خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این درصدا قبول نشدی؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbenyamin نمایش پست ها
      من فقط ریاضی و ادبیات رو 79 زدم! بقیه دروس رو بالای 80 زدم... روش های خودتون رو کشف کنید و از روش رتبه های برتر الگو بگیرید فقط! از روش بازیابی استفاده کنید که خیلی تاثیر گذاره تست زمان دار بزنید ماه های آخر تا می تونید آزمون جامع از موسسات و کتاب های مختلف حل کنید. تو این لینک سعی کردم خلاصه ای از روش هام رو برا هر درس بنویسم : چطور سال کنکور رو به خوبی سپری کنیم و کنکور خوبی بدیم؟ :: BenYamin is typing... موفق باشید
      سلام ، تبریک بابت رتبه ی عالیتون
      کتابِ فیزیکی که فرمودین (خیلی سبز از آقای شهریاری) منظورتون همون آموزشِ شگفت انگیز فیزیک هست ؟
      stars can't shine without darkness

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur98ghadim نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز این روشی که میگم برای زیست خیلی جواب میده من هم اوایل این طوری بودم که کتابو میخوندم جزوه های آقای آرامفر و میخوندم و تازه بعد درسنامه الگو میخوندم و تست میزدم که هم وقت زیادی میگرفت هم اشتباه بود این کاری که میگم رو بکنید خودتون متوجه پیشرفتتون میشید ( اول کتابو خوب بخونید بعد برید سراغ تست های کنکور آبی قلمچی تک تک سوالات و گزینه هارو بررسی کنید طوری که اگر جایی تستی بهتون نشون دادن بتونید تشخصی بدید این تست کنکور بوده قبلا یا ایده اش چی بوده حالا سوالاتو که غلط میزنید یاشک کرده بودید بیاید تو کتابتون بنویسید مثلا کنکور 92 و نکته ی اون سوالو بنویسید اگر سطحتون پایینه و مثلا میخواید قبل کنکور زدن جزوه ی حالا عمارلو یا آرامفر بخونید 1 بار فقط بخونید و نکاتشو وارد کتاب کنید شما باید یه کتاب برای خودتون بسازید که پر از نکته است در درس زیست تکرار خیلی تاثیر داره که با برنامه قلمچی پیش برید از عید به بعد هم 2 بار دیگه کامل 3 تا کتابارو بخونید کافیه و بعد از تست های آبی دوباره بیاید کتابو یه بار سریع باز بخونید و بعدش تالیفی کار کنید من الگو کار میکردم ولی بستگی به سطح داره آی کیو رو اگر سطح مناسبی دارید پیشنهاد میکنم .
      دقیقا درس میگن .من هم با همین روشی که ایشون فرمودن زیست رو ۸۶ زدم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من زیست رو 83 زدم به نظر من بهترین راه اینه به کتاب مسلط باشی ببین چند بار بخونی مسلط میشی مرور های زیاد براز تو برنامت ازموناتو کامل تحلیل کن و بعد از خوندن هر فصل ازمون جامع همون فصل رو بزن درصد گیری کن اگه زیر 70 بودی بازم بخون فصلو شکل های کتاب درسی رو به شدت جدی بگیر و مرور و مرور و مرور که درصد رو میبره بالا

