خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات

پیش دانشگاهی غیر حضوری همزمان با تحصیل کاردانی

سلام به همه
      من دیپلم فنی حرفه ای دارم الانم دانشجوی کاردانی پیوسته فنی هستم
      میخواستم بپرسم من میتونم همزمان با تحصیل کاردانی به صورت غیر حضوری پیش دانشگاهی بگیرم؟
      با این که دیپلمم فنی است
      ویرایش توسط Parniya : 31 خرداد 1393 در ساعت 14:49 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پيش دانشگاهي غير حصوري نداريم ديگه از سال 91 برداشته شده الان فقط روزانه و بزرگسال و داوطلب آزاد داريم. شما هم اگ پايان خدمت يا معافيت نداشته باشين نميتونين داوطلب آزاد ثبت نام كنين و بزرگسال هم بعيد ميدونم ثبت نامتون كنن با اين شرايط مگر اينكه غيرانتفايي برين و بخواد بخواطر شهريه ثبت نامتون كنه يا آشنا باشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      سلام به همه
      من دیپلم فنی حرفه ای دارم الانم دانشجوی کاردانی پیوسته فنی هستم
      میخواستم بپرسم من میتونم همزمان با تحصیل کاردانی به صورت غیر حضوری پیش دانشگاهی بگیرم؟
      با این که دیپلمم فنی است
      از آقای امیری به آدرس زیر سؤال بپرسید کامل راهنماییتون می کنن. تو نظراتش بپرسید. آدرس :

moshaverh-amiri2010.blogfa.com

4. Top | #4
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      داوطلب آزاد باید سر کلاس بریم؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      پيش دانشگاهي غير حصوري نداريم ديگه از سال 91 برداشته شده الان فقط روزانه و بزرگسال و داوطلب آزاد داريم. شما هم اگ پايان خدمت يا معافيت نداشته باشين نميتونين داوطلب آزاد ثبت نام كنين و بزرگسال هم بعيد ميدونم ثبت نامتون كنن با اين شرايط مگر اينكه غيرانتفايي برين و بخواد بخواطر شهريه ثبت نامتون كنه يا آشنا باشه
      این جوریم باید سره کلاس بریم؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان همه بايد برن كلاس داوطلب آزاد و روزانه و بزرگسال فرقي نميكنه. منتها توي بزرگسالان غيرانتفايي كسي به كلاس اومدن و نيومدنت گير نميده. اگه ميخواي رسما كلاس نري برو راه دور اصلا كلاس ندارن فقط رفع اشكال برگزار ميكنن بعضي اوقات.
      البته من فكر نميكنم با اين شرايط كسي به راحتي ثبت نامتون كنه يكم كارتون پيچيدست.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      الان همه بايد برن كلاس داوطلب آزاد و روزانه و بزرگسال فرقي نميكنه. منتها توي بزرگسالان غيرانتفايي كسي به كلاس اومدن و نيومدنت گير نميده. اگه ميخواي رسما كلاس نري برو راه دور اصلا كلاس ندارن فقط رفع اشكال برگزار ميكنن بعضي اوقات.
      البته من فكر نميكنم با اين شرايط كسي به راحتي ثبت نامتون كنه يكم كارتون پيچيدست.
      الان دیر نشده واسه ثبت نام؟
      از ترم دوم هم ثبت نام دارن؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره ترم دوم هم ميتوني. دير هم نشده تا وسطاي مهر ثبت نام دارن. غير انتفايي ها هم تا آخراي مهر راه دور هم آبان هم ثبت نام ميكنن

9. Top | #9
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      آره ترم دوم هم ميتوني. دير هم نشده تا وسطاي مهر ثبت نام دارن. غير انتفايي ها هم تا آخراي مهر راه دور هم آبان هم ثبت نام ميكنن
      چون دیپلمم فنیه مشکلی نداره؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مشكل اصلي شما اينه كه الان دارين كارداني دانشگاه ميخونين و از معافيت تحصيلي براي دانشگاه استفاده ميكنين.

برين پيش مشاور چندتا مدرسه تا ببينين ثبت نامتون ميكنن يا نه. مخصوصا غيرانتفايي معمولي چون شهريش بالاست احتمال ثبت نام بيشتره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمی دونم والله.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن