ جا گیر نیوردم، حتی تهیه کتاب هم نتونست برام پیدا کنه!

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعد از کلی در به دری، زنگ زدن به کتاب فروشی ها، پخش کتاب ها، فرستادن فک و فامیل به خیابون انقلاب، کتاب صفر کلوین پیدا نشد که نشد!!!
      زنگ زدم دفتر مرکزی این انتشارات، گفتند دیگه چاپ نمیشه......

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      بعد از کلی در به دری، زنگ زدن به کتاب فروشی ها، پخش کتاب ها، فرستادن فک و فامیل به خیابون انقلاب، کتاب صفر کلوین پیدا نشد که نشد!!!
      زنگ زدم دفتر مرکزی این انتشارات، گفتند دیگه چاپ نمیشه......
      به نظرم بهترین کتاب مشاوره ای خود محور خودم می توانم خیلی سبز بود که متاسفانه دیگه چاپ نمیشه ولی در حال حاضر کتاب همراه مهروماه هم کتاب بدی نیست حتما یه نگاهی بهش بندازین!!!

این فروشگاه هم کتاب صفرکلوین رو داره دوست داشتی یه تماس بگیر((البته من ازش خرید نداشتم))!!!((درضمن فکر کنم چون کتاب های درسی یه تغییراتی تو سال 91 داشتم و صفر کلوین هم یه کتاب مشاوره ای _آموزشیه مهندس فرهپور داره بازنویسیش میکنه ))

فروشگاه اینترنتی - جستجوی محصولات

فعلن ...!!!

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من بیشتر از همه دلم میخواد بدونم چطور یه دفتر برنامه ریزی میتونه بر اساس کیفیت باشه (نه کمیت؟)
      اینو بفهمم خودم یکی درست میکنم، یا دفتر برنامه ریزی کانون رو اصلاح میکنم.
      مشکل اینجا است که از اول ابتدایی بهم یاد دادن که ساعت مطالعت رو یادداشت کن تا بفهمی چقدر درس خوندی!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم خودم تو سررسیدمینویسم چن ساعت درروز میخونم بعد توی تقویم کنکوریم ثبت میکنم که ذرهفته چن ساعت خوندم . خیلی ساده راحت اصن کار دشورای نیس .شما درروز 7ساعتم بخحونی قبولی بابا ...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادمه سال اول که کنکور داشتم (91) منو چنتا از رفیقام همش دنبال دفتر برنامه ریزی بودیم یکی دنبال قلمچی می رفت یکی خیلی سبز یکی مهر و ماه....ولی یکی دیگه از رفیقامون تو یه برگه ساده هروز زنگ تفریح اول خودش خط کشیش می کردو چنتا ستون توش می کشید بعدم یه برنامه ریزی واسه بعد کلاسا و خوابو ...تا 12 شب مب کرد.بادمه من بهش گفتم چرا نمیری یه دفتر برنامه ریزی بخری گفت مگه دفتر برنامه ریزی چیه؟من هیچی نگفتم بعد خودش گفت همین چیزاس که اینجا می بینی با این فرق که اونا مجلدش کردن. بعد کنکور اون رفت پزشکی اصفهان ما موندیم پشت کنکور.

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی کتاب برنامه ریزی هوشمند گاج
      یا
      همراه من از نشر مهر و ماه داشته؟ نظر؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من سال سومم میخوام یه کتاب مشاوره ای خوب بگیرم نظر شما چیه بنظر خودم کتاب همراه من مهر و ماه کتاب خوبیه کسی کتاب بهتری سراغ داره

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      همراه من مهروماه هم خوبه , چون ویژه سال سوم هست.اما اگر بیشتر دنبال مباحث مشاوره ای هستی تا برنامه ریزی , کتاب "بی نام تا اطلاع ثانوی خیلی سبز "هم خوبه.

یه تصحیح کنم___این کتاب از انتشارات گاج هستش و مولفش همون مولف کنکورت رو قورت بده انتشارات خیلی سبز هستش...

فعلن ...!!!

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      دوستان من سال سومم میخوام یه کتاب مشاوره ای خوب بگیرم نظر شما چیه بنظر خودم کتاب همراه من مهر و ماه کتاب خوبیه کسی کتاب بهتری سراغ داره
      همراه من مهروماه هم خوبه , چون ویژه سال سوم هست.اما اگر بیشتر دنبال مباحث مشاوره ای هستی تا برنامه ریزی , کتاب "کنکورت را قورت بده
      خیلی سبز
      "هم خوبه.اگر هم دنبال برنامه ریزی و جدولاش هستی "خودم میتوانم
      خیلی سبز".
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر شما اون دوتای خیلی سبز واسه کنکوری ها نیست میخوام یه کتاب باشه که بگه چجوری باید خوند واسه سال سوم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      بنظر شما اون دوتای خیلی سبز واسه کنکوری ها نیست میخوام یه کتاب باشه که بگه چجوری باید خوند واسه سال سوم
      درسته.مهروماه اومده مال سال سوم رو داده اما خب مطالب مشاوره ایش جامع نیس.
      اما کنکورت را قورت بده مطالب مشاوره ایش جامع و فراگیر و نیاز همه پایه هاس.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)