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها

سلام ، تبریک بابت رتبه ی عالیتون
      کتابِ فیزیکی که فرمودین (خیلی سبز از آقای شهریاری) منظورتون همون آموزشِ شگفت انگیز فیزیک هست ؟
      ممنونم بله همون آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      1_زیست رو نمیشه خط به خط حفظ شد
      2_نمیشه تعداد بالا تست بزنی ! اونم به دید یادگیری
      3_بازم نمیشه به مبتکران وابسته بود. سال 97 شیمیش رو یادته چقدر سخت بود... خیلی ها که تست زیاد زده بودنم جواب نگرفتن
      1_شرمنده شما کنکور 1337 ملیله دوزی نمیخوای بدی میخوای کنکور سال 1399 بدی واسه زیست نگفتم بشین یه روز یک فصل رو حفظ کن گفتم اینقد اون فصل رو مرور کن که ملکه ذهنت بشه و بتونی با فصول دیگر ترکیبش کنی و اصلا خودت بتونی سوال طرح کنی ازش
      2_خب تست نزن!! برو درسنامه بخون ببینم از 30 تا تست فیزیک میتونی 3 تاشو با درسنامه درست بزنی..
      3_منم نگفتم فقط مبتکران منبع اصلیت باشه.. گفتم وقتی تموم شد برو تستای حتی لول بالاتر از کنکور بزن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من فقط ریاضی و ادبیات رو 79 زدم! بقیه دروس رو بالای 80 زدم... روش های خودتون رو کشف کنید و از روش رتبه های برتر الگو بگیرید فقط! از روش بازیابی استفاده کنید که خیلی تاثیر گذاره تست زمان دار بزنید ماه های آخر تا می تونید آزمون جامع از موسسات و کتاب های مختلف حل کنید. تو این لینک سعی کردم خلاصه ای از روش هام رو برا هر درس بنویسم : چطور سال کنکور رو به خوبی سپری کنیم و کنکور خوبی بدیم؟ :: BenYamin is typing... موفق باشید
      آدم بهتره زود خودشو گم نکنه!! حتی جایزه نوبل اگه بردی
      اون نقلی هم که رو پیامت گرفتم پاک کردم !!
      وبلاگ هم تبلیغ نکن

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آدم بهتره زود خودشو گم نکنه!! حتی جایزه نوبل اگه بردی
      اون نقلی هم که رو پیامت گرفتم پاک کردم !!
      وبلاگ هم تبلیغ نکن
      آره کاملا درسته. متاسفم اگه همچین حسی بهتون القا شده. راستش چند نفر که خونده بودن گفتن که براشون مفید بوده برا همین سعی میکنم بقیه هم بخونن و شاید کمکشون کنه! مطمئن نیستم بشه بهش گفت تبلیغ چون من هزینه ای بابت این نوشته دریافت نمی کنم!

متوجه نشدم کدوم نقل منظورتون هست!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهاجر نمایش پست ها
      بعضی ها ازحسادت نمیدونن چی میگن شمابه دل نگیر،مرسی بابت راهنمایی هاتون
      الان منظورت منم؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره کاملا درسته. متاسفم اگه همچین حسی بهتون القا شده. راستش چند نفر که خونده بودن گفتن که براشون مفید بوده برا همین سعی میکنم بقیه هم بخونن و شاید کمکشون کنه! مطمئن نیستم بشه بهش گفت تبلیغ چون من هزینه ای بابت این نوشته دریافت نمی کنم!

متوجه نشدم کدوم نقل منظورتون هست!
      پسر خوب نیاز نیست توضیح بدم چیزی رو!
      اما بدون خیلی زشته وقتی یه سوال ازت میپرسن جواب ندی ....هر کی باشه بی ادبی تفسیر میکنه
      فقط نگو که ندیدی سوالم رو که خندم میگیره!!!

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک روبه حاشیه نبرید
      #لطفا

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طرف از ابتدایی رفته کلاس قلمچی ...چهار سال دبیرستان فول تایم تو تیزهوشان درس تستی کار کرده !!
      بعد میاد داستان میگه.. (خیلی سبز تست بزن)

پ.ن لطفا کسی که با وضع در حد صفر خودشو به پزشکی رسونده نیازمندیم!
      #لطفا

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوکی تست تمرینی.... اینارو به یکی بگو کنکور نداده هنو
      بعد اونوقت یه کوه نکته سر جلسه بدردت میخوره؟
      کلاس واس درسایی که ضعیفی لازمه
      من توی سالهایی که کلاس رفتم درس نخوندم
      ولی الان انقد جزوه ها کامله میخونم کیف میکنم
      مثل همه نمیگم کلاس نرفتم فقط بشین خونه بخون
      عربی و زیست و شیمی و فیزیک رو رفتم کلاس
      زیست و نمی‌رفتم سال اخر خانوادم فرستادن منو خیلی خوشحالم که رفتم کتابم سیمیه یکی درمیون برگه توشه همه پر نکته که یجا جمع شده
      کلاس بری و بعدش بخونی خیلی عالیه

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی هست برا 99 کورس بندازیم ؟
      بیا تاپیک کورس مطالعاتی

♡کورس مطالعه نظام قدیم های ۹۹♡

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن